МаксХмара• 1 час назад

Де в Києві вклеїти фото в паспорт?

Може хтось отримував нещодавно цю послугу?На сайті міграційної служби є опція тільки отримати ID картку
Маурита• 1 час назад
В цнапе
Каляка маляка• 1 час назад
В цнапі вашого району якщо ви не прогавили строки після 45
Виниловая пластинка• 1 час назад
да, вы имеете право
Виниловая пластинка• 1 час назад
Ответ дляКаляка маляка
сроки сейчас, в военное положение не имеют значения
Солоденька цукОрка• 1 час назад
Ответ дляВиниловая пластинка
Не имеют только для штрафа. Пеня не начисляется, если просрочить 45 лет. Но фото уже не вклеят, только карточка. Это мне лично говорила паспортистка пол года назад.
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляСолоденька цукОрка
Термін, у який необхідно здійснити вклеювання фото після досягнення зазначеного віку, складає 30 днів. Якщо ж цей термін буде порушено, то паспорт стає недійсним та підлягає обміну на сучасну ID-картку. Проте у період дії воєнного стану ця норма змінена:

Паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року, є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.
https://dmsu.gov.ua/news/region/17803.html#%3A~%3A....
Чудо в декрете• 1 час назад
Ответ дляСолоденька цукОрка
Скажите, а вы всем дуракам на слово верите?
Передайте лично своей паспортистке,что она тупа как пробка,и некомпетентна.

https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-u...
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Автор, ви приходите з фото в дмсу, на місці пишете заяву встановленого зразка, і вам безкоштовно клеять фото.
Паспорт взяти, само собою))
автор МаксХмара • 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Паспорт взяти, само собою))
Дякую велике!
Шукаю стакан• 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Паспорт взяти, само собою))
А можна це зробити не за місцем реєстрації, а в іншому місті?
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я вклеїла в ЦНАП без питань взагалі з протермінуванням на 1,5 роки
Папина дочка• 27 минут назад
Ответ дляШукаю стакан
можна звичайно
Маю сечі• 24 минуты назад
Ответ дляШукаю стакан
Да, я делала совсем в другой области, только сразу после ДР, это первое, что они спросили