Счастье_же_вот_оно• 04 февраля в 19:09
Посоветуйте, пожалуйста, хорошие ледоходы.
Очень скользко на улице.
Инста_Богиня• 04 февраля в 19:14
Я приклеила грубую наждачку на тканевый основе на подошву , а шо делать
. В прошлом феврале уже поломала ногу
на подобном гололеде
. В прошлом феврале уже поломала ногу
на подобном гололеде
Хочу наколоти губи• 04 февраля в 19:42
Любые хорошие, но они быстро стачиваются . Нужно менять каждый год.
Сплюшка• 04 февраля в 19:50
В атб брала звичайні за сто грн. В аврорі такі шістдесят були, але розібрали, не встигла. Робочі! Але вже один шип згубила, а інші поіржавіли трохи)
Кудрі кручу сама• 04 февраля в 20:39
Брала на промі . У них 10 шипів міцно приклеєні, за 1 міс ходіння все супер. Не боюсь ходити по льоду.
Правда, місяць назад я їх брала за 250.
ТІ, що в Аврорі і АТб швидко порвуться. Мої колеги викинули і взяли на 10 шипів з міцною натяжкою на ногу.
Правда, місяць назад я їх брала за 250.