Леплю из пластилина• вчера в 18:25

Мужчина в храме слабак?

Батюшки говорят: женщина должна покрывать голову и носить длинную юбку, чтобы не соблазнять мужчин в храме. И вот я задумалась. Мужчина — это кто вообще по этой версии мира? Человек с разумом, волей и ответственностью? Или хомяк в период гона, который теряет рассудок при виде женских волос?
Ведь если вдуматься то такая логика унижает всех сразу.
Женщину — сводя её к опасному объекту.
Мужчину — лишая его достоинства, силы воли и духовной зрелости.
Зачем нас заставляют так плохо думать о мужчинах? Или мудчинв реально настолько слабы и приближены к животным?
Как вы считаете?
Чесно брешу• вчера в 18:26
Не искушай,грешница.
Хвігура мічти• вчера в 18:27
Чат джипити перестарался со своим бредом
Найщасливіша• вчера в 18:28
Когда писали эти правила, условия и культура сильно отличались от тех что сейчас

Афганистан. Идет мужчина, а впереди него - женщина.
-Эй, ты зачем женщину вперед пропускаешь? Коран не велит!
-Э, друг! Когда Коран писали, противопехотных мин не было. Иди, Зульфия, иди
Сапай вазони• вчера в 18:28
Це в якому храмі священник говорить ’женщина должна покрывать голову и носить длинную юбку’ В московському патріархаті?
Доктор Варвар• вчера в 18:28
я вважаю що ви зпутали грішне з праведним, і почитайте з чим пов´язана хустка в храмі та довга спідниця, це по перше. А по друге, жодний нормальний батюшка (орієнтований на свою паству, а не віруючий шизік) зараз такого не каже.
Або ви не бували в останній час в храмах )
Svitlo_• вчера в 18:28
Просто у вас священник не розумний і говорить від себе.
Svitlo_• вчера в 18:30
Ответ дляДоктор Варвар
Священник має орієнтуватись на Христа і Біблію, а не догоджати пастві.
Медсестричка• вчера в 18:31
Ви не розбираєте ідею ви її спотворюєте, щоб легше було висміяти)) якийсь набір маніпулятивних перебільшень ))
Доктор Варвар• вчера в 18:33
Ответ дляSvitlo_
якщо він хоче щоб його церкву, приход йшли люди - то буде старатися орієнтуватися на своїх вірян. А якшо як конячка в шорах - жити так як жили 200 років тому, то до нього і підуть такі самі яке і він.
Подивіться скільки разаз священників мають соціальні сторінки, ведуть якісь передачі - зацікавлюють, несуть слово Боже, а не сидять в себе в церкві і гундять, що жінка прийшла з непокритою головою
Чесно брешу• вчера в 18:33
Ответ дляНайщасливіша

Кстати афганские девушки 1972 год
Крим мій• вчера в 18:34
Ответ дляДоктор Варвар
Кому Ви поясните, дописувачка - протестантка, в їх общині свої правила.
Найщасливіша• вчера в 18:35
Ответ дляЧесно брешу
Кстати афганские девушки 1972 год
Это Кабул. В кишлаках в 1972 было примерно тоже что и сейчас
Svitlo_• вчера в 18:36
Ответ дляДоктор Варвар
Священник має приводити людей до покаяння та спасіння, а не заповнювати лавки. І так, жінка (саме жінка, не про дівчат мова) має молитись в храмі з покритою головою. Якщо ви приходите в храм на екскурсію, то звісно не потрібно покривати.
Але покривання голови і скромний цнотливий одяг в церкві ніяк не пов´язаний зі спокусою чоловіків.
Чесно брешу• вчера в 18:38
Ответ дляНайщасливіша
В Таджикистане при Союзе то же самое. Мой однокурсник показывал фото своей 14 летней невесты, которую ему выкупили. Пока он учился, она уже жила у него в доме, помогала по хозяйству женщинам его семьи.
Доктор Варвар• вчера в 18:38
Ответ дляSvitlo_
мені вже пояснили що ви протестантка, тому розмови з Вами не буде, в нас різні погляди
Svitlo_• вчера в 18:39
Ответ дляКрим мій
Правила в моїй общині тут ні до чого. Так говорить Біблія.
В моїй общині і дівчата ходять з покритою головою, але це правила нашої общини, Біблія цього не вимагає. Я прекрасно розумію де Біблійні закони, а де церковні традиції.
nabludatel• вчера в 18:39
Ответ дляSvitlo_
А з чим пов´язане поривання голови і з якого віку це треба роботи? 5-ти, 10-тирічним дівчатками теж?
Svitlo_• вчера в 18:40
Ответ дляДоктор Варвар
Покажіть мені хоч один запис православного священника, а я 40 років була православною і добре знаю все, де він говорить, що жінка може молитись без хустки?
Svitlo_• вчера в 18:41
Ответ дляnabludatel
Біблія говорить - одружені жінки.
Полтавська галушка• вчера в 19:00
Ответ дляСапай вазони
В православних храмах
Хочу барабульки• вчера в 19:05
Удалено администрацией...
Svitlo_• вчера в 19:10
Ответ дляХочу барабульки
Удалено администрацией...
nabludatel• вчера в 19:21
Ответ дляSvitlo_
Удалено администрацией...
Не знаю жодного прихожанина православної церкви, який читав Біблію.
А вас уже заносить, ви опускаєтесь до образ людей іншого віросповідання.
Хочу нагадати: нас вбивають зараз саме православні. І православні священники благословляють солдатів-вбивць і ракети, які вони на нас кидають.
Svitlo_• вчера в 19:25
Ответ дляnabludatel
Люди які як попало ходять в храм - є в любих деномінаціях християнських, і в моїй теж.
Те що нас вбивають православні, а священники благословляють - це ж не новина Христа ж теж розіп´яли іудейські священники.
І саме тому потрібно дивитись не на священників, не на прихожан, а на Біблію.
Svitlo_• вчера в 19:25
Ответ дляnabludatel
І ось бачите, ви принизили прихожан православної церкви. Там теж є прихожани, що читають Біблію.
nabludatel• вчера в 19:39
Ответ дляSvitlo_
Ось бачите, ви визнали, що далеко не всі прихожани православної церкви читають Біблію.
А найголовніше проігнорували, що мільйони православних руських солдат вбивають українців. І це факт.
nabludatel• вчера в 19:44
Ответ дляSvitlo_
Як це: не дивитись на священників і прихожан? Православ´я виховало вбивць. Православні священники благословляють людей, які порушують майже всі заповіді. А як же ’ по ділами їх пізнаєте їх’? Ось діла православних.
Саме через це я вийшла з православної церкви. Бо ієрархи церкви мп жодним чином не засудило рос православних і священників мп, які на окупованих територіях перейшли до рпц.
Svitlo_• вчера в 19:44
Ответ дляnabludatel
Так не всі прихожани любої церкви читають Біблію. Російські солдати незалежно від віросповідання чинять безбожно.
Але яке це відношення має до того як жінці ходити в церкву?
Svitlo_• вчера в 19:46
Ответ дляnabludatel
Ну я ще до війни вийшла з православної церкви, бо їхнє вчення не відповідає Біблії.
Саме так, по плодах пізнаються. Тому і не можна говорити, от в Європі люди ходять в церкву як хочуть. І що? Це ж не означає, що це відповідає Біблії.
Хочу барабульки• вчера в 20:29
А чего мой комент удалили? Мне нельзя жить в католической стране?