Пишу_граммотно!• Изменено сегодня в 11:06
Чоловік втомився
Дівчата, підтримайте... Думала, що в нас чудова родина, народжувала дітей і завжди працювала та підтримувала. А виявилось, щоо невдячна, не ціную те, що є він вже весь час вважає себе винним... то не так сказав, не виправдав сподівання. Хоче розуміння. Я в такому розпачі, що не передати.
Дикая Роза• 2 часа назад
Ответ дляТрахтибидох
Мабуть вважає себе невдахою порівняно з Вами, не відчуває себе чоловіком, за яким як за горою. А Ви тим, що більше заробляєте, все купуєте - ще більше це відчуття в нього вирощуєте. Я не кажу, що Ви не праві, просто ось такий факт... Як з цього кола вийти - це вже інше, складне питання... Не заробляти, бо він себе відчуває ущербним - не варіант, може Ви занадто багато на цьому акцентуєте увагу, чим ще більше його принижуєте?
конечно все так. А он не может быть еще больше мужчиной) То есть чувствует себя униженным недостойным и тд. Не кормильцем а то такое ото на подхвате
Танго утрьох• 2 часа назад
Ответ дляНамакушка
Правильно, это основная картинка семейной жизни большинства женщин- прислуга.
А, когда прислуга выдохлась- у муженька депрессия и аппатия
А пылесос в руки или детьми заняться - это обязанность женщины
Да, и я о том же. Мужчины не такие жертвенные как женщины, любят свой комфорт и идут туда «где любят и ждут». Это просто как констатация факта и жизненные наблюдения.
Пишу_граммотно!
• 2 часа назад
Ответ дляКукарикуууууу
Бо поломалась ідеальна картинка в голові автора. Так сказать разбились розовые фантазии о суровый военный быт
так, а тягути це все без мети я не можу. мені дихати важко, відчуваю себе повною дурепою
Кукарикуууууу• 2 часа назад
Ответ дляПишу_граммотно!
А яка мета у вас була?
Пишу_граммотно!
• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ага, спочатку ви виконали чоловічу роль для мами, замінили тата.
А потім за звичкою виконували ту ж роль вже з чоловіком, ви ж все можете. А чоловіку сказали, що він мало придатний, хай у тіньочку посидить. Він так і робив.
Ви чекали золотої медалі за ідеальну маму-конячку. А чоловік вважає, що медаль треба йому - за терпіння.
ні, бажання бути хорошою я не мала, просто все виходило, надихало та радувало
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляМама Никитки-2
Зберігала батька дітям… ви шо перший день на порадниці? Ті, хто народили третю дитину, в більшості чесно пишуть для чого. Угу бебі-бум під час війни це не про «зберегти штани»
Ппц якись...
Когда-то детей упрекали тем, что их родили для того чтобы трёшку от государства получить. Сейчас , пройдет время, будут говорить, что для того, чтобы не мобилизовали.
В каждом поколении будут такие дети, независимо от времени
Люблю порядок• 2 часа назад
Ответ дляЩедрик ведрик
нашли кому рожать по 3 детей, еще и впахивать по ночам
Женщины рожают себе
Люблю порядок• 2 часа назад
Ответ дляНамакушка
Какие мужчины нынче нежные пошли...
Просто интересно: каким образом Вы должны проявлять благодарность?
Бухаться в пол лбом, когда он приходит с работы?
Каким образом он проявляет благодарность Вам?
То ли дело раньше мужики были, да?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКукарикуууууу
Що цікаво, суворий побут її не лякає. Її злякало те, що чоловік не вважає її ідеальною дружиною.
Я б чоловіку ребра качалкою порахувала, в вона влаштується на третю роботу і найме домогосподарку, щоб чоловік не бурчав.
Синдром відмінниця - ідеальна родина, як морквинка перед носом віслюка, вічно недосяжна, але треба рвати жили, щоб досягнути.
Чоловік поживе у своє задоволення, десь коханка вже наклюнулася. Авторці не заважатиме у прагненні до ідеалу.
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляfrom Ukraine
Моей соседке муж на это сказал : ’а я тебя об этом просил?’ И ушёл добровольцем, имея трех детей
Была вроде советчица с 5 детями, муж добровольцем пошёл. И я даже понимаю почему
Пишу_граммотно!
• 2 часа назад
Мені лишається тепер або його почути і зважати на це (він же ніколи раніше не жалівся, душу вилив) або покласти на його потреби і жити як всі інші
Намакушка• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю порядок
То ли дело раньше мужики были, да?
Дело и в женщинах)
Я далеко не юная особа с ’отсидкой в браке’ уже 33 года( 34й пошел)
Никогда в моей жизни не было понятия для мужа: помогать по хозяйству/помогать с детьми.
1. это общее домохозяйство
2. это общие дети
Пришел раньше с работы?
