Не зви чайна• 07 февраля в 17:20

Вчу англійську вже кілька років, але як доходить до small talk з іноземцями

То стискаюсь, як равлик у мушлю. Хто як прокачував саме оцей “побалакати ні про що”, а не лише робочі теми?
Разгуляшка• 07 февраля в 17:25
І що ви хочете?
Дорогу осилить той хто йде.
Хочете говорити - говоріть
Шальная коклетка• 07 февраля в 17:30
Говоріть про те що бачите(погода, гарний светр, зачіска) і розвернуто відповідайте на питання.
Добро с Кулаками• 07 февраля в 17:56
А с репетитором говорите на эти темы? Кто что делал на выходных, планы,тела и тд
Щось не спиться• 07 февраля в 18:24
Мене й по українській стискає, не знаю про що говорити. Розмовну прокачала саме коли почала ситати книжки в голос, коли слузаю сама себе зажатість відпускає. До речі, моя вчителька вчить щараз украхнську і теж каже основа це сідає і читаж вголос.
Марфа Українівна• 07 февраля в 19:58
Делайте заготовки, две-три темы перед встречей для обсуждения. Как прошел викенд? Планы на следующий? Где планирует отпуск? Где был в прошлый раз? Любимая кухня/фильм. Короче треп ни о чем.