Просто звязда• вчера в 22:56
Не могу вылечить воспаление по гинекологии
Уже пошла в чат ии, скинула все анализы
Вот что выдал.
Девочки как вы вылечили воспаление ?
Ну это просто трындец, воспаление есть почти постоянно
Симптомов никаких , это я прохожу осмотр и у меня всегда такое.В разных клиниках была и у разных врачей , воспаление есть всеравно , анализы не врут
Вот что выдал.
Девочки как вы вылечили воспаление ?
Все, я бачу. Поняла
Це дисбактеріоз, а не вагініт. У вас замість паличок (гарної флори) - кокки. Кокки допустимі, все супер, але їх має бути мало. А основа, це мають палички бути. Налагодите це, лейкоцитоз мине.
Цукор і солодке, разом із булками - ні
Кисломолочне - не всяке точно, але тут не знаю, сама не розібралася;
Тривало прийняти для кішківника щось
Підмиватися нормальним чимось і правильно
Нічого не спринцувати там і взагалі не лазити туди руками, немитими руками партнера, - заборонено, завжди причому.
Ну білизну прасувати - це дурня я вважаю, не в цьому випадку,
Коротше : дієта і не лазити туди - це основне. Гігієна, но без фанатизму.
Цукор і солодке, разом із булками - ні
Тривало прийняти для кішківника щось
Дівчина Гілмор• сегодня в 00:01
Ответ дляПросто звязда
Допомагає , потім мазок норм
Але через якийсь час знов запалення.
А що знаходять?
Королева ганделику• сегодня в 00:17
Ответ дляПросто звязда
фото
здоровая женщина занимается ерундой - тревогу кормит
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 01:56
Ответ дляІстеріомама
Я свечи ставила, мне не особо помогли, снова вернулось через пару месяцев. А ещё ещё и пьют?
Так, свічки і мені не допомогли, а таблетки мають в інструкції покази вагініт, вагіноз і ті, там і гарднерела, і кандида, і коки, почитайте. Мені врач так і написала свого часу-широкого спектру дії
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У неї немає ні того, ні іншого.
Це що за варвар і від яких таких коків призначав антибіотики😡