Привіт з ботойбіччя• Изменено вчера в 08:54

Мы так и будем теперь жить? Всю жизнь?

Если говорящие головы уже в открытую заявляют забыть о электричестве и теплосети? Насколько я терпеливый человек никуда не выехавший в отличие от многих моих знакомых, но терпеть подобные лишения и скатываться во времена прапрапрабабок на постоянной основе, желания у меня нет! Почему у меня такое стойкое впечатление, что если бы власть на разворовывала всё до нитки, то можно было бы и людей минимальными благами цивилизации обеспечить? Отдельно упомяну сказочных, которые оправдывают подобное и квакают что так жить нормально. Всё как в окне Овертона.
Valentina shop2020• вчера в 09:53
Ответ дляШалена красуня
О ,методичка про Кличко
Да-да ,ставьте морды . У вас же : кто всрався -Кличко
Обосрался точно ваш Кличко ,зима показала хорошо,во что он превратил Киев
Манула• вчера в 09:56
Ну що, маємо нову реальність.
Дуже влучно хтось написав, ліквідаторам країни прсвячується ...

Ну що? Дожилися? Докерувались, довимахувались, домарафонились, допотужничали... як там, президентські ретузи в стилі мілітарі не тиснуть?
Реальність тепер наступна:
1. Генерації електрики в Україні нема і не очікується наступні років 5...10. Атомні станції напівживі і можуть видати у кращому випадку 60% від потреб країни, які були актуальні на осінь 2025. Але розподіл електрики знищений на 80...90% і тільки на це відновлення потрібні місяці.
2. Генерації теплової майже нема у великих містах. Особливо в Києві. Цю генерацію можливо відновлять за 10...15 років, якщо знайдуть гроші і ще лишиться кому те тепло подавати і крізь які труби.
3. Житловий сектор частково перейде на генератори, мінікотельні, індивідуальні котли і т.п. з наслідками у вигляді аварій та колапсів від перевантаження мереж газу, які на це не розраховані.
4. Села... тут все лине у бук автономності і альтернативи цьому нема ніякої взагалі.
5. Бізнес стане. Навіть той, який здавався справді незламним, бо системні проблеми не є викликами, а є збитковим середовищем ведення діяльності. Нового бізнесу не буде, а старий згортатиме діяльність.
Тому нас чекають роки і роки темряви, холоду, безробіття, а можливо і голоду. Наслідками буде шалена злочинність, некерованість на місцях, швидке скорочення населення.
Тобто далі ми будемо жити у світі, де кожен сам за себе... без перспективи побачити хоч якесь гідне життя у наступні 10...20 років.
Зате... вони не втекли... зате незламні...
Що ж... дякую... дуже дякую...
’Я вам нічєво нє должен...’... згадалось чомусь... ну, хоть паржом.
Смійтесь тепер!
I-va• вчера в 09:56
Ответ дляValentina shop2020
Зачем так умничать,когда люди в холоде и голоде сидят,и по 20 часов без электр.
Или вам в Германии ок
Не все в Германии. Есть и другие страны в мире. Украина например. Здесь осталось больше людей, чем выехало. И я точно также сижу с двумя часами света в сутки. Благо, что газ есть и газовая колонка. В столице между прочим)
Valentina shop2020• вчера в 10:02
Ответ дляДоктор Варвар
А де лижі?
Сейчас она плавает и на лыжи станет и вперёд,
арина-ветерок• вчера в 10:04
Ответ дляКапуста Маша
Не все життя, а поки нове не побудують. І якщо на це вже виділені грантові гроші, то нове побудують досить швидко. Міні-котельні під кожним будинком, це не таке дороге задоволеня як здається, тим паче що після цого рахунки на оплату тепла різко знизяться, бо кпд збільшуєься.
Ви дійсно вірите в безкоштовні міні котельні під десятками тисяч будинків? Звідки візьмуть стільки грошей?
Your Sweetheart• вчера в 10:05
Ответ дляБрехушечка
Кому ’ не можливо ’ шукають варіанти
Усі вже шукають , хто мислить здорово
Your Sweetheart• вчера в 10:05
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Уезжайте пока есть возможность
Думаю про це
LyudaT• вчера в 10:10
Ответ дляЕдимнаморе
А потом умрете после жизни.
Автор і після смерті потрапить туди, де світла немає
Триндичіха Байрактар• вчера в 10:10
В аду всех согреют
автор Sonechko-1967 • вчера в 10:19
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не ходите, дети, в Африку гулять)
Не удивлюсь если африканцев Украиной пугают. Вспомнилось, как президент одной из африканских стран оскорбился, когда его страну сравнили с Украиной. Он сказал, что в его стране уровень жизни выше, криминал и коррупция ниже.
I-va• вчера в 10:23
Ответ дляSonechko-1967
И тем не менее куча африканских наемников воюет на стороне лаптеногих. Хотя и в Африке страна стране рознь. Главное, чтобы не в Сомали и не в Мозамбик.
Фрау Донна Роза• вчера в 10:24
Ответ дляМанула
Ну що, маємо нову реальність.

Реальність тепер наступна:
Що ж... дякую... дуже дякую...
Смійтесь тепер!
Генерації теплової майже нема у великих містах. Особливо в Києві. Цю генерацію можливо відновлять за 10...15 років, якщо знайдуть гроші і ще лишиться кому те тепло подавати і крізь які труби.

