Совбез• вчера в 16:04
Як допомогти дитині 10 років прийняти окуляри, якщо вона соромиться їх носити?
Підкажіть ідеї, як краще розмовляти без примусу. Можливо хтось вже стикався з подібним.
Радість моя• вчера в 16:07
Якщо геть проблеми з окулярами, можливо є опція розглянути лінзи? Якщо не денні, то наприклад нічні, які ви можете допомагати вдягати і знімати.
Бесконечность-не предел• вчера в 16:10
Купити стильну оправу. У мене гарний зір, але я купила для «понтів») в якості стильного аксесуара.
Гага Газу• вчера в 16:14
піти до оптики, можливо, до декілька, там є консультанти, які вміють розмовляти з дітьми
Дідова баба• вчера в 16:15
Стикалася навпаки з ситуацією. Ну, коли вже ті окуляри зроблять, ну, коли?
Туфли в чешуе• вчера в 16:16
Купити красиву оправу, разом в оптиці переміряти 20-30, стільки, скільки потрібно і купити ту, яку дитина сама вибере, щоб ви там собі про ціну не думали. Гарна оправа - це модно і сучасно. Плюс запропонувати спробувати денні лінзи (є одноденні, на місяць, на три, на пів року). Якщо є спорт типу плавання - поговорити про нічні.
Дідова баба• вчера в 16:16
Ответ дляРадість моя
Не для 10 років
Дідова баба• вчера в 16:16
Ответ дляРадість моя
Спитати, чому саме? Десь ця ідея взялася ж. Від того і танцювати.
Згодна на всі 100
Дідова баба• вчера в 16:19
Покажіть дитині фото інших дітей, підлітків, як вони виглядають з окулярами. Перша за все, це за для здоров´я. Є круті оправи, є дорогі, є дешевші, є такі, які майже непомітні на обличчі.
Дідова баба• вчера в 16:21
Ответ дляРадість моя
Які у вас аргументи проти?
10 річка не завжди зможе контролювати своє око і руки, не завжди зможе віднайти лінзу, якщо випаде, загубиться і тп.
Якось так і живу• вчера в 16:21
Ничего вы не придумаете , к сожалению
Я говорю как очкарик со стажем
Только недавно перестала стесняться при чужих людях надевать очки , а я уже взрослая тетя
Но у меня -6 и стекла , конечно самые тонкие увы не тонкие как надо
Ношу линзы с детства и это очень поднимает самооценку
У малого тоже близорукость и очки не хочет в школу носить ни в какую
Учимся линзы надевать
Я говорю как очкарик со стажем
Учимся линзы надевать
Якось так і живу• вчера в 16:22
Сыну 11 если что
И он рассеяный довольно таки
Но линзы очень хочет носить -мотивация есть
И он рассеяный довольно таки
Радість моя• вчера в 16:22
Ответ дляДідова баба
Давайте так, не кожна десятирічка.
І навіть не кожен підліток.
Але якщо конкретна дитина усвідомлює принципи гігієни і готова спробувати, то одноденні лінзи можуть бути опцією.
І навіть не кожен підліток.
Якось так і живу• вчера в 16:23
Ответ дляБесконечность-не предел
Это другое ))
Я в линзах без проблем надеваю фешн очки Гуччи с прозрачными стеклами
А вот свои с диоптриями Гуччи ношу исключительно дома
За ким я буду?• вчера в 16:24
Купить такие какие он сам захочет
Мой сам выбирал, я говорила, что очки это очень модно и стильно. Даже те, у кого зрение хорошее часто носят очки для солидности
КротоТо• вчера в 16:30
У нас півкласа (7 клас) ходить в окулярах, не у всіх проблеми з зором, частина носить іміджеві окуляри.)) Типу таких.
Дідова баба• вчера в 16:30
Ответ дляРадість моя
Давайте так, не кожна десятирічка.
І навіть не кожен підліток.
Ви автору порадили, їй і обирати, з урахуванням усвідомленості приципів гігієни своєї дитини.
руки_Крюги• вчера в 16:47
Купить ту оправу что захочет ребенок, из вариантов возможно думает что будут дразнить или видела как ее одноклассники или друзья дразнили других детей которые носят очки, а может и она принимала в этом участие, а сейчас сама в очках. Попробуйте поговорить с ней спокойно без давления и выяснить в чем причина что она не хочет носить очки. У меня ребенок выбирал оправу сам, оправа не стандартная черно- бордовая ему нравится но его никто и не дразнит в школе.
Забагаловка• вчера в 16:44
Поверьте если есть понимание проблемы у ребенка вы никак не решите и не переубедите. Я была в школе в очках с 1 класса, это был кошмар. Очкаричка, 4 глаза. И это хорошая гимназия. В 16 я купила первые линзы. И до сих пор у меня нет очков на смену. А мне уже 42. Моя персональная травма, если так сказать
ТочноБудет• вчера в 16:50
Ночные линзы если подходят к диагнозу лучшее решение , особенно если еще и спортом ребенок занимается в очках явно неудобно
Просериарила молодость• вчера в 17:44
Ответ дляДідова баба
Не для 10 років
Моїй малій 8 років. З 3 років носила окуляри, останні два місяці місячні лінзи. Я ставлю зранку і ввечері знімаю, в мене це займає 30 секунд. Дитині яка майже все свідоме життя носила окуляри лінзи зайшли - зручніше, краще видно каже, нема тих потіючих окулярів і запальцьованих постійно.
Наездница• вчера в 17:54
Кто-то из взрослых ляпает что-то, типа слепондя и очкарик. Отследить взрослого и рот зашить. Можно купить себе имиджевые очки
Водійка хімарса• вчера в 20:35
Ответ дляДідова баба
10 років це не 5, все розум є в такому віці
Якось так і живу• вчера в 21:36
Ответ дляЗабагаловка
++++
Якось так і живу• вчера в 21:37
Ответ дляНаездница
Уже поздно
Уже ляпнули
Перемелица• сегодня в 00:01
Я 20 років лінзи ношу - не хочу ходити в окулярах і все. Лише вдома ношу