Слухи-руки не распускаю• 02 февраля в 10:42
Бюджетний ремонт чорнової 1 кімнатної....
Поділіться, будь ласка, хто недавно робив, наголошую на слові бюджетний (акції, епіцентр і т.д.), хочу хоча б приблизно знати масштаби, якщо можна, то напишіть на який вид робіт скільки пішло. Дякую
ЯНаПэПэ• 02 февраля в 10:45
Це як спитати, скільки пішло грошей на наповнення вашої косметички.
У когось туш з 70-х, у когось важкий люкс
Тро Нью-Йорку• 02 февраля в 10:46
Так а які види робіт вам потрібні?
Бюджетний капітальний або бюджетний косметичний? Чи треба міняти труби, сантехніку, проводку?
Слухи-руки не распускаю
• 02 февраля в 10:52
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так а які види робіт вам потрібні?
це новобудова чорнова, є котел, батареї, вікна, вхідні двері. На цьому все, потрібні майстри
Вчителька з мікрорайону• 02 февраля в 10:52
Делаем ремонт в своем смарте, муж прораб, т.е. все сам - там столько нюансов - по материалам, по желаемому результату
Капуста Маша• 02 февраля в 10:56
Скажу одне: що б вам тут не назвизділи - множте на 2 і по строкам і по фінансам.
Плету корзинки• 02 февраля в 12:10
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ваш с других объектов наносит, так что на ньюансы гроши знайдите
Вчителька з мікрорайону• 02 февраля в 13:40
Ответ дляПлету корзинки
ага, именно так) сделаем мозаичную кладку плитки из остатков с объектов).. так же с ламинатом и всем остальным
Крапипопка• 02 февраля в 22:01
Бюджетно не вийде, якщо хочете саме зараз
Ніхто ті будівельні матеріали без ліфта на поверх таскати не буде, або за кожен поверх будете отлістивать по повній, ніхто з майстрів не буде чекати, коли у вас світло за графіком буде, а екофло, навіть, якщо він є —навряд чи потягне перфоратор умовний
Подвійна веселка• 03 февраля в 01:32
Сделала с мужем год назад коридорчик 4 квадрата и коридор 8 квадратов- все своими руками., только двери ставили.
Три двери межкомнатных 33 тыс с установкой, двери мдф недорогие ( 6 тысяч с наличниками). линолеум по 500 м квадрат, плинтус 75 грн штука метра 3 что ли один. МНого пошло усилий на шпаклевку, идеально я не вывела, но стало очень недурственно- чистовая, черновая, по 30 грн кг, пару мешков. Муж штробил от розетки паз до ванной, провел туда розетку, ну тут фактически море усилий и понты по деньгам. обои я брала уценочные по 900 грн, широкие метровые, 6 рулонов. и шкаф- купе на дубок.юа за 13 тысяч шириной 1,6 м- заказ за месяц, доставка НП, но дешево, муж сам собрал.
Потолок потянула сама, это недорого, но по усилиям и грязи капец. Тысячи полторы выйдет
В вашем случае дорого будет - окна, двери, батареи, техника. Вопрос ванной- там нет предела совершенству. Мебель тоже стоит. На что хватает- так и будет
КошкинДом• 03 февраля в 16:21
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я витратила 8500$ в 2024р, площа 47кв.м., це ремонт, меблі і техніка. Дещо з техніки і меблів забрали з попередньої квартири, але в більшості все купували нове.
Слухи-руки не распускаю
• 03 февраля в 21:30
Ответ дляКошкинДом
це з роботою?
КошкинДом• 03 февраля в 22:17
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
це з роботою?
Це все абсолютно, і робота, і матеріали, і їх доставка. Все ретельно фіксувала. Але в мене була ціль зробити бюджетно і результат мене влаштував. Єдине що це дещо було розтягнуто в часі. Будинок ще був на етапі котловану, я вже почала скуповувати матеріали, якщо бачила привабливу пропозицію по акціях і знижках чи просто з рук на олх. Іноді там трапляються прекрасні варіанти. Завдяки цьому вдалося непогано зекономити. Зараз в мене чергова підготовка до ремонту, квартири ще немає. Зато є іспанська тумба для ванної, італійський унітаз і змішувач і вчора взяла німецьку душову систему на уцінці. Ще кришталеву чехословацьку люстру купила в рідній упаковці за 250 грн. Шось мене на вінтаж потягнуло. Залишилось тільки придбати сам об´єкт.