барабанщица• Изменено сегодня в 09:39

Порекомендуйте тур та туроператора

Доброго дня. Порекомендуйте, будь ласка тур на весняні канікули та туроператора (щоб точно тур відбувся). Напрямок хочеться Австрія, Чехія, Угорщина. Бажано без нічних переїздів
Наездница• сегодня в 09:40
всё это легко спланировать самой,лететь виззами
автор барабанщица • сегодня в 09:44
Ответ дляНаездница
Я англійську не знаю. Не знаю як орієнтуватися в цих містах, який транспорт, де шукати. Квитки то на літак куплю, то не проблема, а ось далі.
Пописанная парта• сегодня в 09:45
Феєрія мандрів вважається найкращою.
Але вони дорогі(
У них є ’ гарантовані тури’.
Пригаю-цибаю• сегодня в 09:45
Ответ длябарабанщица
Никогда не были в поездках в Европе?
автор барабанщица • сегодня в 09:45
Ответ дляПописанная парта
Феєрія мандрів вважається найкращою.
Але вони дорогі(
У них є ’ гарантовані тури’.
Дякую дуже, подивлюся
автор барабанщица • сегодня в 09:47
Ответ дляПригаю-цибаю
Никогда не были в поездках в Европе?
До родичів літали. Але мене з дитиною зустріли в аеропорту і потім знову до аеропорту привезли
Апрель Ивановна• сегодня в 09:47
Дешевше, але без гарантій - Акорд.
Дорого, але з найкращими програмами, гідами та умовами проживання - Феєрія.
Щось посередині - Адріатік тревел, Євротріпс, Євротур.
Головне - не обирати тури типу Чотири столиці за п´ять днів. В таких турах ви не побачите нічого і 80% часу будете просто їхати автобусом.
Обирайте максимум два міста, типу Краків+Прага, або Будапешт+Відень, Братислава-Відень.
Якщо ви живете на Сході або Півночі, то обирайте тури зі Львова або Ужгорода, щоби доїхати туди комфортно, на потязі, а не таскатися на автобусі день ще і по Україні.
Пригаю-цибаю• сегодня в 09:48
Ответ длябарабанщица
До войны в мирное время не путешествовали, а в самый разгар войны потянуло на путешествия
автор барабанщица • сегодня в 09:49
Ответ дляАпрель Ивановна
Дешевше, але без гарантій - Акорд.
Супер, дуже дякую, так детально
Апрель Ивановна• сегодня в 09:50
Ответ дляНаездница
А вы так и поехали в первый раз заграницу? Во время войны. Распланировали все, купили билеты, например, из Харькова, добрались с пересадками до европейского аэропорта, оттуда в Европу, забронировали апартаменты или гостиницу, забронировали украиноязычного гида на каждой локации, купили онлайн билеты везде и отлично провели время?
автор барабанщица • сегодня в 09:51
Ответ дляАпрель Ивановна
Ото повністю згодна, у мене правда, не Харків, а Миколаїв
автор барабанщица • сегодня в 09:52
Ответ дляПригаю-цибаю
Не можна, да?
Весела бджілка• сегодня в 09:54
Ответ длябарабанщица
Супер, дуже дякую, так детально
Акорд одразу викрейслюйте зі списку.
Колгоспниця• сегодня в 09:55
Ответ дляАпрель Ивановна
А це проблематично ?
Апрель Ивановна• сегодня в 09:57
Ответ длябарабанщица
Супер, дуже дякую, так детально
Немає, за що. Якщо це буде ваш перший автобусний тур, то я би взагалі поїхала в одну країну, наприклад - Угорщину. В таких турах, як правило, база в Будапешті, з якого вам запропонують факультативно з´їздити ще в кілька містечок навкруги. Наприклад в Сент Ендре. Повертатися назад ви , скоріше за все, будете через Егер. Тож, побачите ви як мінімум три угорських міста. Плюс для дитини буде, що подивитися - термальні комплекси, Океанаріум. А ви поп´єте токайського вина!
Кашка-маняшка• сегодня в 09:57
Ответ дляПописанная парта
Феєрія мандрів вважається найкращою.
Але вони дорогі(
У них є ’ гарантовані тури’.
Я бы не сказала, что они лучшие, ездила с ними, полно косяков
Весела бджілка• сегодня в 10:00
Ответ длябарабанщица
Супер, дуже дякую, так детально
Евротур - уважно дивіться що входить в оплату,а що додатково.
У них є фішка, по типу+ оплата проїзду по території міста і т.д. Також умови екскурсій. Хто вперше, то можуть бути сюрпризи.
Мені вони не сподобалися своєю організацією взагалі
Пописанная парта• сегодня в 09:58
Ответ дляКашка-маняшка
Ну на фоні ’Акорда’ і того другого, який робить масові тури по ЄС, вони просто ідеал
Весела бджілка• сегодня в 10:00
Тільки не смійтеся 😂 я рекомендую ’ Бідняжки ТУР’.
Я ще тестую їхні всі можливості. Була тричі в поїздках. Ось весною наступна. Але поки що перевага моя на їхньому боці
автор барабанщица • сегодня в 10:01
Ответ дляВесела бджілка
Подивлюся, дякую
Апрель Ивановна• сегодня в 10:01
Ответ дляВесела бджілка
Ну, ось цими ’скритими оплатами’ грішать всі організатору недорогих автобусних турів. Звичайно, все треба з´ясовувати ще при покупці. І про екскурсії, які точно входять в програму, і про наявність вільного часу на кожній локації, і про туристичний збір, який може ’раптово’ виникнути в процесі.
Тому я і рекомендую автору або обрати найкращих і найдорожчих, або поїхати в ’тестову’ подорож в одну країну. І подивитися, чи їй взагалі зайде такий формат.
Весела бджілка• сегодня в 10:03
Ответ длябарабанщица
Подивлюся, дякую
Там все для тих хто вперше і сам боїться їхати. Вас точно не кинуть. Всі фінансові питання прозоро. І головне - вони дуже піклуються за своїх туристів- іноді, навіть, занадто 😊
Мию чакри щоденно• сегодня в 10:14
Я такой саме присмотрела:
🦋 Їдьмо в тур “Весна на Лазуровому березі”

