Баба на горошині• вчера в 09:30

Якщо ботокс не бере?

Які процедури у косметолога будуть толкові,якщо ботокс не тримається. Цікавить міжбровка,лоб.
ФсеСама• вчера в 09:59
Нічим не замінити
Є новий препарат, що діє фактично миттєво і тримається до 9 місяців, але він не ліцензований в Україні, хоча і є вже
Стріляний птах• вчера в 10:04
Ответ дляРання пташка
Просто коли лікарям говорю, що ботокс двічі не дав результату, то вони навіть не радять пробувати решту препаратів.
мені лікар пояснила, що принцип дії однаковий, бо одна речовина, але є але..
У диспорту швидший ефект і більша дифузія, а ксеомін має мінімальний ризик появи антитіл. Тому якщо є звикання переходять на ксеомін.
Можна зробити перерву з ботулотоксином (від 6 міс); перейти на інший препарат чи альтернативні процедури (радіес, рф ліфтинг, полімолочка).
Рання пташка• вчера в 10:08
Ответ дляСтріляний птах
Так у мене немає звикання. Він просто не діє! Робила двічі з перервою десь роки два.
У мене мета прибрати гусячі лапки. Завжди радять ботокс. Але ось така резистентність у мене(
Трейдер кріпти• вчера в 10:11
Ответ дляСтріляний птах
У диспорта і ботокса менша молеула, вони підходять тим, хто не має сильної міміки і швидкого метаболізму ботулотоксіну. Корейці мають більшу молекулу, вони жорсткіші.
Доречі, раніше ботокс мав теж більшу молекулу і стояв довш) але це ж не вигідно виробникам, вони його модернізують, очищують ну і плюс мякий препарат має більш пережбачувану дію, а це головне в закоронній медиціні. Там суди і велику штрафи
Стріляний птах• вчера в 10:12
Ответ дляТрейдер кріпти
а які ризики з корейськими препаратами?
Медсестричка• вчера в 10:16
Ответ дляТрейдер кріпти
В мене була така сама історія, перепробуала абсолютно всі види ботокса у рвзних косметологів. Бо я маю дууууже активну міміку і сильні мязи обличчя. Так от, вирішила ще раз спробувати,бо побачила новий препарат - рентокс. Записалась 12 жовтня, косметолог дала нормальну дозу, ьула докорекція звісно. І ось тільки тепер ефект зник. Піду ще раз спробую, бо раніше 1 місяць
Якщо є докорекція, то це невисоку дозу вам вкололи
Трейдер кріпти• вчера в 10:16
Ответ дляСтріляний птах
а які ризики з корейськими препаратами?
Такі самі, як у ботокса, тільки вираженіші, бо корейці жорсткіші
Трейдер кріпти• вчера в 10:37
Ответ дляМедсестричка
З чого ви взяли? В мене завжди були докорекції в різних лікарів і різними препаратами. В мене дуже активна міміка і завжди кололи аксимально допустиму, на корекції доколювали, де не вистачило. Бо мязи у всіх різі і ніхто не зацікавленим у падінні брв чи ще яизсь побічках. Краще доколоти токово, ніж отримати криве обличчя
Єдина Країна• вчера в 10:59
неправльно колять)))) мені одна розумаха тільки в міжбровку колола-звичайно,не працює)))) треба лоб обездвижити.Тоді і міжбровка спрацює.Є протоколи
А я женатая• вчера в 11:03
Ответ дляБаба на горошині
Мене не бере диспорт взагалі. Чистий ботокс тримає місяць. Але диспорт найсильніший ,він на мене не працює
В мене диспорт теж не стоїть. Колола на початку грудня, зараз вже відпустив. Поки ще буду експерементувати, хочу знов спробувати ботокс аллерган, колись колола, 6 місяців тримався
автор Баба на горошині • вчера в 12:24
Ответ дляЄдина Країна
Нє ну це ви серйозно? Ви думаєте за 8 років мені всі неправильно кололи, пишете аби шо куди