Сорока-ворона• вчера в 20:13
Хто хворіє чи хворів грипом А ?
У вас було головокружіння? Як що так через скільки пройшло ?😭 і взагалі як швидко вас відпустив цей грип
Заліковий троль• вчера в 20:16
Відпустив на 2 день . Хворіла тільки дитина на Озельтамовірі всі були
Столічна штучка• вчера в 20:21
і в мене з вухами проблеми. Активізувався хронічний синусит, вуха заклало. Довго тримало.
Христя в тiстi• вчера в 20:23
Болел сын. Сутки 39.4. озельтамивир сразу после теста. И все ок через день.
Царівна Жабка• вчера в 20:33
Знайома хворіла то крім температури і кашлю теж була рвота і дуже сильна діарея і також голова крутилася і тошнило
То так ослабла за кілька днів що поїхали в лікарню прокапатися на пару годин і потім ще пару днів температури і пішла на поправку
То тест в лікарні показав що то грип А
А ми думали що отруєння якесь таке сильне
То тест в лікарні показав що то грип А
Надежда наш компас• вчера в 20:53
Девочки, а какие препараты принимали после снижения температуры, для восстановления организма?
Ковбой Хагис• вчера в 21:11
уже 5-й день болею, температура 39,5 была первые 3 дня, сейчас выше 37,5 не поднимается, все тело болит, аппетита нет
Сорока-ворона
• вчера в 21:28
Ответ дляЦарівна Жабка
То тест в лікарні показав що то грип А
Капец
Сорока-ворона
• вчера в 21:28
Ответ дляКовбой Хагис
Теж саме (
Непогодка• вчера в 21:54
У мене вже 15 день. Голос осиплий, гундошу, кашляю, сил немає. Температура була перших 5 днів, потім ще на 7 день. Я втомилась хворіти вже.
Сорока-ворона
• вчера в 22:46
Ответ дляНепогодка
Ого (((щось ви довго (
Непогодка• вчера в 22:52
Ответ дляСорока-ворона
Ого (((щось ви довго (
За рік уже дві пневмонії було, я вже панікую
Сорока-ворона
• вчера в 23:52
Ответ дляНепогодка
Що лікарі кажуть (?
Дадосвидания• вчера в 23:54
Болела.Я в первый день начала прием Озельтамивир,поэтому все прошло легко.
Непогодка• сегодня в 07:15
Ответ дляСорока-ворона
Що лікарі кажуть (?
Лікують. Вже змінила сімейного лікаря. Ніхто нічого не каже.