Раз одела не бу• 04 февраля в 12:12

Свет по 4-6 часов, в сутки. Киев!

❗️У лютому Київ матиме лише 4–6 годин світла на день. ТЕЦ-6 і Дарницька ТЕЦ серйозно пошкоджені, відновлення обладнання може зайняти роки, — голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Ігнатьєв
Гл. Амурная• 04 февраля в 16:22
Ответ дляПолуничка
Что вам та западная так покоя не даёт?
Потому, что там безопасно. И я рада за них. Но в Киеве небезопасно, так хоть свет людям дайте, в частности в те дома, что без отопления сейчас.

Шпондєр• 04 февраля в 16:22
Ми також хочемо 6 годин світло. Кременчук.
Все до блиску• 04 февраля в 16:38
Ответ дляЦаревна в уггах
Так если отлично, то чего воешь? Абы повыть?)
Удалено администрацией...
Кузякин• 04 февраля в 16:38
Ответ дляРаз одела не бу
В Киев больше всего летит, хватит уже чушь нести.
Волнует Полтава, создайте тему. В чем проблема?
Больше всего летит не в Киев.
Все до блиску• 04 февраля в 16:51
Ответ дляРаз одела не бу
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 04 февраля в 16:58
Ответ дляНехай щастить
Серйозно? На цьому форумі люди зі всієї України. А те, що в Києві в 4 рази більше населення ніж в Дніпрі не означає, що тому мільйону Дніпрян не потрібне світло. В нас з початку листопада треш. В Києві коли опалення дали? А в Дніпрі 25 листопада.
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 04 февраля в 17:02
Хто такий ігнатьєв? Родич попенка?) Ці два брати акробати-дегенерати, крім нагнітання панічних настроїв, нічого не зробили для відновлення енергетики. Бо не вміють, не знають, не можуть. Вони ніхто і звати їх ніяк. Їх цінне мнєніє нікчемне.
Чому їх постійно цитують тут на совєтчіце, недивно)
Завжди недо...• 04 февраля в 17:05
Ответ дляНехай щастить
Вам,киянам пишуть, щоб ви зрозуміли, що багато хто так виживає вже багато тижнів і щоб ви не думали, що тільки вас це стосується і вам гірше за всіх.
Ви взагалі новини читаєте? Чули що в Одесі, Полтаві?
А хто у нас вже багато тижнів виживає без опалення і світла при мінус 20?
Одеса чи Полтава?
Ви взагалі новини читаєте?
Завжди недо...• 04 февраля в 17:06
Ответ дляПолуничка
Вброс делаешь ты. А я пишу правду.
Типова відповідь звичайного бота) кумедне)

Завжди недо...• 04 февраля в 17:07
Ответ дляКоленная ложечка
А про що я думаю? Ви читали мої відповіді? Я без ліфтів, без генераторів, зате з usb герляндами, з електроплитою на 21 поверсі і без опалення.
Я жодного разу не поскаржилася на такі обставини, окрім того, що кляну чортових кацапів там і їхніх ждунів тут.
Вистоїмо! І це моя позиція.
Обіймаю!)
Роза в вазі• 04 февраля в 17:09
Ответ дляКу ка ку ка ку
війна в країні. що ви хотіли? тепло, світло, вода?
ми і так жируємо, ви в супермаркеті були?
де це в час війни, жрачки повні полиці?????
от і робіть висновки
Жизнь это поправит
Все до блиску• 04 февраля в 17:10
Ответ дляЗавжди недо...
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 04 февраля в 17:22
Ответ дляДобрая свекровь
скоро киев будет меньше по населению чем луцк и мы вам тоже будем темы запрещать темы создавать
Не дочекаєтеся!
Фу, бридота
Завжди недо...• 04 февраля в 17:26
Ответ дляГл. Амурная
Типу, воно, це світло, десь є і хтось його не дає)
Ну, киньте подовжувач від своєї розетки на Троєщину.
Малая еще та• 04 февраля в 17:39
Ответ дляНехай щастить
І що? Дніпро вже майже місяць живе так - світло 6-7 годин на добу. Так це ще в Києві є централізована гаряча вода, а в Дніпрі бойлери
В Києві нема гарячої води, коли нема світла. І холодної нема. А якщо матимемо по 4-6 годин світла, то я це буде більше ніж в січні.
Говорю за свій будинок, та сусідні.
Дійшло до того, що просимо власників магазину та кав´ярні які на одній лінії з нами, щоб вимикали холодильники з напоями. І вони ПОГОДИЛИСЯ 💖💖
НичеНипанимаю• 04 февраля в 18:31
Днепр

9 часов -
1.5 часа +
9 часов -
3.5 часа +

Уже очень давно
Леннон_Жив!• 04 февраля в 18:50
Ответ дляЗавжди недо...
А кого достойного от зелени цитировать, не подскажете?
Завжди недо...• 04 февраля в 19:03
Ответ дляЛеннон_Жив!
Та причому тут зелень?
Достойні на стовпах електричних висять цілодобово в мінус 20, на ТЕЦах без вихідних працюють, генератори розвантажують і підключають цілими днями, труби зварюють.
От вони знають, що з енергетикою. Але не кажуть, бо їм нема коли. А ще гинуть...
А це падло в теплому кабінеті з вигаданою посадою в чистому костюмчику патякає на всіх кутках ’все пропало’
Невісточка ж• 04 февраля в 19:11
Для Днепра 4-6 часов света - подарок, а не угроза.

Невісточка ж• 04 февраля в 19:14
Ответ дляКу ка ку ка ку
от і робіть висновки
Удалено администрацией...
Леннон_Жив!• 04 февраля в 19:29
Ответ дляЗавжди недо...
Та причому тут зелень?
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 04 февраля в 19:34
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
З вашою? Не знаю... може, болить
Леннон_Жив!• 04 февраля в 19:36
Ответ дляЗавжди недо...
З вашою? Не знаю... може, болить
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 04 февраля в 19:36
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
Ви впевнені?))))
Припиніть хамити. А то вам світло достроково вимкнуть.
А з хамками я не спілкуюся. Вони порушують правила форуму.
Леннон_Жив!• 04 февраля в 19:37
Ответ дляЗавжди недо...
Ви впевнені?))))
Удалено администрацией...
Ку ка ку ка ку• 04 февраля в 19:44
Ответ дляНевісточка ж
Удалено администрацией...
Ідіть ви на хрін. Визнавати реальність - це для нормальних адекватних людей.
Можете проходить повз
Все буде• 04 февраля в 19:48
Ответ дляГл. Амурная
Ну вот вы реально полагаете, что есть воможность там дать свет, а его не дают?
Партизанка• 04 февраля в 20:05
Ответ дляНичеНипанимаю
Днепр

9 часов -
1.5 часа +
9 часов -
3.5 часа +

Уже очень давно
это утренний график? обновляйтесь-уже вечером урезали с 3.5 до 2ч
Саджу все зарання• 04 февраля в 20:08
И что аренда упала или стоимость квартир? Или киевлянам тоже надо снимать в Европе, от этого цену не снижают.( недавно услышала от своих знакомых киевлян, которые уехали и свои кв.сдают). Это только позорно сдавать дорого на западной Украине, в центре Львова и т.д, ( так как они в Европе заработали, заробiтчани, а в Киеве -рынок))
Леннон_Жив!• 04 февраля в 20:08
Ответ дляЗавжди недо...
Ви впевнені?))))
Удалено администрацией...