Паспортний стіл• Изменено вчера в 19:36

Чоловік каже що я за собою не слідкую, не займаюся собою

Хтось може мені нормально пояснити що я повинна робити із собою
Мені 38
Маю 3 дітей, 4 кг зайвих, Після того як я годувала груддю з’явилися ці кілограми
Королева краси• вчера в 20:16
Ответ дляМафиозная
Його рідна сестра моя кума. Друзі сім´ї.
В мене син 23 роки і донька 12 років.
Де я захищала? Факти написала
То в такому віці має бути розум і вміння робити висновки, а джерело кума сестри дуже надійне
Білка в колесі• вчера в 20:16
Ответ дляМафиозная
Він дітей забезпечує.
Одружився вдруге, на 25 річній
Так пусть заберёт, обеспечивать он и так обязан, дед этот. А то ишь ты, обеспечивает
Вишня на торті• вчера в 20:17
Ответ дляПаспортний стіл
Коли я була без тих 4 кг він також казав шо я не слідкую за собою
І принижував, казав шо я пузач.. треба бути в ідеалі 55 кг… щоб бути прям худишкою, але я тоді падала з ніг, погано себе почувала, аналізи були погані
хоча я тоді була 58 кг 172 см зріст

І така пригнічена я прожила рік поки не почала прибавляти за 3 місяці ті 4 кг
Тепер я 62 кг (
А. Ну то вам не худати потрібно, а міняти якість тіла. У вас багато жиру. А потрібно підтримувати, а може і розвивати м´язи. Спорт вам потрібен в любому випадку. Але не пригати на групових, а гантельки, тренажери. Набагато легше і попадаєте в ціль- включите м´язи. А вони вже під час відновлення самі той жир ’спалять’. Тіло почне мінятися.
І повірте, це навіть для вас корисно. Бо посипеться все - спина, суглоби, жкт (бо внутрішні органи теж тримає прес).
Свисток ля-минор• вчера в 20:18
Ответ дляМафиозная
Говорить те саме, сестра її. Не слідкувала вона за собою.
Она тоже одноклассница, претендующая на пиписку владельца клиники?
Вообще-то его жена живой человек, а не манекен, обязанный соответствовать ожиданиям даже не самого мудака-ходока, а его сестры и ее подружани-бывшей одноклассницы. Это просто капец, как вам не стыдно такое писать.
Смешнюча• вчера в 20:17
Ответ дляВишня на торті
А может автор не хочет?
Мафиозная• вчера в 20:17
Ответ дляКоролева краси
Він зробив свій висновок. І з нею розвівся
Це його сестра рідна, моя подруга і кума.
Малинка• вчера в 20:20
Ответ дляЩедрик ведрик
Оце б я ще марафетилась для мужика, щоб втримать.
Та хай удавиться
При чому тут втримати ? В вас фізіологічних потреб немає ? В мене особисто пропало бажання до чоловіка , коли він забив на себе.
При тому , що я абсолютно тактовно намагалась про це говорити .
Мафиозная• вчера в 20:19
Ответ дляСвисток ля-минор
Не читайте, я вас не примушую.
Він ще довго терпів її.
Видно, що на вашу піску ніхто давно не претендує
Свисток ля-минор• вчера в 20:19
Ответ дляМафиозная
Представляю с каким удовольствием вы обсосали с подружкой это событие.
Смешнюча• вчера в 20:19
Ответ дляМалинка
4 кг это ни о чём вообще
Щедрик ведрик• вчера в 20:19
Ответ дляМалинка
Помите тіло з нормальною вагою це не забила людина на себе. Решта то настільки неважливо
Королева краси• вчера в 20:20
Ответ дляМафиозная
Та він і з нею вже не дуже спав, останні роки.
Факт, що успішному чоловіку така жінка не цікава і не потрібна
А його сестра і в ліжку з ним була? Ви нормальна, з ваших слів видно що ви автору заздрите, ’добре там де нас немає.’
Сунуся в чужі справи• вчера в 20:20
Спросите его- по сравнению с кем?
Вишня на торті• вчера в 20:20
Ответ дляСмешнюча
А может автор не хочет?
