Квітка папороті• вчера в 19:54
Маша Манюк в файлах Епштейна.
Маша Манюк — українська модельна агентка, власниця модельного агентства Linea 12 (Київ), яка працює у fashion-індустрії та публічно фігурувала в медіа, зокрема на українському національному телебаченні як представниця модельного бізнесу.
Її ім’я з’являється у відкритих матеріалах Міністерства юстиції США, опублікованих у межах справи Джеффрі Епштейна (justice.gov/epstein). У цих документах містяться скріншоти переписок, де вона згадується як контакт, пов’язаний з людьми з оточення Епштейна.
Джеффрі Епштейн — американський фінансист, викритий як організатор масштабної мережі сексуальної експлуатації, у тому числі неповнолітніх дівчат. За даними слідства, він вербував молодих дівчат під прикриттям «роботи», масажів або модельних можливостей, перевозив їх між своїми маєтками та влаштовував закриті вечірки, де відбувалося сексуальне насильство. У 2019 році його заарештували за торгівлю людьми; того ж року він загинув у в’язниці за офіційною версією — самогубство.
На скрінах також видно контакти з Jean-Luc Brunel (Жан-Люк Брюнель) — французьким модельним скаутом, засновником агентства MC2 і багаторічним партнером Епштейна. Брюнеля звинувачували у зґвалтуваннях, сексуальному насильстві над неповнолітніми та торгівлі людьми. За версією слідства, саме він підбирав дуже молодих дівчат через модельні агентства для Епштейна. У 2022 році Брюнеля знайшли мертвим у французькій в’язниці, де він перебував під слідством.
У матеріалах справи також фігурує українське модельне агентство L-Models, яке, згідно з документами, могло бути пов’язаним із відбором моделей для заходів, організованих Епштейном.
Сердючка• вчера в 20:11
Ответ дляКвітка папороті
Так, але просто дуже стало образливо, що наші готові продавати своїх же. І її ж ще показували по нац. телебаченню, писали про неї.
туди ж за згодою сторін брали, так само як гравців в футбол. Клуби ’купують’, але не проти волі футболістів, тренерів. Футбол- спортивне рабство?
Снежнакомка• вчера в 20:11
Ответ дляМанкоголік
Туда с трудом и палец влезет. Это травма, очень больно, и дети навряд ли молча стояли или лежали. Они бля плакали и может кричали
Их наркотой напаивали скорее всего
жінка незаміжня• вчера в 20:13
Ответ дляРоздратована шкіра
Там где грязь ,там обязательно фигурирует Украина ,капец какой-то ! 😵💫
А кто там не фигурирует?
Просто автор написала об украинском агентстве
А так там все кто можно и нельзя.
Например, главной там у Эпштейна была белоруска, он ей даже все планировал завещать, а еще россияне туда своих прАституток засылали, подкладывать под американский олигархов. Поэтому девушки из Путинского движения наши там тоже есть.
Упс, неожиданно, да?)))
А так там все кто можно и нельзя.
Упс, неожиданно, да?)))
Баба Йога• вчера в 20:12
Загуглила как она выглядит, и всплыл в памяти журнал натали, видимо там ее печатали, я помню ее.
Квітка папороті
• вчера в 20:14
Скасував Україну.
Не бачив там жодної гарної дівчини, а вона була на тижні моди. Я казав Джеффрі,
що з об´єктивної точки зору (не через мою загальну неприязнь до всього українського ;) всі дівчата з України, яких ми зустріли, виглядають виснаженими. Він нарешті сказав, що я маю рацію, і каже, що це пов´язано з великою кількістю заводів у цьому районі та забрудненням. Вона каже, що не може залишатися там більше тижня, і в неї починає випадати волосся, каже, що дуже погана шкіра, і що у доктора Маньяні стався б серцевий напад, якби він там був.
У Дж. Е. була, можливо, ідея поїхати до Швеції, але він сказав мені передати Барбро, що ми дізнаємося більше завтра.
Нічого не чув про Африку.
Квітка папороті
• вчера в 20:13
Ответ дляЛісАпетная
а не вы сами пхнете своих детей в эти агентства?
Ага
Сердючка• вчера в 20:14
Ответ дляРоздратована шкіра
Нам просто таке показують.
Як міряти?• вчера в 20:16
Ответ дляКвітка папороті
Ну для таких богатых людей, это было добровольное рабство. Девочкам очень хорошо платили, никто насильно не держал. Наоборот, много желающих было ща одну поездку на квартиру заработать.
Квітка папороті
• вчера в 20:17
жінка незаміжня• вчера в 20:18
Ответ дляКвітка папороті
Те, що в Україні вважається добре організованим, у Європі було нормою ще в 80-х. Посмішили
Это про проституцию?
