А ось і я• 05 февраля в 14:47

Киш з куркою і сиром. Вимкнули світло... Як спасти пиріг?

Питання в заголовку. Встигла 20 хв пропекти окремо корж-"кошик" і ще 20 хв вже з начинкою. Десь ще 20 хв до готовності не вистачило... Що робити? Допекати коли дадуть світло (хз через скільки) в духовці чи може просто довести потім начинку мікрохвильовці. По суті там тільки яєчна заливка сира, власне курка до того була приготовлена.
Чумачечая Весна• 05 февраля в 14:48
Якщо не відкривати то він дійде сам
Дайте згадаю• 05 февраля в 14:49
допечете коли світло дадуть, в мене чізкейк напівсирий цілу ніч чекав і норм
Ашотакоя• 05 февраля в 14:51
Якщо духовка нова то чудово тримає тепло. Він сам дійде, якщо ж все одно боїтесь допечіть хв 10-15 коли світло буде.
Борисфенка• 05 февраля в 14:53
20 хвилин для начинки вистачило. Хай стоїть хвилин 10 в духовці і можете їсти.
автор А ось і я • 05 февраля в 14:59
Дякую усім! СТоїть в духовці поки не охолоне може це його врятує...
Борисфенка• 05 февраля в 15:04
Ответ дляА ось і я
Врятує. Захотіла також, зараз піду пекти
Роза в вазі• 05 февраля в 15:21
ну мені здається, що, якщо форма не скляна, а металева, можна спробувати накрити фольгою та на дуже повільному вогні довести на газу, на конфорці.
Якщо що, я такого не робила, просто теорія)