Привіт з ботойбіччя• Изменено вчера в 08:54
Мы так и будем теперь жить? Всю жизнь?
Если говорящие головы уже в открытую заявляют забыть о электричестве и теплосети? Насколько я терпеливый человек никуда не выехавший в отличие от многих моих знакомых, но терпеть подобные лишения и скатываться во времена прапрапрабабок на постоянной основе, желания у меня нет! Почему у меня такое стойкое впечатление, что если бы власть на разворовывала всё до нитки, то можно было бы и людей минимальными благами цивилизации обеспечить? Отдельно упомяну сказочных, которые оправдывают подобное и квакают что так жить нормально. Всё как в окне Овертона.
Valentina shop2020• вчера в 09:53
Ответ дляШалена красуня
О ,методичка про Кличко
Да-да ,ставьте морды . У вас же : кто всрався -Кличко
Обосрался точно ваш Кличко ,зима показала хорошо,во что он превратил Киев
Ну що, маємо нову реальність.
Дуже влучно хтось написав, ліквідаторам країни прсвячується ...
Ну що? Дожилися? Докерувались, довимахувались, домарафонились, допотужничали... як там, президентські ретузи в стилі мілітарі не тиснуть?
Реальність тепер наступна:
1. Генерації електрики в Україні нема і не очікується наступні років 5...10. Атомні станції напівживі і можуть видати у кращому випадку 60% від потреб країни, які були актуальні на осінь 2025. Але розподіл електрики знищений на 80...90% і тільки на це відновлення потрібні місяці.
2. Генерації теплової майже нема у великих містах. Особливо в Києві. Цю генерацію можливо відновлять за 10...15 років, якщо знайдуть гроші і ще лишиться кому те тепло подавати і крізь які труби.
3. Житловий сектор частково перейде на генератори, мінікотельні, індивідуальні котли і т.п. з наслідками у вигляді аварій та колапсів від перевантаження мереж газу, які на це не розраховані.
4. Села... тут все лине у бук автономності і альтернативи цьому нема ніякої взагалі.
5. Бізнес стане. Навіть той, який здавався справді незламним, бо системні проблеми не є викликами, а є збитковим середовищем ведення діяльності. Нового бізнесу не буде, а старий згортатиме діяльність.
Тому нас чекають роки і роки темряви, холоду, безробіття, а можливо і голоду. Наслідками буде шалена злочинність, некерованість на місцях, швидке скорочення населення.
Тобто далі ми будемо жити у світі, де кожен сам за себе... без перспективи побачити хоч якесь гідне життя у наступні 10...20 років.
Зате... вони не втекли... зате незламні...
Що ж... дякую... дуже дякую...
’Я вам нічєво нє должен...’... згадалось чомусь... ну, хоть паржом.
Смійтесь тепер!
Реальність тепер наступна:
Що ж... дякую... дуже дякую...
Смійтесь тепер!
Ответ дляValentina shop2020
Зачем так умничать,когда люди в холоде и голоде сидят,и по 20 часов без электр.
Или вам в Германии ок
Не все в Германии. Есть и другие страны в мире. Украина например. Здесь осталось больше людей, чем выехало. И я точно также сижу с двумя часами света в сутки. Благо, что газ есть и газовая колонка. В столице между прочим)
Valentina shop2020• вчера в 10:02
Ответ дляДоктор Варвар
А де лижі?
Сейчас она плавает и на лыжи станет и вперёд,
арина-ветерок• вчера в 10:04
Ответ дляКапуста Маша
Не все життя, а поки нове не побудують. І якщо на це вже виділені грантові гроші, то нове побудують досить швидко. Міні-котельні під кожним будинком, це не таке дороге задоволеня як здається, тим паче що після цого рахунки на оплату тепла різко знизяться, бо кпд збільшуєься.
Ви дійсно вірите в безкоштовні міні котельні під десятками тисяч будинків? Звідки візьмуть стільки грошей?
Your Sweetheart• вчера в 10:05
Ответ дляБрехушечка
Кому ’ не можливо ’ шукають варіанти
Усі вже шукають , хто мислить здорово
Your Sweetheart• вчера в 10:05
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Уезжайте пока есть возможность
Думаю про це
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не ходите, дети, в Африку гулять)
Не удивлюсь если африканцев Украиной пугают. Вспомнилось, как президент одной из африканских стран оскорбился, когда его страну сравнили с Украиной. Он сказал, что в его стране уровень жизни выше, криминал и коррупция ниже.
Ответ дляSonechko-1967
И тем не менее куча африканских наемников воюет на стороне лаптеногих. Хотя и в Африке страна стране рознь. Главное, чтобы не в Сомали и не в Мозамбик.