Та нехай не хоче. Тільки потім ті жінки, що спортом не займаються після 65 років як розвалюхи. В маршрутку залізти не можуть, бо ноги не слухаються. Руки болять, спина защемляє і все таке. Дітям тоді з ними морока.
Мафиозная• вчера в 20:20
Ответ дляСвисток ля-минор
З таким, як ви тут обсосали життя автора
Свисток ля-минор• вчера в 20:20
Ответ дляМафиозная
Не читайте, я вас не примушую.
Він ще довго терпів її.
Ну, от человека вашего уровня других комментариев ожидать и не приходиться, конечно.
Смешнюча• вчера в 20:21
Ответ дляВишня на торті
О Господи
Мафиозная• вчера в 20:21
Ответ дляКоролева краси
Так жінка сама всім розповідала.
Свисток ля-минор• вчера в 20:21
Ответ дляКоролева краси
Ну так. Одноклассник женился не на ней, а на какой-то там неухоженной. Только ей почему-то не приходит в голову, что с ней бы он точно так же развелся, и ушел к 25-летней. И ухоженность здесь абсолютно не при чем.
Мафиозная• вчера в 20:22
Ответ дляСвисток ля-минор
Також рівня ,як і ви.
Я навіть не читаю ваші коментарі, не читайте мої - переживу
Малинка• вчера в 20:24
Ответ дляЩедрик ведрик
Неважливо для вас . А для чоловіка автора важливо . Про що він і говорить . Замість того , щоб сісти обговорити з чоловіком , що не так і як можна це вирішити , пише сюди і залучається підтримкою таких же «мудрих» жінок .
І до речі . Ви її знаєте?
Про вимите тіло і норм вагу , то з її слів . Ясне діло що вона не напише тут те, що її історію тут скомпрометує
Свисток ля-минор• вчера в 20:24
Ответ дляМафиозная
Автор свою жизнь выставляет на обсуждение абсолютно добровольно и даже просит о внимании. А вы своего одноклассника притянули сюда сама, и совали его постоянно всем под нос, как будто никому неизвестный разведенный мудак - действительно может быть каким-либо аргументом для чего бы то ни было. Очевидно вам эта история с его разоводом не дает покоя, раз вы его не просто с кумой обсуждаете, а аж на советчицу, где никто не знает этих людей, в чужую тему, не имеющуюся никакого отношения к вашему однокласснику, тянете.
Мафиозная• вчера в 20:25
Ответ дляСвисток ля-минор
Так хто вам винен, що ви читаєте те що я пишу
Читайте автора
Свисток ля-минор• вчера в 20:25
Ответ дляМафиозная
Також рівня ,як і ви.
Э не, уровни у нас с вами... разные :)
Вилосипедниця• вчера в 20:26
Ответ дляПаспортний стіл
Каже що дасть грошей, але я не розумію що мені робити
Каже що готовий виділяти мені 10000 грн в місяць Щоб я за собою слідкувала займалася
Маникюр,педикюр,прическа,одежда,косметика,парфюмерия,ну и диета плюс спорт,раз 4 кг лишних.
Свисток ля-минор• вчера в 20:26
Ответ дляМалинка
І до речі . Ви її знаєте?
Вы ее точно читали? Там где он ее гнобит все время их отношений, а она ему детей рожает? Если это правда - то о чем с этим мужиком можно говорить?
Мафиозная• вчера в 20:26
Ответ дляСвисток ля-минор
Э не, уровни у нас с вами... разные :)
Різні, різні...ви точно нижчого рівня...
Смешнюча• вчера в 20:27
Ответ дляМалинка
І до речі . Ви її знаєте?
Я бы мужу таких пиздюлей вставила,если бы он мне сказал про мои лишние килограммы. У нее трое детей!!! Трое! И так дел хватает дома: приготовить, убрать,уроки,поликлиники, проговорить с детьми,выслушать. Зимой ещё идти в зал гантельки тягать,да щас. Ага, не все такие лошары послушные.
Свисток ля-минор• вчера в 20:27
Ответ дляВилосипедниця
Это все на 10000 грн. Точно-точно?))
Малинка• вчера в 20:29
Ответ дляСвисток ля-минор
Діти не зʼявляються самі по собі . Вона теж там участь приймає . Її якби теж вибір . А не він їй тих дітей навʼязує .
Здається та ера , коли жінка родила і забила на себе давно минула .