Пузата Хата• сегодня в 02:39
UGG lowel з Алі експрес. Хтось купував?
Дівчата, як вони взагалі? Саме ця моделька?
Пошук видав ще й Алік, то вони там не набагато дешевше за оригінал коштують. Не варто ж?
Пузата Хата
• сегодня в 02:49
Ответ дляОля_с_киркою
Почем на али? Мне кажется будет ожидание - реальность
80+/-. А оригінал зараз на розпродажах за 120 можна знайти.
Та просто питаю, бо шукала саме їх, хочу круглі, широкі, але не валянки. А Гугл посилання на алік видав
Малявка ще та• сегодня в 03:11
Ответ дляПузата Хата
Нет смысла тогда. Берите обычные. Я себе кожаные взяла, довольна
ЖонДуан• сегодня в 03:24
Міряла цю модель, дуже подобаються, якість класна, але мені, на широку ногу з високим підйомом, відчувались вузько. А от у «валянках» ідеально 😁
Пузата Хата
• сегодня в 10:38
Ответ дляЖонДуан
В мене нога вузька, без підйому. Але завжди беру собі на розмір більше, щоб взагалі нігде нічого не торкалось. Не підкажете, як в них з розмірами? Бо мені немає де поміряти