Дую на вітер• 05 февраля в 11:11
Яку взяти куртку на весну
Весною наче хочеться чогось більш яскравого але мозок каже "візьми сіру"))
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зелену
Сіру
Дую на вітер
• 05 февраля в 12:24
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не мені знати про себе?
Ну,це ж ви знаєте про речі по 600 грн,я такі не бачу,наприклад) Висновок?)
ЛюбимаЯНЬ• 05 февраля в 12:25
Ответ дляДую на вітер
Ну,точно не вам)
Шо ж вас так образило?😂 Мені наприклад коли подабається річ, то неважливо на скільки виглядає, ця куртка теж не погана. Але якщо вам важливо щоб всі знали її ціну, то не ваш варіант
Дую на вітер
• 05 февраля в 12:26
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я ціну не писала,ви її спитали і вона вам не сподобалась. Висновки?)
ЛюбимаЯНЬ• 05 февраля в 12:27
Ответ дляДую на вітер
І ви перейшли на образи
Дую на вітер
• 05 февраля в 12:30
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
І ви перейшли на образи
Які?) Те що ви більше маєте експіріансу у речах по 600 грн?) Чому для вас це образа? Треба подумати?)
Бабка_в_кедах• 05 февраля в 12:30
Зелёный выглядит плохо. Но раз это тренд, оказывается, то берите
Майданщица• 05 февраля в 12:40
Ответ дляДую на вітер
какой fabric, сколько details
ЛюбимаЯНЬ• 05 февраля в 13:14
Ответ дляДую на вітер
Успокойтесь