Калинові вуста• вчера в 22:08

Як зробити ще двох дітей?

В мене чоловік воює і я так хочу щоб він був поруч. От думаю чи можна народити двох дітей щоб він повернувся? Я не проти дітей, син вже дорослий, чоловік теж давно казав що дві людини мають подарувати мінімум два життя. В мене до речі молодші сестри двійнята, то може і в мене вийде. Або піти до репродуктолога, щоб стимулював яєчники. Я і на штучне запліднення готова якщо це дасть гарантію, що буде двоє. Сама з малою дитиною не хочу, бо розумію як це буде важко і працювати не зможу. А як з чоловіком щось станеться, то це буде взагалі буде жах.
На токсичні і образливі коментарі не відповідаю, можете в не старатись. Тільки поради і ваші думки без осуду
Обстановщица• вчера в 22:09
усыновить
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 22:09
Господи, ні ума ні фантазії
Анонім Перший• вчера в 22:10
Син дорослий це якого віку? Бо якщо сину зараз 17+, то поки ви народите двох, треба буде ще одного народжувати, бо старшому буде вже 18+
Одні думки• вчера в 22:10
Син вже дорослий, це скільки? Автор, я проти народження дитини для рятування чоловіка. Може є інші варіанти. А коли повернеться, вже народжувати для сім´ї. Хай у вас все буде добре
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 22:11
А за новых двоих, кто должен воевать? Старший братик пойдёт? Или чей-то другой отец должен ваших защищать?
Оно само купилось• вчера в 22:11
Ніхто не дасть гарантії, що буде двійня. Ніхто не дасть гарантії, що з двійнею не лишитесь однією без чоловіка.
Томатико• вчера в 22:11
Можно через ЭКО родить двойню
У подруги муж воевал, они усыновили ребенка и он уволился со службы
НЛОша• вчера в 22:11
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Выедут и надобность отпадёт, не переживайте так
из_под_тишка• вчера в 22:11
В сзч не проще?
Оно само купилось• вчера в 22:12
Ответ дляТоматико
Можно через ЭКО родить двойню
Де 100% гарантія?
из_под_тишка• вчера в 22:12
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не за нас, а за статки властей и олигархов. Пусть воюют хоть показятся.
Гарантую неперелевки• вчера в 22:13
Ответ дляОно само купилось
Де 100% гарантія?
Его уже не отпустят.
Надо было думать до.
Это не вам, но исправлять лень
Томатико• вчера в 22:12
Ответ дляОдні думки
Смешно так «я против», будто автор с вами рожать ребенка хочет и вы свое мнение по этому поводу высказываете 😂
Коварная Зая• вчера в 22:13
Ні, і ще раз ні. Щоб потім всі шепотілися «відсрочників народила»? Але це ще таке, можна не зважати.
Я думаю ви вже не юна, думаєте двійня це легко? Подумайте про себе, можливості організму.
Сон і дрімота• вчера в 22:13
Чоловік воює, а народжувати ви від кого зібрались?
Оно само купилось• вчера в 22:14
Ответ дляСон і дрімота
А від воюючого не можна народити?
ПриснитсяЖЕ• вчера в 22:14
Проблема этого варианта в том, что в нем нет гарантий. Технически : муж приезжает в отпуск и сдает сперму, её замораживают.
Потом Вы начинаете свою часть : стимуляция, пункция, оплодотворение Ваших яйцеклеток спермой мужа, культивирование эмбрионов и перенос 2 бластоцист лучшего качества.
Учитывая, что Вы здоровы, вероятность высокая, что наступит беременность, Вы можете даже выбрать пол (сделать генетику эмбрионов и там видно пол), перенести 2 девочек, но гарантий нет.
Одні думки• вчера в 22:14
Ответ дляТоматико
А автор в темі спитала думку її чоловіка?
НЛОша• вчера в 22:14
Ответ дляКоварная Зая
’Отсрочник’ это что-то новое. Раньше пугали клеймом ’сын ухылянта’
Томатико• вчера в 22:15
Ответ дляиз_под_тишка
В сзч не проще?
Конечно нет. Вопрос нужно решать так, чтоб потом все законно, официально было
А в СЗЧ если уйдет - ни за мед помощью не обратиться, ни на работу устроиться, ни на улицу не выйти
Мудрецыха мира• вчера в 22:15
Ответ дляАнонім Перший
Значит, надо сразу тройню
автор Калинові вуста • вчера в 22:15
Ответ дляОбстановщица
усыновить
Не вийде, це дуже складна процедура. Батьки мають пройти підготовку, а як її пройде чоловік? Взагалі я по роботі часто зтикалась з сонячними дітьми, то я свого часу хотіла всиновити таку дитину. Є ще деякі перешкоди. Але це неважливо, бо це неможливо
автор Калинові вуста • вчера в 22:16
Ответ дляАнонім Перший
Борисфенка• вчера в 22:16
Колись моя знайома народила двійню, чоловік від неї через тиждень втік з словами ’Я не думав, що буде так важко’.
У знайомої поруч мама була, справилися. А ви як мама з двійнята ми будете?
Муууумие• вчера в 22:16
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ваш пойдет или тот у кого меньше трех детей. Ну или совсем глупый какой-то
Жена брата Админа• вчера в 22:16
Автор, фигню придумали
Во-первых, беременность длинная, вы уверены, что с мужем все будет в порядке?
Во-вторых, и после рождения двойни вряд ли его отпустят, просто не дадут оформить отсрочку.
В-третьих, трое несовершеннолетних! детей нужны. Старшему сколько?
Короче, сзч выглядит гораздо адекватнее
Анонім Перший• вчера в 22:16
Ответ дляКалинові вуста
Тоді ще є час)
Анонимус Я• вчера в 22:17
Попробуйте к психиатру, мб что то выявят, глядишь мужа вернуть ухаживать за вами.
Мудрецыха мира• вчера в 22:18
Ответ дляБорисфенка
Так она же на мужа рассчитывает
Алина-1240• вчера в 22:18
Рыбы с чаем уже сьели?