бЭйбА• 04 февраля в 21:55
Ваш любимый сайт платьев на каждый день
Масяня Я• 04 февраля в 22:04
Колись, коли працювала в офісі і носила сукні та спідниці, то купувала в магазині LadyLike (в Києві магазини, є сайт). Це не останній писк моди, але якісний (на той момент, не знаю, як зараз) одяг.
Колега лю,ить сукні Vovk.
Телефон Рубика• 04 февраля в 23:52
Ответ дляВ шоколаде
Орсей
Мені ідеально підходили їх лекала але вони мабуть закрили цю ТМ, всі магазини закрилися.
В шоколаде• 04 февраля в 23:55
Ответ дляТелефон Рубика
Я завжди замовляю через посередника з польського або німецького магазинів
Телефон Рубика• 04 февраля в 23:57
Ответ дляВ шоколаде
Ще можна замовити з-за кордону ? Якщо не складно, киньте посилання на онлайн магазин, де купуєте. Буду дуже вдячна ! В Кракові ні разу не бачила реального магазину.
В шоколаде• 05 февраля в 00:00
Ответ дляТелефон Рубика
orsay.pl пошукайте тут в продавалці посередників, я так робила, вони беруть до 10%