вот это к сожалению самое страшное - и это правда. надо будет годы что бы восстановить систему. а при нашей вороватой власти - десятилетия
максимум что можно сделать - индивидуальный котел на каждую многоэтажку, и то, видимо, силами жильцов((
автор Sonechko-1967 • вчера в 10:24
Ответ дляI-va
Украина гораздо хуже, чем Сомали
I-va• вчера в 10:25
Ответ дляSonechko-1967
Украина гораздо хуже, чем Сомали
Не была в Сомали. Не могу сравнивать. Ориентируюсь на чужой опыт.
Ваше Высочество• вчера в 10:27
Ответ дляТриндю-бриндю
Через 20 не произойдёт... Британия арендовала Украину на 100 лет, для войны с РФ на постоянной основе...
А ещё Британия попросила Россию напасть на Украину 😁😁
Фрау Донна Роза• вчера в 10:29
Ответ дляБез Баяна
В нас сьогодні 20 годин без світла, криша реально починає їхати, а ще з кожного утюга новини про підвищення комуналки, мотивують жити як ніколи!!!!
та хай бы уже повышали, раз они этого добиваются, но включили свет и отопление
Prervana• вчера в 10:30
Ответ дляФрау Донна Роза

Для этих котлов в обычных панельных многоэтажках с низкими подвалами (где только ползком) нет ни места, ни условий. Про деньги даже говорить нечего
Prervana• вчера в 10:32
Ответ дляФрау Донна Роза
А кто за это будет платить? Треть абонентов и по этим тарифам за тепло не расчитывается. А если тариф будет выше - то платить будет в лучшем случае треть, а две трети будут копить долги, судиться, потом терять имущество и уходить жить под мост бомжами
Фрау Донна Роза• вчера в 10:37
Ответ дляPrervana
все равно поднятие тарифов неминуемо, лучше уже не резать хвост кусками и вернуть людям свет
tala-li• вчера в 10:48
так и будем теперь всю жизнь жизнь при выроке
tala-li• вчера в 10:49
tala-li• вчера в 10:53
Ответ дляValentina shop2020
если Кличко обосрался, то Зеленский в бочке з лайном - его царствование показало, как он готовился к войне , как мародерствуют безнаказанно его дружки, во что он превращает Украину
Mira29-c3c3• вчера в 11:08
Ответ дляSonechko-1967
Украина гораздо хуже, чем Сомали
Ви жили в Сомалі ?
Olga_72• вчера в 11:25
Ответ дляSonechko-1967
Украина гораздо хуже, чем Сомали
А ви спеціально зареестрували свіжий акаунт щоб це написати?
Annalise• вчера в 11:32
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Придётся. Я уже в том возрасте когда новый язык и культуру учить и принимать поздно, нужна своя среда, свой язык. Поеду в Молдову, там немало моих родственников устроились, обещали помочь.
Аналогично, только мы - в Беларусь
Annalise• вчера в 11:33
Ответ дляБрехушечка
В мене ок.
В хаті тепло, світло є постійно.
П´ю каву і їдемо на лижах кататися
Удалено администрацией...
Olga_72• вчера в 11:35
Ответ дляPrervana
У вас у дворі нема трансформаторной будки? Для індивідуальной котельні не потрібно багато місця. У Дніпрі в 90-х були часи що відключали будинки від підприємств, і опалення в тому числі. То ще тоді було дуже складно розробити план котельні і узгодити документи. А потім котельня дуже швидко встановлювалась. Сама будка 5х5м на дитячому майданчику і заборчик рабиця 3 м, щоб діти туди м´яч не закидали. Не думаю що зараз будуть проблеми оформити і узгодити документи. А з урахуванням що ЄС зараз спрямовує на підтримку енергетики багато коштів, котельні на багатоквартирний будинок за рахунок грантів, поставлять швидко.
Annalise• вчера в 11:37
Ответ дляТвоя космішна
Вчера прочитала этот пост! Какие наши мужики несчастные, кто то жирует а кто то или в окопах или в сзч от безысходности ,а кто-то прячется потому что погибать не хочет

Реальные вещи говорит

Про це засновник “Азову”, 3-ї ОШБр, а наразі Бригадний генерал третього армійського коопусу Андрій Білецький розповів в інтерв’ю на YouTube-каналу “ВІДДУШІВДУШУ”.

За його словами , більшість військових не сприймають свої дії як злочин, пояснюючи їх насамперед фізичним та психологічним виснаженням, а також тривалою відсутністю ротації.

“Люди кажуть — я 45 днів провів на позиції, мене вивели, через дві доби сказали, що у них нікого немає, тому ти заходиш… Якщо б хтось з американських солдатів провів в Іраку або в Афгані 45 днів в боях на передовій, то не знаю, скільки б він відпочивав — рік?”, — сказав Білецький.

Він також підкреслив, що частина бійців, не витримуючи постійного психологічного навантаження, вдається до зловживання алкоголем. Через внутрішню дестабілізацію та емоційні зриви деякі з них опинитися серед тих, хто здійснювати СЗЧ
не фиг воевать потому что
Маска-0b9f• вчера в 11:43
Ответ дляAnnalise
Аналогично, только мы - в Беларусь
Вот.Тоже её рассматриваем в случае чего.
Мандарина• вчера в 11:45
Кто куда шел, туда и пришел