Просто звязда• 06 февраля в 22:56
Не могу вылечить воспаление по гинекологии
Уже пошла в чат ии, скинула все анализы
Вот что выдал.
Девочки как вы вылечили воспаление ?
Ну это просто трындец, воспаление есть почти постоянно
Симптомов никаких , это я прохожу осмотр и у меня всегда такое.В разных клиниках была и у разных врачей , воспаление есть всеравно , анализы не врут
Вот что выдал.
Девочки как вы вылечили воспаление ?
Все, я бачу. Поняла
Це дисбактеріоз, а не вагініт. У вас замість паличок (гарної флори) - кокки. Кокки допустимі, все супер, але їх має бути мало. А основа, це мають палички бути. Налагодите це, лейкоцитоз мине.
Цукор і солодке, разом із булками - ні
Кисломолочне - не всяке точно, але тут не знаю, сама не розібралася;
Тривало прийняти для кішківника щось
Підмиватися нормальним чимось і правильно
Нічого не спринцувати там і взагалі не лазити туди руками, немитими руками партнера, - заборонено, завжди причому.
Ну білизну прасувати - це дурня я вважаю, не в цьому випадку,
Коротше : дієта і не лазити туди - це основне. Гігієна, но без фанатизму.
Цукор і солодке, разом із булками - ні
Тривало прийняти для кішківника щось
Дівчина Гілмор• 07 февраля в 00:01
Ответ дляПросто звязда
Допомагає , потім мазок норм
Але через якийсь час знов запалення.
А що знаходять?
Королева ганделику• 07 февраля в 00:17
Ответ дляПросто звязда
фото
здоровая женщина занимается ерундой - тревогу кормит
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 01:56
Ответ дляІстеріомама
Я свечи ставила, мне не особо помогли, снова вернулось через пару месяцев. А ещё ещё и пьют?
Так, свічки і мені не допомогли, а таблетки мають в інструкції покази вагініт, вагіноз і ті, там і гарднерела, і кандида, і коки, почитайте. Мені врач так і написала свого часу-широкого спектру дії
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У неї немає ні того, ні іншого.
Це що за варвар і від яких таких коків призначав антибіотики😡
Істеріомама• 07 февраля в 12:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Напишите пожалуйста как пили, сколько по времени и дозировку
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 16:22
Ответ дляTeonaa
У неї немає ні того, ні іншого.
Макмірор не антибіотик. Всього найкращого
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 16:24
Ответ дляІстеріомама
Одна пачка там 20 таблеток по 1 таблетці 3 рази на день виходить без 1 таблетки 7 днів
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 18:44
Ответ дляTeonaa
А я не кажу про макмірор, взагалі такого не знаю. я кажу про антибіотики.
Вище так написано🤷♀️ від кокової флори - антиб.
Так, я згодна, антибіотик то дуже дивно. Я сама пила ципрофлоксацин за порадою і стан тільки погіршився-додалися проблеми з кишечником і молочниця. Я просто випадково згадала про макмірор і вирішила пропити, бо вже задовбалася пхати у вагіну все підряд вибачте.
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 18:46
Ответ дляTeonaa
Ще раз. Цеине запалення. Це дисбактеріоз. Поки не доведего зворотнє (старий посів після тонни втручань - це не доведення)
Ви праві, це дисбактеріоз. В мене наприклад цей стан з´явився після проблем з кишечником і циститу. Тобто не було взагалі ніяких статевих контактів, гормональних проблем і ті. Тому я думала ай, саме пройде і лікувала всім підряд аби прибрати дискомфорт
Просто звязда
• 07 февраля в 18:48
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Останній час дуже погано з кишечником
Вздуває і гази
Це жах
Вздуває і гази
Це жах
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 18:51
Ответ дляПросто звязда
Останній час дуже погано з кишечником
Вздуває і гази
Це жах
Вздуває і гази
Це жах
Ото й причина вашого стану, джерело порушень флори. В мене так само було
Просто звязда
• 07 февраля в 18:52
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
І як це лікувати ?
Я приймаю зараз пре і пробіотики
Може краще буде
Я приймаю зараз пре і пробіотики
Може краще буде
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 18:54
Ответ дляПросто звязда
І як це лікувати ?
Я приймаю зараз пре і пробіотики
Може краще буде
Я приймаю зараз пре і пробіотики
Може краще буде
Я також довго пила пробіотики і паралельно робила свічки, спринцювання і ті. Потім пропила макмірор. А що вам лікар призначив?
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А чому «пхали» в цвлому щось? Виключення солодкого, вживання лакто-пігулок тих типу лінкса, - не давало результату все одно?
Просто звязда
• 07 февраля в 19:21
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Поліжинакс на ніч 12 штук
Мегалакт 1 кап 2 раз на день 10 днів
А_я_ЛОЖУ!• 07 февраля в 19:29
Ответ дляTeonaa
Я перепила все від ентеролу та навіть ніфуроксазиду до біфідо і лактобактерій. Пхала все, бо аналізи ж наче не смертельні, типу дизбіоз і кожного разу радили то поліжинакс, то тержинан, то тантум роза, то травки якісь та там тонна всього було