🚍 зі Львова 07.03, 24.03, 14.04. Ви відчуєте справжній шарм Італії та розкіш Французької Рив’єри!

📍Спеціальна ціна - 299€

Попереду 6 неймовірних днів без нічних переїздів👇🏻 Саме тут буде найтепліша весна

✅ 2 дні в Ніцці - головне місто Французької Рив’єри розташоване у бухті Ангелів
✅ Розкіш по-французьки: Сен-Поль-де-Ванс, Антіб, Канни
✅ Князівства Монако – атмосфера шику і розкоші
✅ Мініатюрний Ез - справжня казка на Лазуровому березі
✅ Верона – місто Ромео і Джульєтти
✅ Гарда –одне з найбільш мальовничих озер в Італії
✅ Доломітові Альпи - безкінечне задоволення і неймовірні панорами
✅ Інсбрук – альпійська казка Тіроля
✅ Смарагдова перлина Австрії – озеро Ахензее
✅ Кришталевий світ Swarovski
✅ Тренто, яке називають серцем Північної Італії

👌 Аще свіжі морепродукти, італійське джелато, французька випічка та різновиди сиру, а також келих аперолю з видом на море чи чашечка еспресо роблять цю подорож одночасно вишуканою та неймовірно смачною.

👉🏻 3 екскурсії + 4 локації в ціні туру
👉🏻 2 дні в Ніцці – королеві Лазурового берега
👉🏻 Виїзди зі Львова
Мию чакри щоденно• сегодня в 10:15
Ответ дляПригаю-цибаю
А вам не покуй?
Звездолётчица• сегодня в 10:17
Ответ дляМию чакри щоденно
Я такой саме присмотрела:

📍Спеціальна ціна - 299€

✅ Верона – місто Ромео і Джульєтти
✅ Інсбрук – альпійська казка Тіроля
✅ Кришталевий світ Swarovski

👉🏻 3 екскурсії + 4 локації в ціні туру
👉🏻 Виїзди зі Львова
А кто организатор? Зантриговали)
Говорю-балакаю• сегодня в 10:19
Ответ дляПописанная парта
Феєрія мандрів вважається найкращою.
Але вони дорогі(
У них є ’ гарантовані тури’.
А вони з Києва пропонують тури?
Весела бджілка• сегодня в 10:23
Ответ дляМию чакри щоденно
Я такой саме присмотрела:

📍Спеціальна ціна - 299€

✅ Верона – місто Ромео і Джульєтти
✅ Інсбрук – альпійська казка Тіроля
✅ Кришталевий світ Swarovski

👉🏻 3 екскурсії + 4 локації в ціні туру
👉🏻 Виїзди зі Львова
А програма у вас є? Бо головне це побачити все розписано по дням і локаціям.
Це напевно, тревел рум у вас?
Я але знайшла програму та організаторів
Говорю-балакаю• сегодня в 10:21
Ответ дляКашка-маняшка
Яких , наприклад?
Мию чакри щоденно• сегодня в 10:22
Ответ дляЗвездолётчица
А кто организатор? Зантриговали)
Говорю-балакаю• сегодня в 10:23
Ответ дляВесела бджілка
Вони з Вінниці забирають туристів? Де їх початкова точка посадки?