барабанщица• Изменено сегодня в 09:39
Порекомендуйте тур та туроператора
Доброго дня. Порекомендуйте, будь ласка тур на весняні канікули та туроператора (щоб точно тур відбувся). Напрямок хочеться Австрія, Чехія, Угорщина. Бажано без нічних переїздів
Весела бджілка• сегодня в 10:27
Ответ дляГоворю-балакаю
Вони з Вінниці забирають туристів? Де їх початкова точка посадки?
Я з Києва.
Вони збирають у Вінниці. Можна доєднатися по дорозі у містах ( вказують час і місто).
Якщо автобусом, то я їду до Кам´янця Подільського і там приєднуюся. Можна і до Ужгорода чи Львова. Залежить куди тур
Якщо потягом то сідаю у Києві до Перемишля.
Говорю-балакаю• сегодня в 10:34
Ответ дляВесела бджілка
Я з Києва.
Дякую за інформацію. Я зрозуміла, що Ви задоволені ними. Підкажіть, які них автобуси, крісла для сидіння, відстань між кріслами, скільки / кількість/беруть туристіів на один тур .?
Апрель Ивановна• сегодня в 10:36
Ответ дляМию чакри щоденно
Я такой саме присмотрела:
🦋 Їдьмо в тур “Весна на Лазуровому березі”
🚍 зі Львова 07.03, 24.03, 14.04. Ви відчуєте справжній шарм Італії та розкіш Французької Рив’єри!
📍Спеціальна ціна - 299€
Попереду 6 неймовірних днів без нічних переїздів👇🏻 Саме тут буде найтепліша весна
✅ 2 дні в Ніцці - головне місто Французької Рив’єри розташоване у бухті Ангелів
✅ Розкіш по-французьки: Сен-Поль-де-Ванс, Антіб, Канни
✅ Князівства Монако – атмосфера шику і розкоші
✅ Мініатюрний Ез - справжня казка на Лазуровому березі
✅ Верона – місто Ромео і Джульєтти
✅ Гарда –одне з найбільш мальовничих озер в Італії
✅ Доломітові Альпи - безкінечне задоволення і неймовірні панорами
✅ Інсбрук – альпійська казка Тіроля
✅ Смарагдова перлина Австрії – озеро Ахензее
✅ Кришталевий світ Swarovski
✅ Тренто, яке називають серцем Північної Італії
👌 Аще свіжі морепродукти, італійське джелато, французька випічка та різновиди сиру, а також келих аперолю з видом на море чи чашечка еспресо роблять цю подорож одночасно вишуканою та неймовірно смачною.
👉🏻 3 екскурсії + 4 локації в ціні туру
👉🏻 2 дні в Ніцці – королеві Лазурового берега
👉🏻 Виїзди зі Львова
📍Спеціальна ціна - 299€
✅ Верона – місто Ромео і Джульєтти
✅ Інсбрук – альпійська казка Тіроля
✅ Кришталевий світ Swarovski
👉🏻 3 екскурсії + 4 локації в ціні туру
👉🏻 Виїзди зі Львова
Ось це як раз приклад туру, в який я би не рекомендувала їхати. Всі найцікавіші локації, вказані в програмі, будуть факультативними екскурсіями за додаткову плату. Більшість зазначеного ви будете бачити тільки з вікна автобусу.
Там тільки один пункт добрий - виїзд зі Львову.
Наездница• сегодня в 10:48
Ответ дляАпрель Ивановна
А вы так и поехали в первый раз заграницу? Во время войны. Распланировали все, купили билеты, например, из Харькова, добрались с пересадками до европейского аэропорта, оттуда в Европу, забронировали апартаменты или гостиницу, забронировали украиноязычного гида на каждой локации, купили онлайн билеты везде и отлично провели время?
Да,легко,с 23 года только сама и планирую все
Апрель Ивановна• сегодня в 10:52
Ответ дляНаездница
Ну, видите, как бывает…Вы с 23 себе все планируете, а мы ездим по миру самостоятельно где-то с 2009. Побывали в обоих полушариях, в том числе - и на островах. И я искренне советую автору первые пару раз съездить в организованные туры.
Вы наверное в 23 попали в Европу беженкой и теперь считаете себя тревел экспертом? Напрасно. ☺️
Кашка-маняшка• сегодня в 12:21
Ответ дляГоворю-балакаю
Яких , наприклад?
Ну, например, экскурсия в Версаль свелась к довозу до дворца и забрали обратно, те в километровой очереди на входе мы стояли сами и бродили там без экскурсовода, кошмар , , это не экскурсия, те я заплатила по сути не за экскурсию, а за проезд
Кашка-маняшка• сегодня в 12:20
Ответ дляМию чакри щоденно
фото
Так это сайт турагентства, а кто туроператор?
Турагенція Tourdream• сегодня в 12:51
Ответ дляАпрель Ивановна
Да цей тур доволі динамічний, але там організатор гарний. У них усі тури без нічних переїздів, чудові гіди, гарні автобуси, селять у достойні готелі, а не де попало. Навіть обзорі екскурсії, що включено у вартість, цікаві. Плюс у них не має тих 1500 турів, як у попсових Аккорда чи Адріатіка, майже усі тури відбуваються. Також можливо забронювати тур без передплати, якщо це дальні дати. За 10-14 днів вже відомо, чи відбудеться тур.
Ми вже декілька років співпрацюємо з ними, бронюємо тури для своїх клієнтів, усі задоволені та повертаються знову.
Я особисто минулого серпня їздила з ними у тур до Скандинавії, відмічаю дуже гарний рівень і чудове співвідношення якості турів й організації та вартості.
Апрель Ивановна• сегодня в 17:24
Ответ дляТурагенція Tourdream
Так, ви забули написати назву організатора турів😀
Шкварочка• сегодня в 17:50
Ответ дляАпрель Ивановна
Чим добрий виїзд зі Львова для жителів Києва чи Чернігова?
Багатьом людям зручніше сісти і не робити пересадок.
Мию чакри щоденно• 2 часа назад
Ответ дляАпрель Ивановна
Смысл турагенту писать название организатора, если он получит проценты. А если вы купите напрямую у туроператора,проценты агент не получит...
Турагенція Tourdream• 1 час назад
Ответ дляАпрель Ивановна
Назву цього оператора вже написали у 27 пості
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляМию чакри щоденно
Вартість що у агенції, що у оператора на тур абсолютна однакова.
Але ж агент не просто ’отримає свої відсотки’. Він може підібрати оптимальний тур, порекомендувати щось з власного досвіду. Перевірити, чи тур гарантований.
А не так як тут, постійно рекомендують тільки Акорд, Адріатік та Фієрію. Ніби більше оператоів по автобусних турах не існує )) Але їх набагато більше. І що мого досвіду останніх 4-х років, саме камері туроператори працюють гарно та ефективно.