Пишу_граммотно!• Изменено 02 февраля в 11:06
Чоловік втомився
Дівчата, підтримайте... Думала, що в нас чудова родина, народжувала дітей і завжди працювала та підтримувала. А виявилось, щоо невдячна, не ціную те, що є він вже весь час вважає себе винним... то не так сказав, не виправдав сподівання. Хоче розуміння. Я в такому розпачі, що не передати.
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 18:47
Ответ дляКружите меня,кружите
Отличный пример того, как ради мужа рожать третьего и чтоб ему было пофиг на вас!
пройде зовсім трішки часу поки малеча підросте, я обтрушусь і стану на ноги! Буду ще крутішою і явно не з ним! Ні на день не дозволю собі забути цей досвід
Околовита• 02 февраля в 19:20
Навіщо народжувати стільки дітей, якщо ви їх не тягнете? Чи ви на західній? У сусіда троє, а в мене буде більше!
Угадайс• 02 февраля в 21:17
Ответ дляКукарикуууууу
Это называется - сама насоздавала проблем, сама из решает. А виноват муж
А кто ? Дети же не от святого духа ?!
Малая еще та• 02 февраля в 21:28
Ответ дляПишу_граммотно!
підхоплює малу дитину якщо потрібно, тепер вже вміє сніданок собі розігріти, правда не завжди
Извините, вы дура или прикидываетесь?
Он готовит, стирает, разбирает стирку, убирает, ходит по магазинам, гуляет с детьми?
Ну взял он ребёнка и что? Чем конкретно и в каких объёмах вам помогает муж?
Старшие дети? Сколько лет? С определённого возраста можно делегировать обязанности
Чем дальше тема, тем больше я понимаю вашего мужа и тоже б уже готовила лыжи: дешевле платить алименты, чем вас выдержать
Малая еще та• 02 февраля в 21:29
Ответ дляКружите меня,кружите
Почитайте ответы автора?
Она и в следующих отношениях троих родителей и потом прозреет
Перша леді колгоспу• 02 февраля в 21:33
Ответ дляНамакушка
я тут прихренела от советов в формате: поговорить с ним, не наламайте дров.
женщины, что с Вами?
Мабуть тому, що авторка , навіть працюючи ночами, не матиме такого забезпечення, як з чоловіком. Вона сама пише, що базу він забезпечує і якщо авторка на машині, то не така вже й погана база. Цікаво, скільки вона заробляє, гаруючи ночами?
Элька-Карамелька• 02 февраля в 22:52
Ви його поважаєте, шануєте? Ви говорили йому, як ви його поважаєте, за що і чому? Для чоловіків повага - це головне. На другому місті - секс.
Элька-Карамелька• 02 февраля в 22:54
Ответ дляПишу_граммотно!
я змирилась з тим, що він не може пригнути вище голови і якщо в чомусь є потреба - я сама заробляла більше нього та купляла дітям, щоб ні в чому не було потреби. Третю дитину народила і ночами працюю, бо знаю що мені ніхто не допоможе. Він забезпечує основні потреби і хоче щоб ми економили та цінували це, а я з жиру бішусь.
А, прочитала. Ві його не шануєте, ви це ніколи не вміли.