КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 05:43

День народження свекрухи. Як ви поступили?

Свекруха кожного року запрошує на день народження. З року в рік, у неї майже нічого не приготовлено. А чому?
Тому що приготування починаються тоді, коли приїжджаємо ми. Чоловік вже за традицією смажить шашлик, який вони лише маринують. Мені дається перелік того що я маю зробити.
І по суті святкувати ми починаємо після обіду.
Це нормальна ситуація?
Я не знаю як поступити цього року, тому що дійсно вже набридло.
Немає жодного бажання їхати.
Мания-Величия• сегодня в 07:35
Ответ дляДелиВерка
Ясно)
Значить, ви досить юна пані.
І ще повним ходом боротьба за чоловіка.
Ех.
Ну, мудрості вам не налажати капітально)
І свекрусі вашій витримки)
Якої витримки? Як видрисерувати невістку?В 49 років ще ого- го. Мудрості краще побажайте, бо через таких мамо і сім´ї руйнуються
Мания-Величия• сегодня в 07:35
Автор, наступного року скажіть, що погано почуваєтесь і немаєте сил готувати
Мания-Величия• сегодня в 07:37
Ответ дляКачка в тапцях
Учу.
Хорошо поесть дома, вы и дети.
Приехать, сказать, что голова болит, вам надо прилечь, и попросить водички запить таблетку.
Мужу и свекрови: дети на вас, я может засну, пройдет.Пролежать в телефоне.Выползти с несчастной мордой, спиртное не пить: типа вы что, я пила таблетку.Спросить, почему плохо смотрели за детьми.
Как-то так.
Или.Накануне, пока мужа нет, перемотать правую руку.Типа ушибли, болит.Приехать.Сидеть, страдать.Рука болит- не могу ничего поднять, резать.Выпила обезбол, еле сижу.
3 вариант, сказать мужу, что задержка, что вам тошнит и надо полежать.Чтоб мамке не говорил.Пусть пере...т немного, шашлычник ваш.
Могу продолжать.
Я в свое время была простая хамка, кривила морду и ничего не делала.Через 2 раза отстали и не просили никогда.А перед ’ гостями’, я в мак заезжала.Мне потом было все равно, что они с утра не жрали, ждали как мы быстро тут все счас накроем.Можете не накрывать.Я чайку могу попить и домой.
Мудра жінка. Автора дресують, як молоду Малінуа
Леся Українка• сегодня в 07:37
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Будемо ми. Сестра чоловіка, але сама, тому що її чоловік не хоче їхати. Племінниця з родиною. Батьки свекрухи. Куми.
А. Так вас там ціле весілля. То ви швидко впораєтесь
Качка в тапцях• сегодня в 07:37
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Там куча поваров:)Без вас приготовят.
Приучите, что вы криворукая засранка.Боже, как помогает:)И с мужем.Я ни гладить ’ не умею’, ни шить.Готовлю по настроению.Пылесос тяжелый.Уже и дети выросли, нам под 50.Всю жизнь себя люблю и вам советую.
Леся Українка• сегодня в 07:37
Ответ дляфан L.O.S.T.
Нифига себе традиция. Приходите гости дорогие, приготовьте мне еду, можете еще и посуду помыть. И подарки принести не забудьте
Сын к матери едет а не просто гости
автор КоКоКоКоКоКо... • сегодня в 07:38
Ответ дляМания-Величия
У мене баба така була, листи нам писала, щоб приїхали у гості, ми на поріг, а вона вже з сапкою- посапати, викопати, там паркан починити, ми день добираємся, голодні, втомлені, напашемся, думаєм, от зараз повечеряємо, а баба: готуйте собі що хочете, мені нічого не шкода, а в хаті ні одного яйця, на другий день з 6 ранку радіо на всю, підйом, на город, без сніданку і в обід на віихід, голодні, баба чаю ні разу не заварила, ми ненавиділи туди їздити, бо нас як робочу силу лиш, а от у другої бабусі завжди було наготовлено, півник запечений, салатики, холодець, кров´янка, пиріжки, бабуся нас виглядала- чекала, вранці під грушею газеткою накритий сніданок, яєчня на салі, запіканка картопляна, всі веселі щасливі, бабуся кожного обцілує, обожнювала її, хотіла доньку на честь її назвати але син народився.
