КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 05:43
День народження свекрухи. Як ви поступили?
Свекруха кожного року запрошує на день народження. З року в рік, у неї майже нічого не приготовлено. А чому?
Тому що приготування починаються тоді, коли приїжджаємо ми. Чоловік вже за традицією смажить шашлик, який вони лише маринують. Мені дається перелік того що я маю зробити.
І по суті святкувати ми починаємо після обіду.
Це нормальна ситуація?
Я не знаю як поступити цього року, тому що дійсно вже набридло.
Немає жодного бажання їхати.
Це нормальна ситуація?
Немає жодного бажання їхати.
Юпитерная• сегодня в 06:53
Ответ дляфан L.O.S.T.
Сами говорите, у Вашей мамы все готово к Вашему приходу, а свекруха даже не хочет напрягаться что-то делать. Не удивляет такое разное отношение?
Те, що готує свекруха ми не їмо, тому так вирішили з чоловіком не напрягати її. Але якщо б треба було допомогти я б не проти. Тоді б я все зробила по іншому.
Злива інформації• сегодня в 06:54
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В такому разі не потрібно запрошувати. Тим паче запрошувати так ніби ми самі напросилися. І вік у свекрухи 49 років.
А сина треба запрошувати, шоб він привітав маму? Якщо не запросить, то ви сім´єю пришлете листівку з інтернету в вайбері ’З днем народження’ і продовжите день як зазвичай?
Юпитерная• сегодня в 06:53
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А ви б не їхали її вітати якби не запросила?
фан L.O.S.T.• сегодня в 06:54
Ответ дляЮпитерная
А она не может готовить то что Вы едите?
ДелиВерка• сегодня в 06:54
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ясно)
Значить, ви досить юна пані.
І ще повним ходом боротьба за чоловіка.
Ех.
Ну, мудрості вам не налажати капітально)
І свекрусі вашій витримки)
Значить, ви досить юна пані.
І ще повним ходом боротьба за чоловіка.
Ех.
І свекрусі вашій витримки)
Юпитерная• сегодня в 06:55
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мені в голову не приходить перевчати її. Людина так готує все своє життя.
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 06:57
Ответ дляЛеся Українка
Приготуйте вдома ті салати і чи шо там ви робите. Замаринуйте мясо теж вдома. І тоді все швидше буде. Може їй важко самій а може просто така традиція вже склалась. А хтось крім вас теж там буде?
Будемо ми. Сестра чоловіка, але сама, тому що її чоловік не хоче їхати. Племінниця з родиною. Батьки свекрухи. Куми.
Юпитерная• сегодня в 06:57
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
І всі стають дружно готувати? То ж швидко))
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 06:57
Ответ дляГрамотний хвіст
В обед приезжайте сразу.
Та хоть і після обіду, то нічого робитися не буде 😁 Перевірено вже…
Юпитерная• сегодня в 06:58
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Всі гості сидять чекають вас?
фан L.O.S.T.• сегодня в 06:58
Ответ дляЛеся Українка
Нифига себе традиция. Приходите гости дорогие, приготовьте мне еду, можете еще и посуду помыть. И подарки принести не забудьте
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 07:00
Ответ дляВимагаю спілкування
Для меня не очень нормально. Ну типа пожарить шашлык - норм, но накрывать на стол, резать салаты и прочее - нет. Исключение только если вы в очень хороших отношениях и сами проявляете желание помочь. Либо же если заранее это было оговорено. Для меня пригласили на праздник- это прийти на праздник с подарком и на «всё готовое». Ну можно по мелочи еще помочь.
І я такої думки. У мене жодного разу ніхто ніколи не готував. Я розраховувала завжди лише на себе.
Якщо я запросила, значить я готую, гості приходять і ми святкуємо.
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 07:01
Ответ дляЗамороженная селедка
По дорозі захватила чогось з кулінарії та й все, там же всі свої, не циганський табір. Я на на мене, то своїй свекрусі, ще раніше приїду та поможу, але вона в мене золота людина.
Ключове слово «золота людина».
Не всі можуть так сказати про свою свекруху.
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 07:03
Ответ дляМеряю линейкой
Как поступаю я вам точно не подойдет)
Я из тех, кто у себя с радостью накрывала поляны для друзей в их ДР. Так сложились обстоятельства.
Вам не нравится, скажите прямо и не едьте, если в напряг готовка.
Чесно, я так і планую зробити.
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 07:05
Ответ дляЯ вся ваша
сколько синемордых автор наставила) По теме -не ходите вы на тот др,не мучайтесь.Пусть едет муж с детьми.Все будут только рады
Ви не повірите, але жодного «синьомордого» як ви виразилися, я не поставила.
Злива інформації• сегодня в 07:05
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
И муж ваш не придет, если не наготовите? Это печально
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 07:09
Ответ дляДелиВерка
В залежності від нкших стосунків.
Якщо стосунки натягнуті, і це візит ввічливості, то я б, як і ви шукала привід для додаткового підтвердження свого прохололного відношення. Ну і далі діяла б від глибини прохолоди. При формальних стосунках допомогла б, навушники у вуха, що там салатів настрогати, а потім відбути. А в ледяному стані, я б привела ситуацію до тієї, що чоловік їздить привітати свою маму сам.
А якби теплі, то мене б не довелося просити допомогти. Бо ця спільна підготовка дуже приємна може бути. Невимушене спілкування, метушня, родина зібралась, під ногами діти і собаки крутяться, сміх...
Дуже сумую за цією атмосферою.
