Та легко!• 03 февраля в 15:47
Вы готовы дальше терпеть отсутствие света, тепла
И всего остального.
Голосуем только те кто в Украине, а кто проголосует «готовы» из-за границы, пусть ваша жизнь навсегда превратиться в то, что переживают сейчас люди без тепла в-20, в Киеве и других городах!
Результат:
вже голосів:
374 (53.74%)
Не готова
167 (23.99%)
Тыц
155 (22.27%)
Готова
ПочтальЁнша• 03 февраля в 16:23
Ответ дляSo_so
То есть, автор говорит - кто не готов, те выходят на мирный протест. А требуют что?
Направити кошти на енергетику, зменшити заробітню плату тим хто отримує непомірно багато. Заборонити нецільове використання коштів. Аудит фінансовий в усіх галузях. Це коротко, вимог більше насправді. Припинити насилля, тцк на фронт. Збільшити заробітну плати військом і перестати платити зарплатні чиновникам на окупованих територіях.
Ждун с Нибиру• 03 февраля в 16:23
Ответ дляАстоновитесь!
А чого ж сина вивозите? Хочете щоб чужі сини за вас воювали? Який цинізм
Цинизм-это сидеть за границей и воевать в вышиванке, сидя на диване.
А мой патриотизм закончился на похоронах моего родного брата.
И, да, я не хочу, чтоб мой сын воевал, в моей семье достаточно горя.
Астоновитесь!• 03 февраля в 16:25
Ответ дляЖдун с Нибиру
То почуйте! нашим сімʼям також !достатньо вже горя і не пишіть про те що ми не можем нічого віддати і дальще будем множити горе .
На_оба_рот• 03 февраля в 16:25
Ответ дляЗ родзинкою
Хто вам заважає зараз попроситися під сильну руку? В рашці поки є світло.
Ви ж хочете якось так не терпіти, що все оп - і за вас попросили десь на колінах.
Давайте вже дорослішати і не перекладати свої бажання на інших.
Хочете на колінах - давайте якось без нас.
хочете воювати і далі знищити країну- ДАВАЙТЕ БЕЗ НАС.
Оскорбляю всячески• 03 февраля в 16:26
Ответ дляТа легко!
Легко топить печь в селе и невозможно на 20 этаже без света и отопления в -20
То поїдь у Мар´янку чи Бахмут, там вже все, як ти хочеш. Немає української влади.
Доречі в Мар´янці живе одне створіння жіночої статі. Одна на все місто. Королева. А ти будеш принцесою 🤡🐏
Ждун с Нибиру• 03 февраля в 16:28
Ответ дляАстоновитесь!
У вас проблема? Я что писала, что нужно воевать дальше? Я просто написала, за что отдали жизнь наши воины. Все.
Не надо что -то там себе надмывать
ЯсноВидящая• 03 февраля в 16:28
Ответ дляКозяка-маляка
Або в рідній раші. У вас завжди є вибір.
І совість вистачає таке писать знаючи, що кордони закриті і в рашу також і закрила їх не раша
На_оба_рот• 03 февраля в 16:29
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не надо что -то там себе надмывать
Ви хочете продовження, щоб ще і ваш син поліг? чи думаєте за кордоном він буде в безпеці?
Ждун с Нибиру• 03 февраля в 16:30
Ответ дляНа_оба_рот
У вас явно проблемы с пониманием мной написаного. Всего хорошего.
Ацетилсалициловая кислота• 03 февраля в 16:32
Ответ дляГерцогиня
Вы , как я понимаю , не готовы терпеть . Что предпринимать собираетесь ?
автор пойдет с вилами на мацкву
Курочка-чубаточка• 03 февраля в 16:32
Ответ дляГерцогиня
Они надеются , что Зеля их услышит . На Советчице . И поползет сдаваться . Так мне пояснили .
Ага.
Допустим он поползет.
И что это изменит?
Будет оккупация всей страны, они этого хотят?
Как живут люди в Донецке они не интересовались? Киев, Харьков сейчас - это цветочки, по сравнению с окупированными териториями.
А тех, кто живёт получше - выселят и заселят в их квартиры кацапов. Отличная перспектива.
Лучше бомжевать, чем пожить без света и тепла некоторое время - логика такая?
Так бомжевать можно начать прямо сейчас, кто им мешает?
Допустим он поползет.
И что это изменит?
На_оба_рот• 03 февраля в 16:33
Ответ дляЖдун с Нибиру
вы сами себя понять не можете. брата жалко, сына хотите уберечь. но это не выход.
На_оба_рот• 03 февраля в 16:34
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ага.
Допустим он поползет.
И что это изменит?
Допустим он поползет.
И что это изменит?
некоторое время? уже почти 4 года. сколько еще будет длится это некоторое время?
Герцогиня• 03 февраля в 16:35
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ага.
Допустим он поползет.
И что это изменит?
Допустим он поползет.
И что это изменит?
