Мульйонерша• вчера в 21:29
Будет голод. Как думаете, все маленькие бизнесы рухнут? Где работать
Чтобы было за что купить хоть что нибудь?
Коник-стрибунець• вчера в 21:43
Ответ дляМания-Величия
У меня 2300
Не хвилюйтеся, пенсій не буде, готуємось до апокаліпсису, там не до соц виплат, врятує тільки натуральне господарство
Пузата Хата• вчера в 21:43
Ответ дляА шо сталося?
Ну от поки війна - то якось і тримаємось. Як тільки закінчиться війна - все полетить в яму. Відразу піднімуть ціну на газ і електроенергію, слідом бензин, - а це основа економіки. Наші партнери перестануть нас фінансувати, скажуть кредити віддавати… курс взлетить в космос…
Так а может будут и дальше поднимать нашу страну
Мания-Величия• вчера в 21:43
Ответ дляПузата Хата
Ну как-то ж выживают пенсионеры
Как-то- ключевое слово
МамОмужа• вчера в 21:44
Ответ дляПузата Хата
А почему люди закрывают бизнес? Большие налоги?
Отсутсвие продаж и большие затраты. Нет света, много генераторы жрут, постоянно ломаются. Налоги, зарплаты. А спрос покупательский на минимуме сейчас
Коварная Зая• вчера в 21:44
Ответ дляПузата Хата
Ну как-то ж выживают пенсионеры
Ви їх бачили в супермаркетах?(( ну це страх...
Пузата Хата• вчера в 21:44
Ответ дляА шо сталося?
Прикиньте если курс будет по 60 гривен за евро...
Стриптизерка• вчера в 21:44
Ответ дляА шо сталося?
чому партнери перестануть допомагати? плили-плили і на березі всрались? то тоді путін точно заїде в Київ на такнках. Навіщо їм такі ризики?
Хіба вони того путіна замочать і росію розвалять, але це навряд
МамОмужа• вчера в 21:44
Ответ дляМания-Величия
Кофейни, чебуречные - как грибы после дождя
Ну так это еда, это всегда актуально. Без еды не прожить, а без нового парфюма или сумочки - легко
Мания-Величия• вчера в 21:45
Ответ дляlilul990
Та прям там
Я живу біля лісу. Звідти можна виключно тільки фури з екстра класу соснами вивозити. Дрова - зась.
Миловидна леді• вчера в 21:45
Ответ дляКучМала
Чего маленькие рухнут ?
И чего голод ?
Отсутствие э/э их добьёт
А шо сталося?• вчера в 21:45
Ответ дляМания-Величия
А як там зігрітися?
Ви ніколи в селі не були? У всіх хатах є грубка, нею можно отопити мінімум 2 кімнати. Але дров треба багато
Ответ дляСтриптизерка
Будуть допомагати тільки за умови що тут буде концтабір імені Стерненка
Коник-стрибунець• вчера в 21:45
Авторки вже немає, розходимось дівчатка, не треба троля годувати
МамОмужа• вчера в 21:45
Ответ дляА шо сталося?
Мінімально будуть. Я памʼятаю своє дитинстао в 90х роках, початок 00. Мені на шкільний рік купляли 1 штани, і то підкатувпли, щоб цілий рік могла носити. Прали їх раз на 2 місяці, у вихідний день, щоб встигли висохнути, тому що інших не було.
Тому одяг - це не перше, що необхідне. Люди будуть секонд одягати, або шукати знижки. Тому магазини одягу не дуже будуть виживати
Магазины одежды косметики аксессуаров - уже сейчас не грани.
Мания-Величия• вчера в 21:45
Ответ дляПузата Хата
А он будет...
Стриптизерка• вчера в 21:46
Ответ дляlilul990
а що ви маєте проти Стерненка?
Пузата Хата• вчера в 21:46
Ответ дляКоварная Зая
Видела полно
Мания-Величия• вчера в 21:46
Ответ дляА шо сталося?
Я саме про дрова питаю
Пузата Хата• вчера в 21:46
Ответ дляМиловидна леді
Отсутствие э/э их добьёт
Она потом будет,восстановят все
ВундерКИНГ• вчера в 21:47
Ответ дляКоварная Зая
Я в шоці скільки бізнесу закрилось за останні 6 міс. Так відкриваються нові, але це втричі менше((
Что вы понимаете под бизнесом? Барыг которые перепродают или людей, которые что-то производят? За границей этих купи-продай одежды вообще нет, дешевые бренды задавили. Да и производить не выгодно, разве что эксклюзивное что-то.
Миловидна леді• вчера в 21:47
Ответ дляПузата Хата
Она потом будет,восстановят все
Если будет мирный договор,то да.
пАлАвинкА• вчера в 21:48
Ответ дляСтриптизерка
а що ви маєте проти Стерненка?
Маю. Що він кримінальний козел, який викрадав людей і торгував наркотою
Пузата Хата• вчера в 21:48
Ответ дляМиловидна леді
Если будет мирный договор,то да.
Да да и сейчас все тец стараются восстановить
Коник-стрибунець• вчера в 21:48
Ответ дляпАлАвинкА
І у файлах Епштейна згадується?
пАлАвинкА• вчера в 21:48
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви проти закликів вбивати русню?
Так. Проти. Я за мир.