Гуру троллинга• 1 час назад

И так! Во что вы верите?

Что будет дальше, после смерти и для чего люди здесь.
Тема философская, поэтому годятся любые версии)

Моя версия- мы это ферма для внеземных сущностей, которые питаются энергией всех людей, больше всего энергии дают страх и страдания, поэтому они делают всё, чтоб сделать жизнь людей максимально ужасной.
Какие ваши версии, зачем это всё?
Пошаманю• 1 час назад
Люди на Землі потрібні для того щоб винищити всіх москалів
автор Гуру троллинга • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Почему тогда это делают только украинцы? Где подмога?)
ГендиреХтор• 1 час назад
После смерти думаю будет перерождение на этой планете или на другой. Может в человека, а может во что то другое.
Шальная коклетка• 1 час назад
Я верю в то,что зелька и тцкашники не пройдут чистилище-их будут пытать и мучить каждый час,изощренно и вечно!

Их даже в удобрение не переродят!
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляГуру троллинга
Вони ще не усвідомили своє призначення на цій землі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 1 час назад
ваша версия получена из версий других людей.
я бы почитала Бардо Тхедол на вашем месте, да и на своем.
дама_из_декрета• 1 час назад
Верю и чувствую, что там что-то, что мы не можем даже вообразить. Но точно не пустота. И что все встречи, знакомства, события - не случайны
И еще, что каждое состояние ( радость / печаль) остаются в информационном поле.

Это лично мои мысли, просто делюсь)
Могут показаться бредом))
Блиск думки• 1 час назад
Верю в биологию, физику и химию. После смерти будет распад тела, на этом все.
Для чего? Просто так получилось: зародилась биологическая жизнь - совпадение, случай, а дальше пошло по воронке, раскрутилось до ядерной бомбы,скорее всего этим и кончится.
Борщик• 1 час назад
Нещодавно втратила чоловіка, і якщо вірити, що ТАМ нічого немає, то можна просто зійти з розуму. Тому, мабуть там кращі світи...
Любимка-анонимка• 1 час назад
Людина народжується, щоб проходити свої уроки долі. Якщо людина уникає уроків, не працює над собою, не вчиться любити ближніх, після смерті її чекає пекло. Якщо людина все робить правильно - піде в рай.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 1 час назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
только уроки эти стираются после смерти и потом все сначала. хорошенькая школа, да? ищите, как выйти из Сансары)
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Я поховала чоловіка. Через рік поховала сина від онко ( 6 років). В 37 народила донечку і поховала через 5 років від лейкозу. Скажіть як жити без віри…? Вірю, що не пустота і навіть короткі життя мають великий сенс. Я сама не знаю як я живу, рятує віра. Але я не релігійна. Віруюча, але не релігійна. Якось так.

Ні в мене, ні в роду татів дітей не було онко взагалі. Ну як так?
Любимка-анонимка• 1 час назад
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
За мене не хвилюйтесь, краще приділіть увагу собі 😉
Барабасиха• 1 час назад
Сподіваюся що там щось є, але якщо враховувати що ми зараз не пам´ятаємо нічого з минулих життів/перевтілень/подій то мене засмучує факт що скоріш за все і потім ми не будемо пам´ятати нічого і нікого і наші сподівання зараз, що десь там, в засвітах, ми колись зустрінемося з дорогими нам людьми - марні.
Барабасиха• 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета

Боже, це боляче навіть читати.... Просто хочу вас обійняти. Я сама мама онкохворої дитини, боремося.
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляБарабасиха
Нехай все вийде. В нас в відділенні більшість діток входили в ремісію. В нас були проблеми з серцем і не витримали з донькою лікування. Тобто від побічних ефектів… Не зважайте на наш досвід.
Барабасиха• 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
Так, я вже переконалася за час лікування, що в кожного свій шлях і своя історія, навіть два здавалось би однаковісіньких діагнози можуть мати геть різний фінал. Тому сподіваюся на краще. Але все одно кожна така історія крає серце.... Ще раз обіймаю вас!
Коник-стрибунець• 1 час назад
Это не ваша версия это версия из Ютуба ))
Возможно так и есть .
Но главное я верю в бессмертие души , не верю что когда нибудь умру .
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляБарабасиха
Обіймаю вас також
Коник-стрибунець• 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета

Жесть .
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
Не можу підібрати слів, також хочу вас обійняти. Зараз маю важкий період - тато помер, мама на своїй орбіті, чоловікові батьки один за одним з різницею в місяць з інсультами злягли, але таке життя, нічого не поробиш, через це всі мусять пройти, а так, як у вас, ні у кого не має бути.
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
Деколи думаю, якщо все справді має сенс , то чому мені і моїм дітям випало саме таке? Я людина порядна, добра. За що?
А може для чого?
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ дляБарабасиха
Міцного здоров´я вашій дитині
Хитрушка-чекушка• 1 час назад
Я тоже так подумала, и когда то сказала, что то высшее существо, которое называют богом, именно в христианской религии, мне кажется питается страхом и страданием.
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
А може для чого?
Впевнена, що точно не ’за що’.
Кажуть, жодна, навіть праведна душа не може побачити раю, поки не пройде вогонь чистилища. Ви своє чистилище вже пройшли, і то з надлишком.
Я, коли помер мій тато, ясно усвідомила, наскільки коротке земне життя, бо ніби зовсім недавно він був зовсім молодим, наче місяць тому святкували його 50 років, а скоро вже і мої 50 наближаються. Чверть століття як один день минула. Якось з одного боку страшно, а з іншого, думаю, скільки тих, кого любила, вже там... Непогана компанія зібралася.
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
Впевнена, що точно не ’за що’.
Ще так склалось що я з юності люблю осінь. Неймовірно люблю. І чоловік, син, донька - усі померли осінню. Вересень - жовтень… Коли настає цей час відчуваю дуже сильний, але теплий біль.
НуКаНаКа• 51 минуту назад
Щось в цьому є.
Мої чомусь січень-лютий після свят, або липень, перед моїм днем народження. В дитинстві найбільше найбільше любила січень, тепер боюся.