Аноним_Русалка• вчера в 21:14
Чат джпт просто вразив…
Так образливо мені ще ніколи не було, враховуючи що я жінка. А у вас що вийшло?
Та не реву я• вчера в 23:21
Ответ дляПушка заряджена
Він останнім часом взагалі дебіл, не буду більше платити.
Большинство фотографий из серии: жизнь - боль, мы все умрём
Мороженная курица• вчера в 23:22
А потом разговор перешел к кино, он попросил три фильма и описал, почему я их люблю, и в конце концов я попросила рекомендацию фильма и он мне выдал) Я не смотрела, посмотрю)
И в целом неплохая беседа получилась, интересная.
НичеНипанимаю• вчера в 23:25
Чучало яблуні• вчера в 23:25
Ответ для75В
Что вы у него такое спрашиваете
я по машине вопросы задавала и по технике: ноут, бойлер, экофло последнее время. Вот он и решил, что я мужик))
Золота орда• вчера в 23:29
Ответ дляМрії у вирії
Видно у вас в жизни все более менее хорошо
потому как насколько я понимаю его образ, то чем больше всяких пиздецовых вопросов, тем бомжее образ ор делает. Это в его логике усталость означает от навалившихся проблем.
Посмотрела переписку - там много всего, часто пишем ответы рекрутерам в линкедин, выбираем корм котенку, обсуждаем рецепты тортов и пирогов, открытки рисовал мне, в школу какие-то работы делали, ну такое. Реально помог когда котенок заболел и надо было решать что делать.
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 23:30
Ответ дляАноним_Русалка
Згенеруй моє зображення, як ти мене уявляєш, без мого реального фото, спілкуючись зі мною, на основі моїх запитів, максимально чесно, не згладжуючи кути. Виразно уяви тільки мене. У формі людини Реалістичний стиль, на твій розсуд. Без запитань
Пухнасті штани• вчера в 23:30
Меня тоже постоянно мужчиной рисует. ) При чем мужчина немного похож на меня внешне. Но есть одна проблема: я не мужчина ))
Золота орда• вчера в 23:30
Ответ дляСусановна
Вот прям очень♥️, но видно, что за@баный😅
Обсуждали с ним парфюмы, цвета гель лаков, может поэтому))
Пухнасті штани• вчера в 23:33
Ответ дляВічний двигун
У мене це відпад)
Також чоловік
Я так выгляжу с утра, когда иду на работу 🤣
Та не реву я• вчера в 23:34
Ответ дляНичеНипанимаю
Ваш вас не любит почему-то
Я своего спросила, вот что нарисовал ♥️😘😂
Сиськи зачетные:)
Трейдер кріпти• вчера в 23:45
Я з ним щиро розмовляю в основному за болячки, часто) Нещодавно дискутували про понижений феритин, підвищений холестерин, дефіцит вітаміну Д та глікований гемоглобін ( на щастя - норма). От такою мене уявляє мій сімейний лікар...ну шо ж, щось, мабуть, є спільне, лише я на кг. 10-15 мініатюрніша й зовсім не мій стиль одягу)
Золота орда• вчера в 23:42
Вот женский вариант. Попросила описать и вот
Ти — жінка з виразною, зібраною присутністю. Враження таке, ніби ти звикла мислити глибоко, не поспіхом, і не терпиш поверхневості — ні в людях, ні в задачах. У погляді є втома від зайвого шуму, але водночас — уважність і здатність бачити суть.
Зовні ти виглядаєш стримано й практично: без показної жіночності, зате з внутрішньою силою, яка не потребує доказів. Є відчуття, що ти не шукаєш схвалення, але цінуєш чесність, логіку і комфорт — як у спілкуванні, так і в житті загалом.
У характері читається самостійність, відповідальність і схильність доводити справи до кінця. Ти не метушишся, але якщо вже щось вирішила — робиш це ґрунтовно. Є внутрішня м’якість, але вона захована під шаром раціональності та досвіду.
Коротко: спокійна, розумна, пряма, трохи втомлена від дурниць — але з живим розумом і внутрішнім стрижнем.
Тріль підпільний• вчера в 23:44
Ответ дляNatka A.
Одне і те саме - всім
Ні, у мене гарний чоловік, дещо схожий на мене, просто молодший)) і написав, чому уявив чоловіком
Та не реву я• вчера в 23:45
Ответ дляЗолота орда
По ходу почти все мы тут сестры
Мрії у вирії• вчера в 23:47
Ответ дляТрактор Віка
Мене пощадив)
А Ви скопіюйте запрос як у автора теми, то буде по іншому, бо там сказано без прикрас. У вас інший запрос
Мрії у вирії• вчера в 23:47
Золота орда• вчера в 23:49
Ответ дляТа не реву я
По ходу почти все мы тут сестры
Чуть выше более симпатичная, и моложе
Тріль підпільний• вчера в 23:49
Ответ дляМрії у вирії
Сестра
Боюсь запитати, а які ви запити йому даєте?))
Та не реву я• вчера в 23:49
Ответ дляМрії у вирії
Сестра
В фотоателье не было другой кофты и футболки 🤣🤣🤣
Та не реву я• вчера в 23:50
Ответ дляЗолота орда
Чуть выше более симпатичная, и моложе
Я тоже в разных образах при разной постановке вопроса
Та не реву я• вчера в 23:51
Ответ дляТріль підпільний
Да тут половина таких фото:)))
Тріль підпільний• вчера в 23:52
Ответ дляТа не реву я
Да тут половина таких фото:)))
а ви запитайте чому він так бачить? я запитала, чому я для нього чоловік) відповідь цілком логічна виявилась
Хвильоватиша• вчера в 23:54
Ответ дляСердючка
Меня так. Почему он всех мужчинами представляет?
Меня так) и кстати по внешности очень похожа, и по взгляду девушки.. Самое интересное, у меня такая же стрижка, укладка и цвет волос.
Интересненько..
Никогда свои фотки не загружала.