ДелиВерка• 05 февраля в 22:24

Хто вивозив готівку через кордон і декларував

Підкажіть будь ласка, якщо декларували на польській чи словацькій стороні, чи запитували декларацію з української митниці?
палка-копалка• 05 февраля в 23:17
Ответ дляПрагматик флегма
Боже, мене в ПКО взагалі послали
Сказали, що без умови о праце ніякий рахунок не відкриють 🤦
Не люблю їх з тих пір
Дуже залежить від міста. В Перемишлі в мене в цьому банку ледь гроші не забрали, типу підроблені Ті самі гроші в моєму місті без проблем поклали.
палка-копалка• 05 февраля в 23:34
Якщо на кордоні сума на 1 особу до 10 000 то законно їхати з нею, а док підтвердження перекладений на польську треба мати якщо сума 20000+ Можуть не спитати , а можуть і спитати коли будете класти на рахунок. Але якщо класти шматками, то мінімальні проблеми.
Прагматик флегма• 05 февраля в 23:45
Ответ дляпалка-копалка
Жесть
Просто чоловіку за день до мене в ПКО відкрили рахунок без умови о праце, а я пішла у інше відділення
Плюнула і пішла в Сантандер, бо наші радили саме його
Це Вроцлав
Найщасливіша• вчера в 10:45
Ответ дляПрагматик флегма
З України в Польщу більше 20 тис
На українському боці розкидали готівку на трьох і нічого не декларували
На польській я все забрала собі) Нічого поляки не питали взагалі, навіть документи походження готівки
І навіть не рахували мою готівку
В банк поклала в Польщі - надавала декларацію та перекладені і нотаріально завірені переклади походження готівки
Можете в особисті відповісти ?
Давно це було ?
Бо мені частинами теж привезли готівку, сама фізично без карти не могла привезти ( сама б задекларувала). Тепер не знаю як їх узаконити . Кажуть банки вимагають декларацію з кордону
автор ДелиВерка • вчера в 11:44
Ответ дляНайщасливіша
Можете в особисті відповісти ?
Давно це було ?
Ви вдома просто тримаєте? я часто чула що люди по 60-70 тисяч доларів проводили нелегально, але що далі з цими грошима...
Прагматик флегма• вчера в 13:07
Ответ дляНайщасливіша
Можете в особисті відповісти ?
Давно це було ?
У вересні минулого року
Декларація потрібна
Найщасливіша• вчера в 14:06
Ответ дляДелиВерка
Ага
Найщасливіша• вчера в 14:07
Ответ дляПрагматик флегма
У вересні минулого року
Декларація потрібна
Ви ж написали, що ввезли без декларування і поклали до банку ?
Прагматик флегма• сегодня в 00:56
Ответ дляНайщасливіша
? Я такого не писала
Я не декларувала на українській митниці
На польській я якраз декларувала. Польському банку потрібна виключно декларація ввізна в ЄС
Українська декларація ВИВІЗНА нікому в Польщі не цікава