От і про те саме. Ми їдемо з міста в село. Також не снідавши. А по факту щоб поїсти і паралельно святкувати, ми це все щей готуємо.
Тому ні я, ні дитина, ні зять, чоловік сестри їхати не маємо ніякого бажання.
Качка в тапцях• сегодня в 07:39
Ответ дляМания-Величия
У нас так було заведено у сестри колишнього.Ми приходили і починалось- хлопці стіл ставлять, дівчата салати кришать і бутери, а вона в душ, потім макіяж, потім дитину годує, з дитиною книжку читає, ми 1.5 години шуршим, а во5а своїми справами займається. Накриємо, за стіл сядемо, ще її кличемо, вона з третього разу приходиьь і починають її кружити, бо вона сама ж не може собі накидати салат, не може кампоту налити, всі починають її обслуговувати, вона за всю п´янку рота не відкриє, вся така прошена. Зато до нас прийде і починає, того вона не їсть, а це з пармезаном, аааа, ні, вона тільки пармезан, а це вино яке, ааа, таке не буде...кумарила просто
Умная женщина.Вы пахали, а она отдыхала.
Мания-Величия• сегодня в 07:39
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Приїджаєте і з порога: Мамо, ви нас не чекали? Чому ще не накрито?
Херсон це Україна• сегодня в 07:40
Автор, внезапно ’заболейте’ в этом году, пусть муж сам едет
Качка в тапцях• сегодня в 07:42
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
На заправке всех покормить.Приехать и лечь.Сказать, плохо мне, даст Бог полежу, пройдет.
ДелиВерка• сегодня в 07:52
Ответ дляМания-Величия
Не видресувати, а дочекатися, поки молода жінка перестане відноситися до родини чоловіка, як до вкрай небажаного довіску.
Нічого осудного в діях свекрухи з посту я не бачу. Вона родину приймає, а не короля Англії.
Але традиції в родинах різні. В одній всі затягнуті в краватки чинно сидять за столом і чекають, поки господиня внесе запечене порося і ще 12 змін. В іншій всі весело товчуться, накривають на стіл і разом святкують. А потім чинно відкланяються, коли застілля підійде до завершення.
Автору просто свекруха несимпатична і викликає роздратування.

А сім´ї руйнуються там, де не вміють розмовляти і домовлятися, щоб всім було комфортно.
ДелиВерка• сегодня в 07:54
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну тут більше натягнуті відносини. Лише з ввічливості і їду. Але… дуже не приємно коли ще поріг не встиг переступити, відразу криши салат, звари картошки, і ще волосся підбери, щоб в їжу не попало.
А чому ви не поговорите зі свекрухою?
Що вам не подобається не сам факт допомоги, а те, як вона віддає накази?
Mrs.Sexuality• сегодня в 07:55
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
І в чому проблема допомогти і в чому не права стосовно волосся?
Mrs.Sexuality• сегодня в 07:57
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А чому ви не снідаєте, щоб відїсти там подарунок?
Вимагаю спілкування• сегодня в 07:58
Ответ дляЗлива інформації
Да, для меня норм, что я в свой день рождения не готовлю, не стираю, не убираю и всем хвосты не заношу. На то он и день рождения, чтобы праздновать, а не проводить день у плиты.
И как-то ещё никто голодным не остался)))
Ох, какой великий день. Тогда в ресторан всех зовите и все довольны будут. А так вам никто абсолютно не обязан готовить и подавать.
Вимагаю спілкування• сегодня в 07:59
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Зараз поясню. Приїздимо ми, готуємо. Потім йде обзвонювання решту гостей, типу приходьте і все. Так завжди було.
