из_под_тишка• сегодня в 12:24
Я не знаю, у мене одної тільки все болить?
Вчора цілий день голова і головокружіння.
Сьогодні мігрень, лопатки, поперек , ще і груди перед місячними. Ноги ватні.
Да і взагалі я тут якось прочитала, одна дівчина написала: я родилась уже уставшей!
Так і в мене. Енергії ноль. Звісно лікарі, обстеження тощо. 10 років на АД.
З дитинства таке, ноги типу ватні важкі, голова не ясна, всі бігають у мене бажання сидіти. Мама тягала все життя по лікарнях, ВСД ставили і все.
Багато хто каже: в мене теж болить, але при цьому народжують другу, третю дитину, всюди їздять, по друзях бігають роблять кар´єру. Мені здається мабуть значить не так болить, бо тільки мені кажуть треба другу дитину, мене аж струмом дає. Так важко воно мені давалось
Стільки справ, а я другий день лежу, все болить
Сьогодні мігрень, лопатки, поперек , ще і груди перед місячними. Ноги ватні.
Да і взагалі я тут якось прочитала, одна дівчина написала: я родилась уже уставшей!
Так і в мене. Енергії ноль. Звісно лікарі, обстеження тощо. 10 років на АД.
З дитинства таке, ноги типу ватні важкі, голова не ясна, всі бігають у мене бажання сидіти. Мама тягала все життя по лікарнях, ВСД ставили і все.
Багато хто каже: в мене теж болить, але при цьому народжують другу, третю дитину, всюди їздять, по друзях бігають роблять кар´єру. Мені здається мабуть значить не так болить, бо тільки мені кажуть треба другу дитину, мене аж струмом дає. Так важко воно мені давалось
Стільки справ, а я другий день лежу, все болить
2
2
1
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:30
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вялый ноющий ипохондрик.
Не від характеру залежить, а від фізичного стану((
2
1
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:31
Ответ дляПосле шести ни-ни
Міняйте препарати
Зараз нарешті хоч щось допомагає, зупинились на тому, що блокує мігрень
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:34
Ответ дляДверной_Проем
10 лет ад от чего пили?
В мене багато чого: мігрень, депресія, неврози, тривожний розлад, окр
Дверной_Проем• сегодня в 12:39
Ответ дляиз_под_тишка
В мене багато чого: мігрень, депресія, неврози, тривожний розлад, окр
может тогда еще терапия нужна, а не только таблетки?
1
После шести ни-ни• сегодня в 12:39
Ответ дляиз_под_тишка
Зараз нарешті хоч щось допомагає, зупинились на тому, що блокує мігрень
Це вже успіх.
Доказові лікарі є група в ФБ.
Там багато інфи
Доказові лікарі є група в ФБ.
Там багато інфи
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:40
Ответ дляМлинець Мій
47 років. Нічого не болить
Заздрю по доброму🌸
1
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:40
Ответ дляПосле шести ни-ни
Це вже успіх.
Доказові лікарі є група в ФБ.
Там багато інфи
Доказові лікарі є група в ФБ.
Там багато інфи
Знаю, була у Скрипника
1
1
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:41
Ответ дляДверной_Проем
может тогда еще терапия нужна, а не только таблетки?
Психотерапію проходила, працюю з цим
Поумничка• сегодня в 12:47
Ответ дляДверной_Проем
может тогда еще терапия нужна, а не только таблетки?
хватит уже со своей терапией, мошенники
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:48
Ответ дляПоумничка
хватит уже со своей терапией, мошенники
Я теж щось не зрозуміла толк тих відвідувань.
Дверной_Проем• сегодня в 12:49
Ответ дляПоумничка
хватит уже со своей терапией, мошенники
ну вон автор 10 лет на таблетках, и тоже эффекта особо нет
МаксХмара• сегодня в 12:50
я рекомендую вам эффективное лечение - трудотерапия. Поробуйте устроиться на работу
2
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:50
Ответ дляМаксХмара
я рекомендую вам эффективное лечение - трудотерапия. Поробуйте устроиться на работу
Я працюю
МаксХмара• сегодня в 12:51
Ответ дляиз_под_тишка
Я працюю
де? Стільки справ, а я другий день лежу, все болить
автор
из_под_тишка
• сегодня в 12:51
Ответ дляМаксХмара
де? Стільки справ, а я другий день лежу, все болить
У мене 3 дні вихідні
МаксХмара• сегодня в 12:52
Ответ дляиз_под_тишка
У мене 3 дні вихідні
тогда у вас психосоматика, вы не больная, это просто ваш стиль жизни
2
Кров з молоком• сегодня в 12:59
У меня с начала лета такое, еле лажу. Списываю на старость, в следующем году юбилей
+ стресс постоянный. Но как-то резко, ноги как будто отечные, но нет, энергии хватает только лечь на диван, телек включить и засыпаю сразу. На работе через силу все делаю
+ стресс постоянный. Но как-то резко, ноги как будто отечные, но нет, энергии хватает только лечь на диван, телек включить и засыпаю сразу. На работе через силу все делаю
2
автор
из_под_тишка
• сегодня в 13:04
Ответ дляМлинець Мій
Автор, скільки разів на тиждень займаєтесь спортом?
Спорт присутній у мене тільки якщо нічого не болить. Зараз я не можу навіть нахилитись, все болить
1
Млинець Мій• сегодня в 13:05
Ответ дляиз_под_тишка
Спорт присутній у мене тільки якщо нічого не болить. Зараз я не можу навіть нахилитись, все болить
Конкретніше. Скілтки разів на тиждень у вас тренування? І які саме.
автор
из_под_тишка
• сегодня в 13:06
Ответ дляМлинець Мій
Конкретніше. Скілтки разів на тиждень у вас тренування? І які саме.
Цілий рік поки ніяких
Млинець Мій• сегодня в 13:09
Ответ дляиз_под_тишка
Цілий рік поки ніяких
А ви кажете, що спорт присутній... Ось вам і відповідь.
автор
из_под_тишка
• сегодня в 13:10
Ответ дляМлинець Мій
А ви кажете, що спорт присутній... Ось вам і відповідь.
Так дуже погано мені, лопатки печуть, руку підняти не можу. Голова болить шию повертати не можу. Якби зняти ці симптоми
1
Мизимец• сегодня в 13:28
Ответ дляиз_под_тишка
Так дуже погано мені, лопатки печуть, руку підняти не можу. Голова болить шию повертати не можу. Якби зняти ці симптоми
Їх можна зняти лише через рух, автор. Зайва вага є?
1
Мизимец• сегодня в 13:31
В мене, автор, схожий стан був. Схудла на 25 кг, почала літати. Потім навалилось багато проблем, нажерла через 5 років. Зараз відчуваю себе старою конякою але все залежить автор від нас. Піднімайтесь і щось робіть, для власного здоров´я.
Млинець Мій• сегодня в 13:37
Ответ дляМизимец
Їх можна зняти лише через рух, автор. Зайва вага є?
Згодна. Кожень день хоч потроху робити вправи.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
