Кудряшка Сью• сегодня в 12:24

Весной тариф выше 8 грн и конец отключениям.

Можете скринить)
Цветов Мне срочно• сегодня в 13:15
У меня в магазине 17 грн за Квт⋅ч за прошлый месяц и все отключения на месте.
Добрая свекровь• сегодня в 13:19
Ответ дляБожий одуванчик
Ага. Смішно, дуже смішно. 8 грн звісно буде, але світло все одно по графіках. А потім буде по 11 грн і лише потім, десь у 2028 році повністю відмінять графіки. Можете скрініти
За умови!!!
Що не буде масованих обстрілів)
Там-тарарам• сегодня в 13:26
Ответ дляКудряшка Сью
Та пока там точно не они)
Извините, недооценила вашей многозадачности. Как вы и там и тут всё успеваете😁
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 13:27
Ответ дляКудряшка Сью
тэц для этого не нужны, сами увидите
Круто, будуть по повітрю електрику передавати
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 13:27
Ответ дляЩаслива Я
Термоядерний реактор?
в кожен дім
Цідило правди• сегодня в 13:31
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я пам’ятаю, коли підняли до 4,32, я писала, що з якого дива, бо це ж відновлення чиєїсь приватної власності і все. Ми платимо для того, щоб на нас заробляли гроші. А виявилося, ще гірше. За світло ми платили більше, а на відновлення виділялися інші кошти, які спізд@в Міндіч і інші друзі Зе. Зараз нова хвиля , і знов підвищення, і знов все всіх влаштовує. Де ті люди які говорили, що якщо щось піде не так, то «і цього знесемо». Все так? У мене питання в нікуди, з якого дива в цьому лайні я теж варюсь? Це блін не мій вибір. Скільки і чого ще потрібно, щоб наш мудрий нарід зрозумів, що нас знищують і обкрадають в масштабах, як їх досі не було. Не буде ні перемоги, навіть зупинення війни не буде, бо вони дійсно наживаються на війні! І роблять це відкрито, і їм все сходить з рук
А хто ваш вибір? Хто ж це в нас в країні такий чесний, що от прийде і точно всі перестануть красти? ))
Щаслива Я• сегодня в 14:54
Ответ дляЯк ухурделю
Ви так пишете наче цього не відбувалось рік назад, це ж було вже два рази, вимкнення - тариф множать на 2 і світло чудом з´являється. Треб вимордувать ильніше людей, бо зараз на 8 грн ще багато хто незгодний
Те що у нас досі є електроенергія, це дійсно диво. Люди зараз вмирають від перевтоми, щоб дати нам у оселю хоч щось
https://acc.cv.ua/news/ukraine/u-kievi-cherez-nadm...

З приводу 8 грн. Байдуже хто там на що згодний або не згодний. У 22-гому заморозили тариф, і ремонти просто зупинились, без усіляких обстрілів інфраструктури. Неможливо закуповувати обладнання за курсом 41, коли тариф розрахований на курс 26. Ці ігри у коммунізм завжди закінчуються як на Кубі
Як ухурделю• сегодня в 16:35
Ответ дляЩаслива Я

Якщо комусь байдуже хто там згодний чи ні на 8 грн, то іншим байдуже хто і в яких умовах виконує свою роботу, отримує за це зарплатню і помирає на роботі. Всім на всіх начхать. Ціна свободи вона така.