ЛісАпетная• вчера в 20:18
Ответ дляКвітка папороті
З його файлів. “Я не знаю...
Усі гарні моделі, яких я знаю, шукають спонсорів, готових
дати машини та діаманти. Зараз в Україні важко.”
какие-то примитивные беседы у них
и английский очень скудный
Хвігура мічти• вчера в 20:18
Ответ дляМанкоголік
Последнее время полно этих новых моментов про эпштейна.я не понимаю, получается куча идиотов,которые трахали детей. Если есть взрослые девушки, женщины, проститутки в конце концов, их профессия,чтоб удовлетворить мужчину. И тут ребенок, напуганный, не понимает,что с ним делают. Не развит физически для секса. Как это может возбудить
ось так.. і так гидко від цього...
Хвігура мічти• вчера в 20:18
Ответ дляПешеходик
Потому что они извращенцы
і ці збоченці керують світом
Хвігура мічти• вчера в 20:20
Ответ дляВишнёвая Леди
Тобто там було реальне насильство? Чи дівчата здогадувались, що буде, але постфактум заявляли, що вони на це не погоджувались? Справи про сексуальне насильство - найскладніші в плані доказів.
ви про 13 річних дітей це пишете?
Сердючка• вчера в 20:20
Ответ дляЛісАпетная
какие-то примитивные беседы у них
и английский очень скудный
Теж здивувала англійська...
жінка незаміжня• вчера в 20:21
Эти файлы это цирк какой то. Где то есть весь объем, доступный без ретуши. С фото и видео, конкретными доказательствами.
Хоть одного педофила по ним арестовали?
жінка незаміжня• вчера в 20:21
Ответ дляСердючка
Теж здивувала англійська...
Английский Трампа никого не удивляет?
аромат Жука• вчера в 20:22
Ответ дляМанкоголік
Мерзотні людозвірі. Бачать страх в очах жертви, яка слабка і не може дати відпору - це їх збуджує і підпитує нице нутро відчуттям властелинів всього і всіх.
Хворий розум одобрює правила особливої , закритої секти. Сам процес цього всього - агенти, пошук, трата грошей, яких нікуди діти, передчуття насильства, хизування перед іншими, відчуття особливої місії.
Уявіть ту порожнечу і бездушність. Вони так граються, веселять себе, заповнюють прірву , яка не може наповнюватись , бо вони монстри, зламані матриці, сила , що руйнує життя. Вони тільки думають, що живі. Всередині мертвонароджені.
Ніколи не збрешу• вчера в 20:22
Ответ дляМанкоголік
Адренохром
Деловитая• вчера в 20:24
Ответ дляКвітка папороті
тю. я думаю, обману прям сильного там не було. пропонували дівчатам, а вони могли погодитись,могли відмовитись. Хіба що на когось запали сильно.
ЛісАпетная• вчера в 20:24
Ответ дляКвітка папороті
З його файлів. “Я не знаю...
какая-то примитивная писанина
Пригощаю кашею• вчера в 20:25
Ответ дляЛісАпетная
какие-то примитивные беседы у них
и английский очень скудный
Потому что не иностранцы переписываются
жінка незаміжня• вчера в 20:26
Ответ дляНіколи не збрешу
Адренохром
Да, да, а Трамп всех спас.
Только ой… он же сам в этих файлах фигурирует и дружил с Эпштейном
Пригощаю кашею• вчера в 20:26
Ответ дляжінка незаміжня
Английский Трампа никого не удивляет?
Не путайте американизм с английским
Ніколи не збрешу• вчера в 20:26
Ответ дляжінка незаміжня
Да, да, а Трамп всех спас.
К чему вы мне это пишете?
жінка незаміжня• вчера в 20:28
Ответ дляПригощаю кашею
Не путайте американизм с английским
Я ничего не путаю. А вы думаете американские президенты говорят на каком то особом английском? Будете в шоке, но нет. Просто когда у тебя одна извилина, но ты говоришь как Маша в письмах Эпштейну, даже будучи президентом
жінка незаміжня• вчера в 20:32
Ответ дляНіколи не збрешу
К чему вы мне это пишете?
А разве не такая была легенда в которую верят умственно отсталые?
Жена брата Админа• вчера в 20:29
Ответ дляПригощаю кашею
Нічого та вони вибивати не могли. Ті дівчата непотріб. Епштейн це надавач послуг багатим під прикриттям для шантажу політичних ігор та дуже непростих рішень в світі багатих. Чому не кажуть хто стоїть за ним Епштейном?! Хто володар того острова і тих будівель. Він всього навсього гвинт у великій системі. І мовчати його заставив не закон
Згодна