Мульйонерша• вчера в 21:29
Будет голод. Как думаете, все маленькие бизнесы рухнут? Где работать
Чтобы было за что купить хоть что нибудь?
Попразендовна• вчера в 21:56
Ответ дляКоник-стрибунець
Краще купіть хатку в далекому селі , і городик. Буде, що їсти, і як зігрітися. Часи такі незрозумілі, що треба до усього готуватись
У далекому селі треба мати роботу, щоб той город посадити. Зерно курці не купиш без грошей
Коник-стрибунець• вчера в 21:57
Ответ дляпАлАвинкА
Я ні за кого не голосувала. Ні за шоколадного, який своєю армією мовою і вірою країну роздовбав, ні за це зелене гундосе чмо
А за хуйло голосували?
пАлАвинкА• вчера в 21:57
Ответ дляПузата Хата
А может вообще будет всё супер после войны? Вступим в ЕС,поднимут зп и пенсии до европейских, ЕС будет нам все восстанавливать.
Ага, в мечтах. Учителя уже свои 4к обещанные не знают, куда тратить ежемесячно. Так еще будет с ЕС и восстановлением
Бессмертный пони• вчера в 21:58
Ответ дляСоседушка
садіть картоплю, будете за бартер жити у разі чого
У вас за поребриком будет . Вы же нихрена выращивать не умеете . Да и не растет у вас нихрена .
мистерЛяпсус• вчера в 21:57
Ответ дляПузата Хата
И скоро конец войны. Все таки переговоры идут же, к чему-то придут. И Путин может умереть да и все тогда закончится.
он уже давно умер,а вместо него куча двойников
годовасик• вчера в 21:58
Ответ дляКоник-стрибунець
Так пишуть ті, хто того не має.
Ви не уявляєте, як там крадуть.
ВСЕ.
Ви не уявляєте, як там крадуть.
ВСЕ.
Стриптизерка• вчера в 21:58
Ответ дляпАлАвинкА
То що вам не так? Якщо ви не в змозі зробити власний вибір, то мовчки ковтаєте вибір інших.
Навіщо ви тут з себе Дартаньяна корчите?))
пАлАвинкА• вчера в 21:58
Ответ дляКоник-стрибунець
А за хуйло голосували?
Удалено администрацией...
Стриптизерка• вчера в 21:59
Ответ длямистерЛяпсус
тройніков)
годовасик• вчера в 21:59
Ответ дляКоник-стрибунець
Дрова, піч - час вивчати на ютубі, як виживати в екстремальних умовах
Ви ціни на дрова давно бачили?
пАлАвинкА• вчера в 21:59
Ответ дляСтриптизерка
За кого було голосувати на цих останніх двох виборах? На мою думку, не було кандидатів. Я просто викреслила всіх, ніж голосувати за цих кровожерливих підарів
Мафиозная• вчера в 21:59
Ответ дляА шо сталося?
Теж зрозуміла, що все до цього йде… економіка рухне, ніхто нічого купляти не буде, бо все буде дуже дорого. Тільки товари першої необхідності - от їх і можна буде продавати, типу хліб, борошно, вирощувати овочі на продаж, розводити кур, яйця, або з-за кордону возити дешеві товари.
Даже не знаю почему вам клоунов лепят. Люди не хотят видеть очевидного. Голод не голод но всё кататься в ж... очень стремительными темпами.
Стриптизерка• вчера в 22:00
Ответ дляпАлАвинкА
ну то це демократія, якого обрали, такого і маєте. Треба було себе висувати)) А так позиція ’я маленька людина, я нічого не вирішую’ ось до всього цього трешу і призвела.
Ясамаякрасивая)• вчера в 22:01
Ответ дляКучМала
Да у меня будет 2725
о, у меня такоже ПФУ считает, но мне ещё лет 15 до пенсии.
пАлАвинкА• вчера в 22:02
Ответ дляСтриптизерка
Знаєте, якби не лізли ті самовисуванці, то більше толку було б. А то лізе кожне чмиридло, як оця вся зелена непотріб, - от і маємо те, що маємо
МамОмужа• вчера в 22:02
Ответ дляМафиозная
Та же фраза в голове…люди не хотят видеть очевидного, это как с войной, по факту же было кучу информации, что она будет. Потом как произошло, многие начали говорить, а почему нам не сказали?…
Стриптизерка• вчера в 22:03
Ответ дляпАлАвинкА
маємо те, що заслужили. Україна - молода демократія, немає сенсу її порівнювати з європейськими країнами, де люди сотню років вибудовували свою правову державу. А ви хочете, щоб це хтось прийшов і за вас зробив.
Мульйонерша
• вчера в 22:04
Ответ дляПишу каліграфічно
Зима зі снігом, має бути все добре.
Это примета?
пАлАвинкА• вчера в 22:06
Ответ дляСтриптизерка
А хто порівнює? У кожної держави, як і у людини, є свій шлях. Та і якщо дивитися глибше - Ви взагалі читали про справу Епштейна? Про які демократії мова? Кругом одне і те саме - ті самі яйця, тільки в профіль))))
До речі, після війни, думаю, багато українців зрозуміють, як їх нажухували з цією пропагандою про рай у Європі. Бо зараз багато хто поїхав і переконався на власній шкурі, що медом там ні разу не намазано
Стебель березы• вчера в 22:08
Ответ дляКоник-стрибунець
И как вы согреетесь? Дрова купите? За что? Где в селе работа?
Крим мій• вчера в 22:09
Ответ дляPrervana
Включаем любой фильм про житие в постапокалипсисе и мотаем на ус. Так оно всё и будет
Однозначно. Питання лише в часі
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 22:10
Ответ дляЯ погнала
Уже!
Вы тему ниже видели?
Вот эта ’Перестали продавать готовое тесто (основа для пиццы) в Сильпо’
Наччалось
😢😢😢
Вы тему ниже видели?
Наччалось
😢😢😢
Отак живеш, в Сільпо не ходиш і навіть не знаєш, що вже голод 🤣
Миловидна леді• вчера в 22:10
Ответ дляСтриптизерка
Так проще же идти по накатанной схеме,чем быть первопроходцами.Смотри на правовые державы и делай как они.Но нет,лучше оправдаться молодой демократией.
Стриптизерка• вчера в 22:11
Ответ дляМиловидна леді
так делайте, кто ж вам запрещает. Єто же ВАМ делать, а не ждать, когда за вас сделают.
Миловидна леді• вчера в 22:13
Ответ дляСтриптизерка
А вам не надо?
Стриптизерка• вчера в 22:13
Ответ дляМиловидна леді
А вам не надо?
надо, но я не перекладиваю отвественность на дргуіх, в отлічіе от вас.
Гидроусилитель руля• вчера в 22:22
Ответ дляPrervana
учитывая морозы вспомнился фильм - Послезавтра, только вместо Киева Нью-Йорк
Гидроусилитель руля• вчера в 22:23
Ответ дляМания-Величия
А як там зігрітися?
видимо летом картоху копать, а зимой снег отбрасывать, так и греться по их мнению
то есть весь мир развивается, а мы уходим в пещерную эру
Вилами по воде• вчера в 22:24
Ответ дляПузата Хата
А что, одежду не будут покупать? Носить тоже надо что-то.
А сейчас ее сильно покупают? Основная масса населения в секонде ходит. Или в дешёвом Китае.
Пишу каліграфічно• вчера в 22:26
Ответ дляМульйонерша
Это примета?
Це фізика і біологія, шкільний курс