Сегодня сержусь• 04 февраля в 20:42
Что делать, если ты отличаешься от других?
Я даже на обычную работу не могу устроиться, не могу базовых вещей сделать. Отличаюсь сильно. В школе ставили диагноз (слабоумие), но инвалидность не дали. А я не знаю, как выживать((
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 20:43
Шукайте роботу де вам непотрібно буде постійно контактувати з людьми.
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 20:44
Ви можете, автор, щось робити те що повторюється, одноманітний процес. Укладання, пакування, стикірування.
Не зацілована• 04 февраля в 20:45
Ответ дляArctic777
Она хочет деньги просто так
Ааа, понятно.
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 20:46
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 20:49
В реальному житті, я стільки неадекватів не зустрічала. А тут щоразу більше.
вам смішно що людина може хворіти і мати проблеми з працевлаштуванням? Ви ідіоти?
Перловая Кашка• 04 февраля в 20:50
Раніше це називалося ліньки і бажання жити за чужий рахунок.
В тепер по модному - слабоумство!
Автор ви не боїтеся тролити на такі теми?!
В тепер по модному - слабоумство!
Танго утрьох• 04 февраля в 20:51
Может у вас аутизм? Сейчас модно всех странных относить к аутическому спектру.
Сіточка• 04 февраля в 20:52
Ответ дляНевгамовна шахиня
Напишіть без аноніма і візьміть автора до себе на роботу або на утримання.
Та не реву я• 04 февраля в 20:54
Попробуйте сейчас диагноз подтвердить, не знаю насколько там большие выплаты по инвалидности, но хоть что-то.
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 20:55
Ответ дляСіточка
Ще у вас до мене будуть пропозиції? Чи для того щоб вести себе адекватно, потрібні не аби які зусилля? Якщо комусь це не вдається, варто сходити до лікаря
Полуничка• 04 февраля в 20:58
Не гнівить Бога, троліти на такі теми
.
Я багато років працювала з людьми з порушеннями інтелекту. Навіть людина з легким порушеням не написала б такий текст і не винесла б таку тему назагал
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 21:00
Ответ дляПолуничка
Не гнівить Бога, троліти на такі теми
.
Де саме ви працювали, в які лікарні? Який у вас досвід? Мені просто цікаво, на основі цієї теми ви поставили наявність чи відсутність діагнозу?
Сіточка• 04 февраля в 20:59
Ответ дляНевгамовна шахиня
Варто. Вам не вдається. Але дуже хочеться бути в білому
Найщасливіша• 04 февраля в 21:00
Ответ дляНевгамовна шахиня
Була знайома дівчина з реальними діагнозом.
Працювала кур´єром.
Вище радили ще декілька варіантів роботи.
Працювала кур´єром.
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 21:03
Ответ дляСіточка
Що саме мені не вдається? Не вестись на ваші провокації? Ви можете ще спробувати, я вас буду ігнорувати. З провокаціями не до мене.
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 21:03
Ответ дляНайщасливіша
Працювала кур´єром.
Так, кур´єром мабуть можна. Ми ж не знаємо в якому автор стані. На скільки їй складна одна робота чи інша. Але пробувати щось можна. На виробництвах я в свій час різних людей бачила.
Полуничка• 04 февраля в 21:05
Ответ дляНевгамовна шахиня
У корекційному дитсадку, у ІРЦ, у реабілітаційному центрі для підлітків і молоді. До того ж маю нажаль у родині людину з ментальними проблемами.
Впевнена що цей текст написала людина в якої немає, як вона стверджує ’’слабоумія’’.
Жартувати і спекулювати такими темами - це дно.
Ні грама• 04 февраля в 21:07
Ответ дляПерловая Кашка
В тепер по модному - слабоумство!
Не факт чи тролить.
Тобто автор можливо і тролить, цього не перевіримо.
Але по роботі доводиться спілкуватися з багатьма дорослими клієнтами, в яких вроджені ментальні порушення. Так от є випадки, коли при порівняно високому інтелекті і навіть двох вищих освітах людина абсолютно не пристосована до життя та побуту, не вміє аналізувати, не відчуває емоцій і все сприймає буквально. Пошуки роботи невпинні, але безрезультатні. Наприклад - влаштувався кур´єром, не знайшов адресу доставки - з´їв замовлення і пішов додому. Прочитав книгу - завчив її на пам´ять, але не розуміючи змісту, подивився короткометражний мультфільм чи фільм, але взагалі не зрозумів сюжету, натомість дослівно та беземоційно відтворив завчену лекцію з філософії.
При цьому повна безпорадність в побуті, відсутність гігієни і т.д.
Випадок не поодинокий, я таких справді багато бачу.
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 21:08
Ответ дляПолуничка
Чому жартувати чи спекулювати? В неї може бути інше відхилення, якщо воно заважає їй жити. Дитячий діагноз, який поставили за царя гороха, може і не підтвердиться. Історія знає нобелівських лауреатів з шизофренією, все можливо
Наша взяла• 04 февраля в 21:08
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ця людина створює багато тем, пише грамотно, висловлює думки логічно.
Напрошуються певні висновки
Невгамовна шахиня• 04 февраля в 21:09
Ответ дляНаша взяла
Напрошуються певні висновки
А ви не робіть висновки, це шкідливо. Ми всі можемо з вами помилятись, а людина за текстом може бути хвора. Кажуть найбільший гріх бити слабкого і хворого.
Полуничка• 04 февраля в 21:12
Ответ дляНевгамовна шахиня
Автор напряму пише про розумову відсталість, шизофренія - це психічний розлад, а не порушення інтелекту. Текст складений на диво грамотно, логічно, тому не вірю автору.