Самый большой минус жизни в квартире в это соседи. Благо живу за городом и у меня соседей за стенкой нет. Но когда приезжаю а город это такой ужас. Слышно шуршание соседей, разговоры, дети. Как можно жить в квартире не понимаю. Ну и вишенка на торте слышать как занимаются сексом и прочее.
Крайня невістка• сегодня в 11:23
Ответ дляпицунда
выбирайте нормальный дом с звукоизоляией...я вообще ничего не слышу
А де у вас квартира,що гарна шумоізоляція?
Женщинас• сегодня в 11:23
Ответ дляТихомандражная
Миші
у нее именно коты, несколько тем создавала)))
Бентливуман• сегодня в 11:24
Ответ дляКрайня невістка
Я на Оболоні живу, не чую взагалі сусідів. Тільки при повній тиші, вночі чую чи пилесосить
Крайня невістка• сегодня в 11:27
Ответ дляпицунда
в черкассах чешка
Може у вас сусіди адекватні,то ви і не чуєте їх?
У мене квартира в панельному домі,то зверху живе літня жінка,її не чути зовсім,знизу дебіл зі справкою,то там або воплі,або музика,або телевізор і т.д.
Збоку теж сусідів майже не чую, тільки їхній телевізор,або коли говорять чи кашляють. Висновок один-якщо люди ведуть себе нормально,то і в панельному буде не чути
Ответ дляКрайня невістка
да соседи как у всех близнята родились. так соседка спрашивает не слышно ли как они кричат....ничего не слышно и ковров нет
Кукусикиииииии• сегодня в 11:26
В нас в доме 30% людей уехало. Нет никого снизу, справа и слева. На этаже из 6-ти квартир только в 2-х живут постоянно. С малыми детьми уже давно никого нет.
Остались нерешительные, те кому ехать некуда, старики или с лежачими больными.
Бентливуман• сегодня в 11:28
Ответ дляпицунда
Я й не знала що у сусідів знизу народилася дитина, за 7 місяців не чула ні разу
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 11:46
Ответ дляКрайня невістка
Какая разница где квартира. Я сама себе звукоизоляцию сделала
Туфли в чешуе• сегодня в 11:46
Что за дом у вас? Я только дрель слышу, но соседи ею редко пользуются.
Шкварочка• сегодня в 12:07
Та сама фігня. Мрію жити у власному будинку. Задовбали ці придурки за стінами.
Шкварочка• сегодня в 12:09
Ответ дляКрайня невістка
У нас навколо сімʼї з дітьми, це треш. Крики, піски, візги, топот, постійні воплі, мамаші і параді оруть, гупають, кидають. Поруч сусідка живе з двома вівчарками. От цих двох вівчарок і не чути.
Lydmila408• сегодня в 12:26
Я отримала сертифікат за знищене житло.
Шукаю КВАРТИРУ.
Будинок не хочу,бо живемо три роки в будинку,як ВПО і знаємо ,що це таке і скільки треба грошей і часу на його содержание.
Можливо і купим будинок,як що не знайдемо квартиру,але я дуже цього не хочу,бо зранку впала на ступеньках,коли виходила в туалет на вулицю і добре,що не зламала.А в квартирі такого не буде.
Сніг,дрова,трава і тд і тд.п
Шукаю КВАРТИРУ.
Сніг,дрова,трава і тд і тд.п
Блакитне небо• сегодня в 12:44
Ответ дляКукусикиииииии
Что вы несёте? К чему эти ваши субъективные оценочные суждения?
У нас в доме и дети, и взрослые которые каждый день идут на работу, и те которые приехали снимать с оккупированных, и прифронтовых.
Блакитне небо• сегодня в 12:46
Ответ дляLydmila408
Я отримала сертифікат за знищене житло.
Шукаю КВАРТИРУ.
Сніг,дрова,трава і тд і тд.п
Шукаю КВАРТИРУ.
Сніг,дрова,трава і тд і тд.п
А яким чином ви отримали сертифікат? Скільки це в грошовому еквіваленті. І що для цього потрібно? Дякую.
Блакитне небо• сегодня в 12:48
Живу в квартире. Соседей время от времени слышу, но я не истеричка, которая всё время от всего бесится.
Lydmila408• сегодня в 13:42
Ответ дляБлакитне небо
Житло зруйновано в зоні активних бойових дій.
В Дії подала заяву і отримала.
Сума залежить від кол-ва кв.м і коефіцієнта області.
Донецька обл. :кВ.м(скільки у Вас 40,чи 50?)помножить на 27035 грн. і вийде сума компенсації.
В Дії подала заяву і отримала.
Блакитне небо• сегодня в 14:00
Ответ дляLydmila408
В Дії подала заяву і отримала.
Дуже дякую
Бажаю знайти квартиру, яка буде вам до душі, і в якій будете як вдома
Швидкоруч• сегодня в 14:35
В приватному будинку теж сусіди можуть дуже заважати, особливо якщо це село. В нас наприклад ні в кого нема високих заборів на городах, просто сітка. І як на город виходиш, то сусіди лізуть з питаннями постійно. У вікна заглядають ходять, стукати в двері теж не прийнято - якщо на замок не зачинити, то зайдуть прямо в хату. Все випитують постійно. От посилку на пошті отримав, то і на пошті всім цікаво, і по своїй вулиці теж йдеш - питають, а шо то. Хтось приїхав машиною і став біля двору - потім розпитують, хто то до вас приїжджав. Одяг та зовнішній вигляд постійно коментують.Як картоплю не посадити - всі ходять питають, чого не малим і як так. Ще собаки і кури чужі в двір лізуть постійно.
Ранковий базар• сегодня в 14:43
Ответ дляLydmila408
Я отримала сертифікат за знищене житло.
Шукаю КВАРТИРУ.
Сніг,дрова,трава і тд і тд.п
Шукаю КВАРТИРУ.
Сніг,дрова,трава і тд і тд.п
Будинок з туалетом на вулиці
це шось з минулого...
Lydmila408• 2 часа назад
Ответ дляРанковий базар
Будинок з туалетом на вулиці
це шось з минулого...
Ми біжали від війни.
Люди нас пустили..без умов..будинок у лісі..сусідів поруч немає.
Дякуємо людям,що безкоштовно нас пустили.
А зараз ми отримали сертифікат і я не хочу свій будинок,бо знаю,що це такі і ми немолоді.