Фрау Донна Роза• вчера в 10:24
Ответ дляМанула
Ну що, маємо нову реальність.
Реальність тепер наступна:
Що ж... дякую... дуже дякую...
Смійтесь тепер!
Реальність тепер наступна:
Що ж... дякую... дуже дякую...
Смійтесь тепер!
Генерації теплової майже нема у великих містах. Особливо в Києві. Цю генерацію можливо відновлять за 10...15 років, якщо знайдуть гроші і ще лишиться кому те тепло подавати і крізь які труби.
вот это к сожалению самое страшное - и это правда. надо будет годы что бы восстановить систему. а при нашей вороватой власти - десятилетия
максимум что можно сделать - индивидуальный котел на каждую многоэтажку, и то, видимо, силами жильцов((
Ответ дляI-va
Украина гораздо хуже, чем Сомали
Ваше Высочество• вчера в 10:27
Ответ дляТриндю-бриндю
Через 20 не произойдёт... Британия арендовала Украину на 100 лет, для войны с РФ на постоянной основе...
А ещё Британия попросила Россию напасть на Украину 😁😁
Фрау Донна Роза• вчера в 10:29
Ответ дляБез Баяна
В нас сьогодні 20 годин без світла, криша реально починає їхати, а ще з кожного утюга новини про підвищення комуналки, мотивують жити як ніколи!!!!
та хай бы уже повышали, раз они этого добиваются, но включили свет и отопление
Ответ дляФрау Донна Роза
Для этих котлов в обычных панельных многоэтажках с низкими подвалами (где только ползком) нет ни места, ни условий. Про деньги даже говорить нечего
Ответ дляФрау Донна Роза
А кто за это будет платить? Треть абонентов и по этим тарифам за тепло не расчитывается. А если тариф будет выше - то платить будет в лучшем случае треть, а две трети будут копить долги, судиться, потом терять имущество и уходить жить под мост бомжами
Фрау Донна Роза• вчера в 10:37
Ответ дляPrervana
все равно поднятие тарифов неминуемо, лучше уже не резать хвост кусками и вернуть людям свет
Ответ дляValentina shop2020
если Кличко обосрался, то Зеленский в бочке з лайном - его царствование показало, как он готовился к войне , как мародерствуют безнаказанно его дружки, во что он превращает Украину
Mira29-c3c3• вчера в 11:08
Ответ дляSonechko-1967
Украина гораздо хуже, чем Сомали
Ви жили в Сомалі ?
Ответ дляPrervana
У вас у дворі нема трансформаторной будки? Для індивідуальной котельні не потрібно багато місця. У Дніпрі в 90-х були часи що відключали будинки від підприємств, і опалення в тому числі. То ще тоді було дуже складно розробити план котельні і узгодити документи. А потім котельня дуже швидко встановлювалась. Сама будка 5х5м на дитячому майданчику і заборчик рабиця 3 м, щоб діти туди м´яч не закидали. Не думаю що зараз будуть проблеми оформити і узгодити документи. А з урахуванням що ЄС зараз спрямовує на підтримку енергетики багато коштів, котельні на багатоквартирний будинок за рахунок грантів, поставлять швидко.
Ответ дляТвоя космішна
Вчера прочитала этот пост! Какие наши мужики несчастные, кто то жирует а кто то или в окопах или в сзч от безысходности ,а кто-то прячется потому что погибать не хочет
Реальные вещи говорит
Про це засновник “Азову”, 3-ї ОШБр, а наразі Бригадний генерал третього армійського коопусу Андрій Білецький розповів в інтерв’ю на YouTube-каналу “ВІДДУШІВДУШУ”.
За його словами , більшість військових не сприймають свої дії як злочин, пояснюючи їх насамперед фізичним та психологічним виснаженням, а також тривалою відсутністю ротації.
“Люди кажуть — я 45 днів провів на позиції, мене вивели, через дві доби сказали, що у них нікого немає, тому ти заходиш… Якщо б хтось з американських солдатів провів в Іраку або в Афгані 45 днів в боях на передовій, то не знаю, скільки б він відпочивав — рік?”, — сказав Білецький.
Він також підкреслив, що частина бійців, не витримуючи постійного психологічного навантаження, вдається до зловживання алкоголем. Через внутрішню дестабілізацію та емоційні зриви деякі з них опинитися серед тих, хто здійснювати СЗЧ
Реальные вещи говорит
не фиг воевать потому что
Маска-0b9f• вчера в 11:43
Ответ дляAnnalise
Аналогично, только мы - в Беларусь
Вот.Тоже её рассматриваем в случае чего.