Зілля до весілля• 04 февраля в 20:41
Болить зуб, чи не зуб
Спочатку від укусу на зуб-клик з´явився різкий біль. Зараз вже не розумію, що болить, верх чи низ. Біль від гарячого та холодного особливо. Зуб цілий. Без пломб. Це все, кінець? Тільки виривати? Хто стикався, розкажіть свій досвід.
Зілля до весілля
• 04 февраля в 20:44
Ответ дляБрюлик в стразах
Почему сразу вырывать? Идите лечите
А що лічити, там немає карієсу. Він цілий.
Зілля до весілля
• 04 февраля в 20:47
Ответ дляЛавандовая
Там может быть киста на корне зуба
Це рентген робити? Розумію, щось з нервом
Щедрик• 04 февраля в 20:48
Ответ дляЗілля до весілля
І що? Не лише карієс може бути ж .
Лавандовая• 04 февраля в 20:49
Ответ дляЗілля до весілля
Рентген, а лучше КТ.
Зілля до весілля
• 04 февраля в 20:51
Ответ дляЛавандовая
Рентген, а лучше КТ.
Ооо. Ось зараз жую цукерку желейну. Все норм, а від температури страви біль
Брюлик в стразах• 04 февраля в 21:02
Ответ дляЗілля до весілля
От куда вы знаете? Вы врач? У меня была аналогичная ситуация, реагировал зуб на холодное, горячее, визуально всё целое. А оказалось был кариес между зубов с середины точка.
Зілля до весілля
• 04 февраля в 21:05
Ответ дляБрюлик в стразах
Тому хочу прочитати варіанти. Бо дуже хочу, щоб все пройшло. Не хочу лікувати, виривати, вставляти.
Може Alex зайде в тему, озвучить варіанти