Хорошо ваша свекруха устроилась. Я бы не ехала. Корзиночка пусть как хочет, но вообще с ним этот момент стоит обсудить. Потому что вы ей в прислуги не нанимались. 49 лет, она немочная чтоли? Сама салат не нарежет? Пускай дочку зовет на помощь
Марафетчица• сегодня в 08:10
Нормальний сімейний тімбілдінг) Шо вас там такого непідйомного можуть попросити зробити?
Сладкий лимончик• сегодня в 08:11
Автор, а скільки вам років? Та скільки років ця жінка вам свекров? По факту - 49 років то ще молода дуже, можна і готову їжу купити і піцу замовити. Дивна ситуація
Усатая полосатая• сегодня в 08:11
Я не їжджу,коли потрібно готувати ще самій на чиєсь святкування,ні до кого.Я приходжу в якості гостя і все має бути накрито.Ні,то це був перший і останні раз.Для чого мені це все,я краще відпочину собі дома.
Усатая полосатая• сегодня в 08:13
Ответ дляВимагаю спілкування
Если я не хочу готовить, то я и не приглашаю никого. Все честно кажется. Либо торт с чаем. Всё. А другие люди за вас не должны это делать. Ни дети, ни внуки, ни невестки
Абсолютно.Я якщо запросила,то люди прийшли відпочити,ресторан або все готове дома.В іншому випадку не святкую.
Коко На Страже• сегодня в 08:14
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В такому разі не потрібно запрошувати. Тим паче запрошувати так ніби ми самі напросилися. І вік у свекрухи 49 років.
А сколько драмы: З року в рік, у неї майже нічого не приготовлено.
20 лет подряд Автор страдает, нарезая салаты.
Істеріомама• сегодня в 08:15
Ответ дляЮпитерная
Те, що готує свекруха ми не їмо, тому так вирішили з чоловіком не напрягати її. Але якщо б треба було допомогти я б не проти. Тоді б я все зробила по іншому.
Боже, шо ж она такое нотке, шо вы не исте. Муж ваш до вас ел с удовольствием то, что его мама готувала, а тут смотрите, паны какие стали
Усатая полосатая• сегодня в 08:16
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Значить привітаєте по телефону і не їдете.Нащо вам цей гемор.
автор КоКоКоКоКоКо... • сегодня в 08:18
Ответ дляДелиВерка

Чому ж ніхто не запитав с як чоловік відноситься до моїх батьків?
У моєї мами за 8 років він був лише два рази на день народженні, у тата жодного.
Чесно, я пошкодувала що створила тему. Тому що люди не знають всієї ситуації, а написати про все, то не вміститься.
Просто хотіла дізнатися думку.
МамОмужа• сегодня в 08:22
У меня свекровь уже старенькая, по этому я или дома готовлю , или заказываю, если лень готовить и приводу готовое, только по тарелкам раскладываю по приезду.
Не скажу,,что прям кайфую от этих гостей, но это скорее дань семье, ведь это мама мужа, ему неприятно будет, если я носом начну крутить и не ехать
Нічого вдягти• сегодня в 08:23
Это хамство конечно, свекруха просто нашла дурочку
Юпитерная• сегодня в 08:24
Ответ дляфан L.O.S.T.
У меня это не укладывается в голове. Разве что Вашей свекрухе 90 лет, тогда понятно.
Что бы ко мне гости приходили со своей едой…Нет, не представляю. Десерт разве что могут принести
Всі ми різні)
Юпитерная• сегодня в 08:26
Ответ дляІстеріомама
Чоловік не живе з батьками з 17 років. Звісно, що за 30 років має інші харчові звички)
МамОмужа• сегодня в 08:27
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Мне 42, я уже давно не хочу праздновать свой др, заказываю готовую еду, чтобы с домашними поужинать в честь праздника, к 49 наверное совсем рассыплюсь
Свекровь может считает, что вы обидитесь, если не пригласит, а у самой энергии накрыть стол нет уже. Дело ведь не в возрасте, а в том, как человек себя чувствует