Забризкана водою• 1 час назад
Допоможіть з ноутом
Маю старий ноутбук hp. Ну, як старий - років 19 йому. Користувалися мало, але батарея вийшла з ладу. Працює тільки від мережі, але світло постійно виключають. Розумію, що навряд чи можна знайти нову, але може повезе - допоможіть, будь ласка, де подивитися маркування, тобто що саме є маркуванням батареї з безлічі тих буковок і цифр, які на ній написані різними мовами? І напевно, треба також інформація про ноут - які саме характеристики брати і де в ноуті, щоб замовити нову батерею? Всім буду вдячна за підказки.
Заикальница• 1 час назад
На 3 фото батарея від Вашого ноута. На ній так і написано «батарея» :)
Коштує від 1.500 і вище, судячи з того що гугл видав
Забризкана водою
• 1 час назад
Ответ дляЗаикальница
Не зрозуміла вас
Заикальница• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Не зрозуміла вас
Що саме не зрозуміли? Я Вам написала - 3 Ваше фото то батарея Вашого ноута. На ній так і написано «батарея».
Якщо не шарите - беріть всі три фото, йдіть кудись типу в ремонт ноутів чи магазин де є запчастини для ноутів і ноути і питайте чи зможуть вони замовити таку батарею (як на 3 фото) для Вашого ноуту?
Або гугліть сервіс центр hp в Вашому місті і йдіть туди.
Але звісно краще б новий ноут.. бо цей може вже дуже тупити через свій вік..
Забризкана водою
• 1 час назад
Ответ дляЗаикальница
якби мені було, куди сходити, я б тут не запитувала. УСІ три мої фото - це фото батареї з різних боків. Я поставила конкретне запитання: що з написаного на батереї є її маркуванням - для замовлення в Інтернеті. Ноут НЕ тупить, працює добре і швидко. Використовуємо для ’подивитись фільм’ в ютуб.
ТаПрямТам• 1 час назад
Пошук видає таке
Якщо ви поставили SSD, то в принципі як термінальна станція цей ноут норм. Якщо ж ні, мені дивно що диск там досі живий
Заикальница• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Тобто оцей напис «Notebook Battery
3ICR 19/66-2» Ви не бачите?
Ок. Знайшла, показала.
Ноут не тупить - то вже дуже добре.
3ICR 19/66-2» Ви не бачите?
Ок. Знайшла, показала.
Ноут не тупить - то вже дуже добре.
Инфотуфелька• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Ви хочете щоб ми вам купили батарею? Витратили свій час, зрівняли ціни, а потім ви така вирішуєте що вам робити далі
Забризкана водою
• 1 час назад
Ответ дляТаПрямТам
Пошук видає таке
’Якщо ви поставили SSD, то в принципі як термінальна станція цей ноут норм’ - я оцього не розумію
Забризкана водою
• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Купіть батарею нову. Або новий, більш потужний
Ви точно прочитали, про що я спитала?
АгатаХристя• 44 минуты назад
С такими задачами отлично справляется гемини, или чат жпт. В Гемини лучше просто киньте фотку он вам точно скажет.
Кучерявочка• 43 минуты назад
У меня тоже hp, тоже лет 15 ему
. Тоже не держит батарею. В начале войны купила новую, но не оригинал. Держала батарея около 1.5 часов. Через год перестала держать. Желательно оригинал покупать, но на такой старый не уверена, что новый найдется. Сама ищу
АгатаХристя• 43 минуты назад
Ответ дляЗаикальница
Совет года блин
АгатаХристя• 42 минуты назад
Ответ дляЗабризкана водою
Да, ноутбуки HP отличные, вне независимости сколько им лет)
Скиньте гемини фото, он вам и магазины подыщет.
Забризкана водою
• 39 минут назад
Ответ дляКучерявочка
У меня тоже hp, тоже лет 15 ему
Упс. Цього й боюся, що гроші на вітер будуть
Кучерявочка• 38 минут назад
Ответ дляЗабризкана водою
Если дома работать, уже надёжнее павербанк купить или зарядную станцию. Наверное. Если они долго работать будут
Забризкана водою
• 34 минуты назад
Ответ дляКучерявочка
Я не працюю вдома. Мені кіно подивитися, коли світла немає... та й грошей не маю на зарядні станції.
Кучерявочка• 14 минут назад
Ответ дляЗабризкана водою
Фильмы много тянут. Надо тогда оригинал искать
Молода і нерозважлива• 9 минут назад
Ответ дляКучерявочка
У меня тоже hp, тоже лет 15 ему
eBay не находит?
Кучерявочка• 5 минут назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Заграничный сайт всего мира
Ну и где нгарантия, что там оригинал и не б/у неработающий
Молода і нерозважлива• 4 минуты назад
Ответ дляКучерявочка
Там можно найти. Только не Китай. Тусуюсь много лет - кидалова нет. Менталитет другой и репутация.