Все до блиску• Изменено вчера в 16:54
Єгипет на весняні канікули
Доброго дня. Порекомендуйте, будь ласка, готель в Єгипті... і мабуть в Шармі, щоб була безвітряна бухта. Чи і так нормально буде наприкінці березня? Їдемо різними сім´ями, то комусь потрібен понтон і корали, а іншим - щоб був гарний захід в море, щоб неплаваюча мама стерегла плаваючу дитину. Таке можливо в одному готелі?
А може в Марса Алам буде вже не так вітряно?
Турагенція Tourdream• вчера в 18:22
У Марса Аламі вітри бувають часто, така особливість місцевості. Але там є готелі, з цікавою структурою берега - рифи виступають, як хвилерізи та біля берегу навіть коли вітер, не має хвиль. А також є доволі затишні бухти, де можливо й зайти з берега, й купатися навіть коли є вітер.
Я особисто була та купалась у таких бухтах нещодавно, у другій половині грудня.
Це комплекси готелів Портофіно (Віта та Віладжио), Комплекс Джаз. Що ще добре у цих готелях - для дітей є аквапарки, та вода у них підігрівається.
Все до блиску
• вчера в 18:56
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую