Замрійлива• 07 февраля в 14:16
Потрібен гінеколог, який не вважає панацеєю оральні контрацептиви (Київ)
Орієнтована на приватні клініки. Візити до державних клінік не розглядаю.
Коник-стрибунець• 07 февраля в 14:49
А какая у вас проблема? И напрасно вы ориентируетесь на частные клиники, там как раз удобные диваны, но полно непрофессионалов, это я вам как врач пишу
Дельта Нила• 07 февраля в 14:55
Полищук Олег Леонидович.
Я как-то разговаривала с ним на эту тему. Сказал, что панацеи нет, даже презервативы нежелательны. Смазка содержит консерванты, а они нарушают естественную микрофлору🤷
Природу не переплюнешь.
Меня не звали• 07 февраля в 14:55
Якраз приватні частіше ОК або Мірену парять.
Принаймні з моєю ситуацією (у мене рясні місячні).
Лікар зі звичайної ЖК мені порадила інший варіант, зараз перевіряю, чи буде полегшення.
Меня не звали• 07 февраля в 14:56
Ответ дляlilul990
А шо поганого в ОКах? Вони мені дуже помогли
У мене від них була купа побочок, а основну проблему вони так і не усунули. Під наглядом лікаря я три різні препарати встигла спробувати.
Дельта Нила• 07 февраля в 15:09
Ответ дляlilul990
Если же вы планируете использовать свой организм и дальше, то придется смотреть на перспективу хотя бы в лет десять - а в таком случае учитывать побочку. Гормоны пагубно влияют на нервную, эндокринную, сердечно- сосудистую, костную, репродуктивную системы. Проблемы могут быть самые различные от банального набора веса до аутоиммунных расстройств различного спектра, а там и до онкологии рукой подать.
Но об этом начинают задумываться, когла уже случилось.
А пока- ничего плохого. Пользуйтесь на здоровье
Міряно-переміряно• 07 февраля в 15:11
Так а від чого? Якщо вагітності, то панацею утримання повне
Ответ дляДельта Нила
Справа в тому шо без коків проблему ніяк було не вирішити. Вони дали комплексний оздоровлюючий і косметичний ефект. Який би не дав ніякий інший препарат. Моя мама ніколи коків не пила але у неї аутоімунка - ревматоїдний артрит і проблеми з тиском, і з серцем
ШобВам_КакНам• 07 февраля в 15:26
Ответ дляМеня не звали
Пвдкажіть що вам поралили? Зараз приймаю тазалок надіюсь поможе.
Стрекозей• 07 февраля в 15:26
Ответ дляМіряно-переміряно
Е ще проста негормональна спіраль, яка відмінно працює, якщо коректно установлена гінекологом.
Козачка• 07 февраля в 15:28
Ответ дляДельта Нила
Полищук Олег Леонидович.
Природу не переплюнешь.
З таким успіхом з бабкою із села можна поговорити, на тему все хімія, замість прокладок натуральну солодку, до речі чим світило науки радило користуватися, невже ПП
Стрекозей• 07 февраля в 15:31
Ответ дляlilul990
Правильно те, що коки повинні підбиратися індивідуально.
Якщо ваша печінка і нирки добре виводили надлишки синтетичних гормонів , і в цілому ви була здорова, то проблем, звісно, нема.
Козачка• 07 февраля в 15:34
Ответ дляДельта Нила
Проблеми у вас із віком будуть і так, а сучасні ОК на перспективи давно вивчені, люди взагалі мало що читають, наважилися чогось поверхненового і пішли нести світло в маси , ніхто про ядерну фізику чи дискретну математику не пише, а про мед препарати без освіти і актуальних знань повно експертів, ви практикуючий лікар який читає наукові дослідження і постійно удосконалює свої знання, правда?
Ответ дляСтрекозей
У мене індивідуальна схема прийома, але застарілі препарати - діане плюс андрокур. Зараз аналізи печінкові, ниркові, коагулограмма ніби нормальні. Ніяких побічних ефектів виражених ніби немає.
Замрійлива
• 07 февраля в 19:30
Ответ дляМеня не звали
Якщо не секрет, що вам порекомендували? В мене та сама проблема.
Замрійлива
• 07 февраля в 19:31
Ответ дляКоник-стрибунець
Рясні місячні
Замрійлива
• 07 февраля в 19:32
Ответ дляМеня не звали
Так само і в мене. Я вже їх приймала колись і більше повертатися до них не хочу.
Замрійлива
• 07 февраля в 19:33
Ответ дляМіряно-переміряно
Рясні місячні
Меня не звали• 07 февраля в 21:23
Ответ дляШобВам_КакНам
Певний вітамін.
Але ж я не знаю Вашого анамнезу, моя лікар не робила Вам УЗД і не бачила аналізів.
Я не ризикну писати назву.
Меня не звали• 07 февраля в 21:26
Ответ дляЗамрійлива
Я не ризикну писати назву препарату.
Це вітамін, який мені лікар призначила пити під час місячних.
Я ще його не купила навіть.
Діагнозу у мене немає, рясні місячні спадково (тобто ендометрій у нормі, поліпів і т.п. теж немає). Діти є, вік вже пристойний.
Я ще його не купила навіть.
Стрекозей• 08 февраля в 02:32
Ответ дляЗамрійлива
Рясні місячні
Причину шукати треба. Можливо,запалення. І ще 100 причин
Дельта Нила• 08 февраля в 11:44
Ответ дляКозачка
Вы так пренебрежительно отозвались об уважаемом докторе, огромным опытом в своей области- ’светило науки’, что диалог с вами далее считаю невозможным.
Переход на личности - тем более.
Самоутверждайтесь в другом месте.
Козачка• 08 февраля в 11:53
Ответ дляДельта Нила
Переход на личности - тем более.
Самоутверждайтесь в другом месте.
Я ’пренебрежительно’ написала про ’мнение’, яке взагалі ніякого відношення до Науки не має так нажаль, такі лікарі є і то сумно, до речі так і не почула пораду як надійно забезпечити себе від вагітності і інфекцій? Тема ж ніби про поради, так яку пораду дає ваш науковець? Чого так швидко втікали від відповіді?