Рассказница• 04 февраля в 18:11
Невже це правда? Зеленський
Президентські вибори: українці стабільно підтримують Володимира Зеленського.
Трійка найбільш рейтингових кандидатів залишається незмінною - Володимир Зеленський, Валерій Залужний і Кирило Буданов.
Якби вибори відбулися наступного тижня, за чинного президента Зеленського проголосували б 32,9% українців (+6% порівняно з груднем), за ексглавкома ЗСУ Залужного віддали б свої голоси 15,9% (-9,2% до грудня), за керівника ОП Буданова - 13,8% (+3% порівняно з груднем).
Колишня муза• 04 февраля в 18:25
Ответ дляБентливуман
тим більше ,що ’вже навчився!!’
красти і створювати різні схеми для обкрадання України разом зі своїми друзями.
Бува і таке• 04 февраля в 18:25
Ой, они сами себе эти цифры порисуют перманентно. Меня вот что удивляет, вот эти, кто залужу выбирает порохскую, они , реально, не понимают, какой ппц будет с ним? С этой мышью, которая в британии сидит И хвалит детей действующей укр элиты, которая там обучается, какое это будущее страны… убив при этом половину этого будущего.
13чудоСВЕТА• 04 февраля в 18:25
Ну якщо вибирати з цих трьох, то звісно за зеленого будуть голосувати
Кусман Сиру• 04 февраля в 18:26
Днями бачила відео, де його питали за це і він сказав ’я думаю над цим’. Це просто жесть. Хто приходить до влади просто їде дах і із людини вони перетворюються на якихось мавп. Він же кричав сто разів що йде строго на один термін. А тепер вже ’я думаю’. Ну як так?
Пліснявілий сир• 04 февраля в 18:27
Ответ длямиссАрфография
Я и вся моя семья за Зеленского! Вовунчик наш президент!
Маня?
Цирк на дроті• 04 февраля в 18:27
Ответ дляЯжбоматусяблін
А вы думали, все за Януковича проголосуют?
Я бы проголосовала
Сундучок с каникулами• 04 февраля в 18:27
а я вже не вірю що 73 за нього проголосувало, якісь хакери підтасовку зробили
Котя_люлю• 04 февраля в 18:30
Ответ дляЯжбоматусяблін
за Путина. Янык уже не актуален)
Кастрюлька• 04 февраля в 18:31
Брехня, я только за буданова, как раз кофЯ напилась в Крыму, поссала в котячий лоток и готова голосовать, ой щас только вибраторы возьму, они где-то на кордонах 91 лежат
Ваше Высочество• 04 февраля в 18:32
Ответ дляЦирк на дроті
Я бы проголосовала
Рабы и прокацапские крысы тоже
Кастрюлька• 04 февраля в 18:33
Ответ дляАстоновитесь!
Схоже народжується свій пожиттєвий..
Так уже, оно узурпировало власть на 6 лет
КаРаКаТиЦа• 04 февраля в 18:33
На мою думку якщо президентом виберуть когось із військових то війна не закінчиться ніколи. Будуть собі кармани новопоставлені набивати відчайдушно собі та всім своїм, жінкам війни не минути..
Зеленський якщо лишиться то це найкращий варіант.
Кастрюлька• 04 февраля в 18:34
Ответ дляСладко-соленая
А що не так. Він єдиний кому можна довіряти зараз, перевірений
Доверить ему можно разве что собачий катях
Рассказница
• 04 февраля в 18:35
Ответ дляЦирк на дроті
Мань, старайся больше, я все равно твою ерунду не вижу
Вам мерещится.Инфа с телеграмма
Рассказница
• 04 февраля в 18:35
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А при Зеленском закончится война?
Цирк на дроті• 04 февраля в 18:36
Ответ дляРассказница
Вам мерещится.Инфа с телеграмма
Вообще-то это адресовалось отой высочеству. Ну мане то есть
Курочка-чубаточка• 04 февраля в 18:37
Ответ дляСладко-соленая
Это же стеб, правда? Или вы потужница заграничная?
Нужно тут настроить как в тредс, чтобы было видно откуда вещает каждый абонент ..
Вождю племені є куди розгулятись
зеленський
Після сьогоднішнього удару робота нашої переговорної команди буде відповідним чином скоригована, — заявив Зеленський
Скоригована, яким чином?
Блекаутом в москві?
Так це ж було вже.
Ми вже обіцяли і блекаут у москві, і потужність в Ялті, і незламність також обіцяли.
Проблема ключова в чому:
Володимир Олександрович в теплі незламний, а люди без світла, тепла і води.
Володимир Олександрович зі 100 мільйонами доларів, вкраденими на Енергоатомі, потужний, а люди за 3 тисячі гривень пенсій мають прожити місяць.
Володимир Олександрович - лідер вільного світу, а людей крадуть на вулицях, бʼють і навіть дружині не дають зателефонувати і попередити, що їх викрали.
А так да. Можна корегувати роботу нашої переговорної команди.
У нас ще ж залишилось в країні мільйонів 25 людей.
Вони ще живі!
Тому є куди розгулятись Вождю племені. Джерело:
зеленський
Скоригована, яким чином?
Блекаутом в москві?
Так це ж було вже.
Проблема ключова в чому:
Вони ще живі!
КаРаКаТиЦа• 04 февраля в 18:40
Ответ дляРассказница
А при Зеленском закончится война?
Нельзя президента менять во время войны.
Новые перемен и денег захотят и женщин погонят на войну на убой.
Тихомандражная• 04 февраля в 18:40
Ответ дляСладко-соленая
Гандон зелений.Проклятий людьми України.Довіряти Зеленому і Буданову може тільки повний ідіот без мозку.
Пушка заряджена• 04 февраля в 18:41
Ви жартуєте? Ясно що по його замовленню малюють ці результати