Рассказница• 04 февраля в 18:11
Невже це правда? Зеленський
Президентські вибори: українці стабільно підтримують Володимира Зеленського.
Трійка найбільш рейтингових кандидатів залишається незмінною - Володимир Зеленський, Валерій Залужний і Кирило Буданов.
Якби вибори відбулися наступного тижня, за чинного президента Зеленського проголосували б 32,9% українців (+6% порівняно з груднем), за ексглавкома ЗСУ Залужного віддали б свої голоси 15,9% (-9,2% до грудня), за керівника ОП Буданова - 13,8% (+3% порівняно з груднем).
Кастрюлька• 04 февраля в 18:52
Ответ дляВся така шо куди там
его уважают дипломаты высшего уровня, поэтому мнение какойто кастрюли без имени никого не парит
Там очень уважают всех украинских геноцидников. Так что ты Маня, нам Америку не открыла
Вся така шо куди там• 04 февраля в 18:52
Ответ дляБува і таке
🤣🤣🤣 льете вы сейчас, скок вам капнуло?
а вы в коме было весной 2022:?
Вся така шо куди там• 04 февраля в 18:53
Ответ дляКастрюлька
Удалено администрацией...
Тихомандражная• 04 февраля в 18:54
Ответ дляРассказница
Вам мерещится.Инфа с телеграмма
Стабільність злиденності.Хто хоче все життя сидіти без світла,голосуйте за Зеленського.Сумно не буде.Жити будете як в кіно, дуже страшному кіно.
Кастрюлька• 04 февраля в 18:55
Ответ дляТихомандражная
Той хто вкрав у ЗСУ Зеленського лишаєте.Зеленський по два мільйона шле в Москву це добре?А військові які захистили всіх це погано....
Логіка у вас....
Какого ЗСУ ? Если и будет военный, то какой-то прихвостень ОПы,барбершопное чучело. Никто реально воевавших на фронте не подпустит к корыту
Бентливуман• 04 февраля в 18:55
Ответ дляСундучок с каникулами
а я вже не вірю що 73 за нього проголосувало, якісь хакери підтасовку зробили
а я вірю. в той час прийшлось багато їздити.. то електрички прямо хором розказували,як при ньому заживуть!! В ФВ реальні люди доказували,що ’як побудують’’ і т.д. ,на вибори- прямо галопом бігли. і підтасовку там не робили,а якби попередник як би там намагався,то вереск би стояв до неба.
Кастрюлька• 04 февраля в 18:55
Ответ дляВся така шо куди там
Удалено администрацией...
Ага, ты оно и есть
Тихомандражная• 04 февраля в 18:56
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нельзя президента менять во время войны.
Новые перемен и денег захотят и женщин погонят на войну на убой.
Залужного ж можна було?
Так він хоч перемагав і стабільно звільнював наші землі.
А гниду яка тільки краде нельзя?
Кастрюлька• 04 февраля в 18:56
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На Совєччиці уже в рекламах пішли сраки... Прям пророчєство.
Это уже давно не намек
Тихомандражная• 04 февраля в 18:57
Ответ дляПушка заряджена
Янукович одне з кращих шо з нами було, на фоні того що прийшло потім
Ви на приколі?Яник,як і Зеленський планомірно знищував бізнес і відбирав його з тітушками.Суди при Януковичі вже як анекдоти розказують.
Пушка заряджена• 04 февраля в 18:58
Ответ дляЯсноВидящая
фото
Наполеон йшов попереду свого війська , хай курдупель шурує , а не по кіпрам катаєтся тоді й інші підтягнуться
Тихомандражная• 04 февраля в 18:58
Ответ дляЯсноВидящая
фото
Так саме за захист і сидять.Он Дудін за оборону Харкова вже 4 роки сидить.
Бентливуман• 04 февраля в 18:58
Ответ дляТихомандражная
Ми його в повний ріст побачили в 2019 році.
До сих пір вихаркуємо.
.. цікаві кольори під ногами..
Тихомандражная• 04 февраля в 19:01
Ответ дляПліснявілий сир
Двушка на москву теж є обов´язком?
То дань Зеленського своєму патрону Путіну.Вдуматися,під час війни віддавати кошти союзників ворогу,що би українці і далі потерпали від холоду і нестачі електрики.
Пушка заряджена• 04 февраля в 19:02
Ответ дляТихомандражная
Зараз ще гірше і більших масштабах
Тихомандражная• 04 февраля в 19:03
Ответ дляВся така шо куди там
Діпломати не будуть таке гівно поважати.Він брехун патологічний мечтатель і ідіот з російським паспортом.
На границе• 04 февраля в 19:07
Ответ дляЯсноВидящая
фото
А вы в армии или с дивана защищаете?
Заодно ознакомьтесь со статьей 17 Конституции (привела неполную версию, самое основное).
А еще вдумайтесь в значения терминов «захист» и «оборона».
Божа кульбабка• 04 февраля в 19:04
Ответ длямиссАрфография
Я и вся моя семья за Зеленского! Вовунчик наш президент!
Миндич, ты?
Тихомандражная• 04 февраля в 19:05
Ответ дляБува і таке
🤣🤣🤣 льете вы сейчас, скок вам капнуло?
Я тільки нагадую,коли Зеленський всі частини кинув на Донбас прекрасно знаючи,що буде війна Залужний мудро оставив резерв і врятував всіх нас вопреки волі Піськограя.
Тихомандражная• 04 февраля в 19:05
Ответ дляВся така шо куди там
люди, які за Юльку, це дно
Гірше.
Мафиозная• 04 февраля в 19:06
Клоун лживый, клоун кровавый, клоун алчный и беспринципный. Смотрите европейские опросы, где у клоуна меньше десяти процентов
Пупуговка• 04 февраля в 19:09
Ответ дляВся така шо куди там
а кто будет спонсором мероприятия?
Холод и Голод.
Ластоноша• 04 февраля в 19:09
Ответ дляЯжбоматусяблін
А вы думали, все за Януковича проголосуют?
100% Альтернативы Яныку нет и не будет, настоящий хозяйственник
Мафиозная• 04 февраля в 19:12
SOCIS (декабрь 2025): 51,3% украинцев выступают против того, чтобы Зеленский вообще баллотировался на новый срок.
Мафиозная• 04 февраля в 19:13
Ответ дляЛастоноша
Уж лучше этого куска дерьма в разы и Вальцмана утырка. Если выбирать из всех зол лучшее, Янукович и Ющенко были лучше остальных
Сусідка знизу• 04 февраля в 19:18
Ответ дляЯжбоматусяблін
За Юльку 😂