Залізна пані• вчера в 23:40
Порадьте, будь ласка, олівець для брів хороший?
Щоб гарно волоски промальовував, природній ефект мав, подружка радить олівчик Chanel, бачу він 1500 коштує в Брокарді, це норм ціна чи дорого для олівчика?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормальна ціна
Дорого
Аноним_1857• вчера в 23:47
Дорого чи ні залежить від ваших доходів та витрат. Як на мене, то дороговато, мені краще зробити пудрові брови раз на 2 роки за 4 тис і не малювати щоранку.
Раніше в мене фаворитом був Shiseido. Він дешевше, але і закінчувався він миттєво. В ньому і сам олівець гарний, і пудра бомбезна. На відміну від Шанель на нього бувають знижки як зараз, я завжди намагалась купувати або зі знижкою, або взагалі змінний блок купити
Залізна пані
• вчера в 23:49
Ответ дляАноним_1857
Оо, я саме зараз на нього дивлюсь
Думаю може його взяти
На скільки вам його вистачало?
Думаю може його взяти
На скільки вам його вистачало?
Аноним_1857• сегодня в 00:00
Ответ дляЗалізна пані
Оо, я саме зараз на нього дивлюсь
Думаю може його взяти
На скільки вам його вистачало?
Думаю може його взяти
На скільки вам його вистачало?
Точно не скажу, але мало. Він дуже швидко закінчується. Я з 2023 року роблю татуаж. Це зручніше і по грошах вигідніше ніж купувати гарні олівці або раз на місяць ходити до бровиста на фарбування.
До речі ще раджу спробувати туш для вій. Я між татуажами, поки чекала повернення майстра користувалась або Мейбелін, або Пупа. По якості вони приблизно однакові, хоча Пупа напевно все ж таки краща
Залізна пані
• сегодня в 00:02
Ответ дляАноним_1857
О, почитаю ще за туш🥰дякую
Первая ласточка инфляции• сегодня в 00:04
Ответ дляЗалізна пані
О, почитаю ще за туш🥰дякую
Я пользуюсь тушью и карандашом
Ответ дляАноним_1857
Це Брокард ?
Залізна пані
• сегодня в 00:36
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я пользуюсь тушью и карандашом
Якої фірми?
Сусановна• сегодня в 00:43
Nyx фламастер але тоненький дуже природній довго тримається гривень 500 на знижці.Моє відкриття 2025))
Грушки-яблочки• сегодня в 00:53
Автор, Вы раньше вообще карандашами пользовались? Может, это не Ваш продукт именно для бровей, надо пробовать и можно что-то подешевле для начала.
Разгуляшка• сегодня в 01:17
Я не така багата і це всього-навсього олівець для брів - глупо віддавати такі гроші за те, на чому можна зекономити, як на мене. Це ж не парфуми, не крем. Вам потрібен всьо лиш олівець з тонким мікрогрифелем, який домальовуватиме окремі волоски - їх купа і в дешевих сегментах. Наприклад, навіть Eveline micro precise
Астоновитесь!• сегодня в 03:09
Евелин тонкий с выдвигающимся стержнем. Закрепляю гелем. Он довольно быстро заканчивается,но и бюджетный
Залізна пані
• сегодня в 07:28
Ответ дляГрушки-яблочки
Так, були олівціі
Грушки-яблочки• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Так, були олівціі
Вам такие тонкие выкручивающиеся нравятся или более толстые, которые точить? Мне просто тонкие ни о чем, неудобно, поэтому хоть Шанель будет - для меня фигня, в дереве удобнее, быстрее брови можно заполнить. А у подруги наоборот тонкие брови и ей только такие тонкие удобно. Определитесь как Вам. Уже годами Кико покупаю, довольна, хотя большинство косметики люкс.
Стетоскопуло• 53 минуты назад
Я взагалі використовую тіні для брів, підфарбовую тільки початок і кінець, бо середина у мене і так густа. Потім вкладаю щіточкою з прозорим гелем. Виглядає все природньо.
Татуаж і гелеві оливці не подобаються - видно що набите або намальоване. Особливо татуаж - всім однакову форму роблять, хоча від природи у кожного своя. І однакові обличчя через одну виходять - однакові брови, однакові надуті губи і скули))