Пирожкиня• вчера в 21:08
Уже другой місяць на мірені...
Знизу мірена проблеми вирішила, але з´явились проблеми зверху. Груди болять і печуть кожен день. Я постійно на обезболі..лікар каже, що покращиться мине...але мені здається тільки погіршується. Так сьогодні боліли і пекли ті груди ,хоч на стінку...В когось було? Минуло?
Не за Будка• вчера в 22:56
Ответ дляПирожкиня
Поліпи, ендометріоз....видаляла, потім просто жила без гормонів. Знову через рік з явились, приймала таблетки....гормональні від них нудота. Тепер мірена..нудоти нема...так біль у грудях. Мабуть ідеального вирішення проблеми не існує
Можна дієногест , але у мене теж болять на ньому періодично , то болять то проходять...
Пирожкиня
• вчера в 23:33
Ответ дляНе за Будка
А як вам її ставили, дуже боляче?
Я ставила під медичним сном, бо чула різне...що терпимо і т д. Але подружка мені сказала, що їй коли ставили, то було жахливо. Я вирішила медичний сон....хвилин 15 спала. Але це дорожче. В приватній робили
Не за Будка• сегодня в 11:27
Можно спробувати тазалок або мастодінон для грудей , я почала тазалок