Я с вами согласна . Ответ на ваши вопросы я уже 4 год хочу получить . Но так и не получила и вряд ли получу . Потому что сразу переводятся стрелки на Зелю , на Трампона , на англосаксов , на кого угодно .
Брюлик в стразах• 03 февраля в 16:36
Ответ дляНа_оба_рот
будинки з електро опаленням вже не відключають
при тому, що писати готова потерпіти з теплої квартири все ж легше.
Да ви що, розкажіть. В мене 25 поверхівка, все на електриці, світло дають переважно вночі, вдень, якщо повезе, то максимум на 2 години
Брюлик в стразах• 03 февраля в 16:37
Ответ дляНа_оба_рот
Напрямок кордону знаєте? Там і світло і тепло. На вас вже зачекалися
Леся Українка• 03 февраля в 16:37
Ответ дляАстоновитесь!
Ага всі кацапки, одна ви потужна потіотка, де чоловік на фронті? Сина готуєте до фронту?сама чого рани не перечікуєш на передовій , Якщо ні то диванне вояко безцільне
Служба в армії - це єдиний допуск, щоб мати власну думку? Тобто, ви пропонуєте здаватися, хто тоді у вас служить?
Астоновитесь!• 03 февраля в 16:37
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ага.
Допустим он поползет.
И что это изменит?
Допустим он поползет.
И что это изменит?
То хто має стримувати цю окупацію якщо ваш син втече? Мій син ? Чужий син? Бо ви наслухались млсейчучки і казок . Умовний Медведчук і нейтральна позиція України мене влаштує більше ніж відправка сина на війну. Якщо вас менше то відправляйте свого
На_оба_рот• 03 февраля в 16:37
Ответ дляБрюлик в стразах
у вас газове опалення, але котли включаються від електрики. такі будинки відключають.
Басноплетка• 03 февраля в 16:38
Ответ дляSo_so
Наверное, чтобы росия перестала террористические акты 🤷♀️ все ж террористы такие - просто ждут, когда их попросят
На_оба_рот• 03 февраля в 16:38
Ответ дляБрюлик в стразах
Не говорите, что мне нужно делать, и я не буду говорить, куда вам нужно идти.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 февраля в 16:39
Ответ дляКурочка-чубаточка
Всі хто не готові - будуть йти мітингувати на червону площу? Чи як ви це бачите?
А всі готові - на фронт?
Астоновитесь!• 03 февраля в 16:39
Ответ дляЛеся Українка
Так , в воюючій країні єдина, бо мене за мою думку називають кацапом, саме за те що ні я ні мій чоловік ні син НЕ хочем Воювати далі !
Астоновитесь!• 03 февраля в 16:40
Ответ дляБрюлик в стразах
А ви знаєте напрямок на фронт, але чомусь сама так сітки не плетете і кашу не варите.
На_оба_рот• 03 февраля в 16:40
Ответ дляАстоновитесь!
боже, хоч хтось написав те, що дійсно допоможе. але вас тут зараз з гімном з їдять.
Леся Українка• 03 февраля в 16:41
Ответ дляАстоновитесь!
Президент як мінімум має вийти і чесно заявити, що в нас нема і не буде далекобійний ракет щоб. Протистояти ворогу , що він брехав про каву в Криму , сказати що облажався з контрнаступом, сказати що опозорився з командою крадіїв яких по набирав, заказати шо своїх дітей схова і вони не сидять в темряві , а ви сидіть.Сказати що наші партнери на нас кладуть болта , бо їх ми цікавимо виключно як щит , Оце , а не брехати про потужнні наші можливості
Для чого ця маніпуляція? Маленька Україна 4 рік стоїть, перед великою ядерною країною. Тут на Порадниці специфічний контингент, навіть не створюються вже теми про те, скільки і які нафтові термінали ми в раші пошкодили, флот, військова техніка, Реби, заводи, літаки.
Насправді, багато чого. Хто дотичний до цієї теми, так знецінюючи не висловлюється, як ви.
Хоча, безперечно, помилок у нашої влади величезна кількість. Безліч популістичних рішень.
Брюлик в стразах• 03 февраля в 16:41
Ответ дляНа_оба_рот
Ну, так по факту опалення нема. Бо коли дають світло, ліфти у нас не включають, а двірник відмовляється пішки йти на 25 прверх запускати котельню. Але навіть коли він це робить, то за 2 години світла труби не встигають навіть нагрітися. То по факту опалення нема,світла нема і води взагалі ніякої нема.
Брюлик в стразах• 03 февраля в 16:42
Ответ дляАстоновитесь!
Виховую двох дітей, батько яких вже віддав своє життя, захищаючи Україну. Ще є питання?
Курочка-чубаточка• 03 февраля в 16:42
Ответ дляНа_оба_рот
Повторюсь, бомжевать вы можете начать хоть сейчас, если душа того требует.
Если будет оккупация, то иного выхода у вас не будет.