закинул стирку
сходил в магазин
забрал ребенка
хорошая погода- шел гулять в парк в ребенком.
и .д.
Что касается меня..
грязные полы?
ок, помою, когда я смогу/ захочу. и тюд.
кого не устраивает- помыли
1. это общее домохозяйство
2. это общие дети
Пришел раньше с работы?
закинул стирку
сходил в магазин
забрал ребенка
и .д.
Что касается меня..
грязные полы?
кого не устраивает- помыли
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляПишу_граммотно!
Бо у вас талановиті маніпулятори - спочатку мама, потім чоловік. Вони вам розповідають, що ви найкраща, всесильна, у вас стелі нема, не упретеся головою, можете стрибати до небес.
Не лякайтеся, це ви просто стали старшою і задовбалися. Зробіть так, щоб і інші трохи пострибали, не тільки ви
Пишу_граммотно!
• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
він в такому розпачі казав то все, що я і сама подумала що із задоволенням від нас пішов би на фронт
Люблю порядок• 2 часа назад
Ответ дляНамакушка
Дело и в женщинах)
1. это общее домохозяйство
2. это общие дети
Пришел раньше с работы?
закинул стирку
сходил в магазин
забрал ребенка
и .д.
Что касается меня..
грязные полы?
кого не устраивает- помыли
1. это общее домохозяйство
2. это общие дети
Пришел раньше с работы?
закинул стирку
сходил в магазин
забрал ребенка
и .д.
Что касается меня..
грязные полы?
кого не устраивает- помыли
И что?
Ищу Аленя• 2 часа назад
Ответ дляТанго утрьох
Поэтому я сама никогда ни копейки не тратила на мужиков, в отношениях принципиально не работаю и ни за что не плачу.
Намакушка• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю порядок
И что?
а то, что нехрен мужикам жопу на поворотах заносить, а потом рыдать..
а то выходят замуж и усыновляют взрослу дитинку
Намакушка• 2 часа назад
Ответ дляПишу_граммотно!
Що мені робити?
взять себя в руки и сломить мужу женских половых органов.
Ленивица-красавица• 2 часа назад
Ответ дляПишу_граммотно!
каже, що я сама вина що так задовбалась, треба дітей більше озадачувати
А сколько лет старшим детям?
Танго утрьох• 2 часа назад
Ответ дляИщу Аленя
Он идиот, если думал что работающая замотанная баба может быть красивой и веселой.
Так автор же сама пишет что всегда выглядела «веселой/активной/счастливой» имея 2х детей и работая) но как я понимаю, это была иллюзия и она мужу ее создавала, тащила все на себе из последних сил, а муж не знал об этом. С 3 ребенком эта картинка рухнула…мужик в шоке, как так
Малая еще та• 2 часа назад
Ответ дляфрау Гітта
Это классика в декрете, почти все через это проходили, только у кого то полегче, кому то за новые трусы высказывали. но если пережить этот сложный период, то у многих после декрета отношения налаживаются
Автор в декрете
С тремя детьми
Работает
Приносит в дом больше чем муж
Что после декрета изменится?
Муж станет зарабатывать больше? Или опять автор?
Тут два варианте: если ты не умеешь зарабатывать, то смирись и не высказывай претензии; не нравится? отрывай жопу от дивана иди на 2, 3 работу и будь хозяином в доме.
Легче всего обидеться
С тремя детьми
Работает
Приносит в дом больше чем муж
Что после декрета изменится?
Легче всего обидеться
А шо сталося?• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Чо была. Она наверно и сейчас есть
С ведьмочкой на аватарке
Дама с собачкой• 2 часа назад
Ответ дляПишу_граммотно!
я змирилась з тим, що він не може пригнути вище голови і якщо в чомусь є потреба - я сама заробляла більше нього та купляла дітям, щоб ні в чому не було потреби. Третю дитину народила і ночами працюю, бо знаю що мені ніхто не допоможе. Він забезпечує основні потреби і хоче щоб ми економили та цінували це, а я з жиру бішусь.
Ніііі... Ну як ви це допустили. Якщо не вистачає грошей - одна дитина максимум.
Без Баяна• 2 часа назад
Ответ дляПишу_граммотно!
ні, батько помер,а мама злягла тоді. В 13 років ходила торгувати біля цума,щоб мама думала що все добре і нам є що їсти. Медалістка скрізь. Пілся 2курсу працювала і після 5 вже карєра була, а потім одруження
Чем же вы торговали в 13 лет возле ЦУМа ? В каком году это было ?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПишу_граммотно!
Що мені робити?
Відправити чоловіка на роботу.
Якщо він няньчить дітей до 9-30, то і решту дня він дітей у школи і дитсадки водить, на гуртки тощо?
Ви не цінуєте його зусиль по догляду за трьома дітьми, так?