Люблю_смаколики• 1 час назад
У вас існують обмеження (заборони) по одягу чи макіяжу для доньок 14+ у школу?
У ваших школах(класах) існує дрес-код чи ваші підлітки ходять у своєму стилі і як їм подобається чи все ж таки існує одяг суто для школи? Бо моїй вже другий рік подобається готичний стиль, гранж, весь одяг та макіяж переважно в чорному кольорі і так в школу теж ходить. І чи , взагалі, виникають у вас конфлікти з дітьми через їх зовнішній вигляд?
Сяду на шию, дорого!• 1 час назад
не рекомендуют декольте до пупа и трусы длиннее юьок.
а так хоть в пижамах.
ОхиИВздохи• 1 час назад
У нас дресс кода нет, ходя и готы и квадроберы, с макияжем, без, кто как хочет. Сейчас у многих в моде пижамный стиль
Счастье_же_вот_оно• 1 час назад
До війни була єдина форма для кожного класу (шили на замовлення). Потім просто темний колір просили, зараз хто як ходить, яка різниця, в чому бігти в укриття, головне, щоб безпечно і тепло було. Ні з синами, ні з донькою проблем з одягом не маю взагалі, мабуть, пощастило. Носять і одяг з секонду, їм це не принципово. Зараз в доньки куртка з гуманітарки, яку нам дали в Польщі в березні 22 році.
Да Щас же• 1 час назад
Есть требования только к тому, чтоб была одета по погоде. В школе никаких требований нет, ходят в чем хотят, то и у меня требований нет. Единственное, бывает просят одеться празднично/вышиванки, тогда надевает то, что просят
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Колись тут була теми про шорти в школу. Моралісток роздирало на німецький хрест
Вишня на торті• 1 час назад
Я проти тільки відкрито сексуалізірованог образу. Декольте, мегакороткі спідниці, голий живіт.
Все інше дозволяю. Макіяж також
ОноВамнадо• 1 час назад
У нас в школе очень строгий дресс код. Прописано все, обувь, длина брюк. Юбки, платья нельзя, форма включает брюки , свитер и галстук. За макияж, серьги, окрашеные волосы школа делает замечания.
Это государственная англ школа. Дочка подчиняется, вне школы иногда разукрашена как индеец. Ей 13.
Вишня на торті• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Тут питання хто які шорти намалював собі в уяві.
В мене ( бо я такі носила) джинсові мегакороткі що сідниці видно.
В когось твідові, теплі шорти. Поверх колгот
Люблю_смаколики
• 1 час назад
Я теж намагаюсь не втручатися, але іноді і мене її образи трішки шокують хоч і оригінальні, а макіяж то окрема тема.) Є ще двоє синів, то до них, взагалі, питань немає, тільки вимога, щоб одяг був чистий, по розміру та по погоді.)
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляВишня на торті
На ’мегакороткі що сідниці видно’ не той сезон.
Було фото ,звичайних шортів
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Ходила как ей нравиться
не лезла
Аліна, у вас хіба є діти? У вас же кролі наче, без дітей.
Алина-1240• 34 минуты назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Племянница😃материнский долг отдан😃