Ну тут більше натягнуті відносини. Лише з ввічливості і їду. Але… дуже не приємно коли ще поріг не встиг переступити, відразу криши салат, звари картошки, і ще волосся підбери, щоб в їжу не попало.
фан L.O.S.T.• сегодня в 07:10
Ответ дляЮпитерная
У меня это не укладывается в голове. Разве что Вашей свекрухе 90 лет, тогда понятно.
Что бы ко мне гости приходили со своей едой…Нет, не представляю. Десерт разве что могут принести
Я не тону• сегодня в 07:11
И с моей стороны родители и со стороны мужа, всегда очень стараются и рады нас видеть, но мы каждый раз просим ничего не делать. Всегда приезжаем с полными сумками и со всем готовым. Салаты, нарезку, основные блюда и праздничный торт всегда привозим мы.
Не любим, когда наши родители впахиваются.
Коренная киевлянка• сегодня в 07:11
Ответ дляЗлива інформації
Нормальна. Не нормально, что именинница должна угробить свой день (в своем уважительном возрасте), чтобы Вы приехали на все готовое пожрали.
При тому, не з обіду, а ще зранку
Мания-Величия• сегодня в 07:22
Ответ дляфан L.O.S.T.
У нас так було заведено у сестри колишнього.Ми приходили і починалось- хлопці стіл ставлять, дівчата салати кришать і бутери, а вона в душ, потім макіяж, потім дитину годує, з дитиною книжку читає, ми 1.5 години шуршим, а во5а своїми справами займається. Накриємо, за стіл сядемо, ще її кличемо, вона з третього разу приходиьь і починають її кружити, бо вона сама ж не може собі накидати салат, не може кампоту налити, всі починають її обслуговувати, вона за всю п´янку рота не відкриє, вся така прошена. Зато до нас прийде і починає, того вона не їсть, а це з пармезаном, аааа, ні, вона тільки пармезан, а це вино яке, ааа, таке не буде...кумарила просто
Злива інформації• сегодня в 07:22
Ответ дляКоренная киевлянка
При тому, не з обіду, а ще зранку
Иначе они не приедут. Зачем звала, если не наготовила,а? Родных то детей со своими половинками
Мания-Величия• сегодня в 07:23
Ответ дляЗлива інформації
Для вас ноом, що ваші діти приїдуть до вас і у вас шаром покати?
Злива інформації• сегодня в 07:25
Ответ дляМания-Величия
Да, для меня норм, что я в свой день рождения не готовлю, не стираю, не убираю и всем хвосты не заношу. На то он и день рождения, чтобы праздновать, а не проводить день у плиты.
И как-то ещё никто голодным не остался)))
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 07:26
Ответ дляЮпитерная
Саме так і є. Команда тільки мені і сестрі чоловіка. Але та приїздить пізніше, то їй перепадає лише сервіровка столу)
КоКоКоКоКоКо...
• сегодня в 07:28
Ответ дляЮпитерная
Всі гості сидять чекають вас?
Зараз поясню. Приїздимо ми, готуємо. Потім йде обзвонювання решту гостей, типу приходьте і все. Так завжди було.
Мания-Величия• сегодня в 07:30
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
У мене баба така була, листи нам писала, щоб приїхали у гості, ми на поріг, а вона вже з сапкою- посапати, викопати, там паркан починити, ми день добираємся, голодні, втомлені, напашемся, думаєм, от зараз повечеряємо, а баба: готуйте собі що хочете, мені нічого не шкода, а в хаті ні одного яйця, на другий день з 6 ранку радіо на всю, підйом, на город, без сніданку і в обід на віихід, голодні, баба чаю ні разу не заварила, ми ненавиділи туди їздити, бо нас як робочу силу лиш, а от у другої бабусі завжди було наготовлено, півник запечений, салатики, холодець, кров´янка, пиріжки, бабуся нас виглядала- чекала, вранці під грушею газеткою накритий сніданок, яєчня на салі, запіканка картопляна, всі веселі щасливі, бабуся кожного обцілує, обожнювала її, хотіла доньку на честь її назвати але син народився.
Мания-Величия• сегодня в 07:32
Ответ дляЛеся Українка
Так справа не в тому як приготувати, а в тгму, що людина делегувала свої обов´язки
Качка в тапцях• сегодня в 07:34
Учу.
Хорошо поесть дома, вы и дети.
Приехать, сказать, что голова болит, вам надо прилечь, и попросить водички запить таблетку.
Мужу и свекрови: дети на вас, я может засну, пройдет.Пролежать в телефоне.Выползти с несчастной мордой, спиртное не пить: типа вы что, я пила таблетку.Спросить, почему плохо смотрели за детьми.
Как-то так.
Или.Накануне, пока мужа нет, перемотать правую руку.Типа ушибли, болит.Приехать.Сидеть, страдать.Рука болит- не могу ничего поднять, резать.Выпила обезбол, еле сижу.
3 вариант, сказать мужу, что задержка, что вам тошнит и надо полежать.Чтоб мамке не говорил.Пусть пере...т немного, шашлычник ваш.
Могу продолжать.
Я в свое время была простая хамка, кривила морду и ничего не делала.Через 2 раза отстали и не просили никогда.А перед ’ гостями’, я в мак заезжала.Мне потом было все равно, что они с утра не жрали, ждали как мы быстро тут все счас накроем.Можете не накрывать.Я чайку могу попить и домой.
Хорошо поесть дома, вы и дети.
Как-то так.
Могу продолжать.