Распутница• 2 часа назад
З якого віку діти перестають хотіти їхати в автокріслі??
В якому віку ви посадили дитину біля водія?
Распутница
• 1 час назад
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну ви, вибачте, дивна. А якщо б не хотіла дитина не пхати дріт в розетку теж би демагогію розводили б? Чи все ж поставили б умови і до побачення?
А таке?
Моя свекровь,буквально пару дней назад, рассказывала, как ездила с мужем моим, когда он маленький был. Стоял в проходе всегда. А когда она резко тормозила, то рукой его придерживала, чтоб вперёд не улетал. Но тогда не было ни автокресел, ни ремней. Простительно. Вам вообще за руль садиться нельзя.
Ні грама• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Ого я не знала про таке
А яому так
Якщо навіть обережно повільно їдеш?
А яому так
Якщо навіть обережно повільно їдеш?
А про шо аи знаєте?
Распутница
• 1 час назад
Агент Пинкертона• 1 час назад
Мои оба ездят сколько нужно. Просто старшему ребенку заменили на бустер,когда уже рост чуток не дотягивал, потом и его убрали.
Злюка-закусюка• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
А таке?
Можна ще скотчем примотати, фіглі.
Можна ви будете тролякою, да?
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Це поганий засіб для безпеки?
Це не засіб для безпеки
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Це поганий засіб для безпеки?
Афігенний
Особливо коли у всіх дитячий розум в родині
Нагайна• 1 час назад
У нас было кресло , которое можно было устанавливать впереди. Потом бустер( спинку сняли), а без кресла от роста зависит, а не от возраста. Кажется от 150см, точно не помню
Аленький носочек• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Це поганий засіб для безпеки?
Це не для безпеки
Распутница
• 1 час назад
Злюка-закусюка• 1 час назад
Карочі, автор, ідете в ютуб і дивитеся записи краш-тестів. Поки не стошнить.
Якщо після цього захочеться купити мікімауса і возити дитину, можемо стверджувати, що ваш випадок термінальний.
Аленький носочек• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Так ось бустер можна
Не обовязково крісло
Можна, але для такого маленького віку він небезпечний
Распутница
• 1 час назад
Ответ дляЗлюка-закусюка
А бустер?
Дякую_аж_підскакую• 1 час назад
Ответ дляНі грама
Ни с какого, аутизм.
Моего аутиста попробуй не пристегни - такую истерику закатит)
Было 2 раза, срочно искали где остановиться пристегнуть
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Порадьте мені що купити
Для 4.5 років
Автокрісло
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляМerida
Мы когда на море ездили на москвиче , родители сзади проход забивали матрасами, потом стелили одеяла и мы с сестрой там лежали. Матрасы, так как ездили в кемпинг с палатками
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Так ось бустер можна
Не обовязково крісло
У Вашої дитини зріст 125 см?
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Порадьте мені що купити
Для 4.5 років
Тільки автокрісло
Кидаю курити• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
Моєму 4.5 років
З якого віку вже крісло не треба? А можна підкладку під дупу?
Автор, моему ребёнку 22. В его детстве никто кресел, ни бустеров, ни ремни не использовали.
Что вам даст например мой опыт ?
Больше скажу, до войны, все знакомые купили пальцем и каждый раз спрашивали зачем я пристегнута, когда садилась за руль.
А сейчас все выехали, пристегиваются как миленькие и не жужжат
Что вам даст например мой опыт ?
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляНагайна
І ми на москвичі так само їздили
Кидаю курити• 1 час назад
Ответ дляМerida
Так все ездили )
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляКидаю курити
Так все ездили )
Так, але ми колись потрапили в ДТП,то сестру викинуло аж на торпеди, добре що скло не вилитіло