мадам Везувий• Изменено 08 февраля в 15:52

Питання до місцевих жителів центру і заходу України

Ви вважаєте,що переселенці зі СХОДУ ’спаплюжили’ обличчя ваших міст?
Зробіть вибір:
вже голосів: 310
Так
Ні
Подивитись результат
автор мадам Везувий • 08 февраля в 16:23
Ответ дляВсе возможно
Я впо на заході країни. І подібні пости піздьож і провокація. Зазвичай вони існують тільки і інтернетах.
Нормально відносяться місцеві до нас. Не дружимо сім´ями. Але цілком нормально спілкуємось.
Так само маю десятки знайомих впо. Хтось вже виїхав закордон, хтось вирішив оселитись тут.
Практично абсолютна більшість розмовляє українською або суржиком.
Ті кому прямо явно важко перейти на українську це старенькі пенсіонери.
Але і вони намагаються щось казати укеоаїнською
Так то і є наш менталітет,то ви не зрозуміли)
В очі вам ніколи прямо не скажуть,хіба що ви зробите вже реально якусь провокацію,але приглядатися будуть
Танюша• 08 февраля в 16:23
Доречі. Цікаве спостереження. Це як раз до слів автора про ненависть.
Багато переселенок ( ну бо я більше з жінками спілкуюсь) відкрили свої мікробізнеси. Сфера краси, тренери спортзалів, лікарі.
І якість їх роботи, клієнторієнтовністт просто топчик.
Особливий привіт дівчатам з Харкова.
Це просто еталон якості, швидкості, вони багато вчаться ну і відповідно задають планку всьому регіону.
Бо клієнти поплили до них рікою
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 16:24
Ответ дляОпля Картопля
Вони про свою приналежність говорять. Акцент доречі також не сховаєш. В кожному регіоні говорять по різному.А вас ідентифікувати взагалі нескладно. Хамство лізе
Прямо идут, тормозят рядом с вами и говорят - я с востока Украины)
Блин, и русни не надо, свои с говном смешают
Джага-джага• 08 февраля в 16:25
Ответ дляАлина-1240
Чистенькие, дети оч хорошие воспитанные, да и они все приятные
Алина, а Вы ВПО приравниваете автоматически к оборванным бомжам? Почему Вас удивляет что это обычные воспитанные и опрятные люди?
Злюсь до кипіння• 08 февраля в 16:24
Ответ дляБроніки для Моніки
Когда читаю, что коверкают слова,просто типает. Зачем писать русские слова украинскими буквами?
По теме, прибацанные есть везде.
А когда пишут украинские слова русскими буквами Вас не типает?
ПушАпница• 08 февраля в 16:24
Ответ длямадам Везувий
Удалено администрацией...
Так вони до своїх дітей матами криють при скупченні людей, навіть не соромляться. Це для них норма
Диверсификация• 08 февраля в 16:25
Ответ длямадам Везувий
Будь ласка,відповідайте тільки місцеві жителі згаданих регіонів
а вам то що, якщо ви не з тих західних регіонів?
що за бред ви розповсюджуєте
Алина-1240• 08 февраля в 16:25
Ответ дляДжага-джага
Меня не удивляет, то я автору написала
Все возможно• 08 февраля в 16:25
Ответ длямадам Везувий
Позаочі можуть мене навіть побити. Я не проти
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 16:26
Ответ дляОпля Картопля
И про акцент - если бы жители запада говорили на чистом украинском, это было бы прекрасно) А если из произнесенной фразы понимаешь только слово чай, а остальные слова непонятно с каким наречием, то это печально
Опля Картопля• 08 февраля в 16:27
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не фантазуйте, я про це не писала. Ще раз повторюю, я за вашою мовою за 10 хвилин спілкування з´ясую місцева ви чи ні. Південь не говорить як захід. А захід мовно дуже відрізняється від Київської області. Не пишіть фігню. Діалект різний, слова різні і вимова.
Банан-барабан• 08 февраля в 16:28
Ответ длямадам Везувий
https://youtu.be/P-EzdyyHQRA?si=KYHQGr6FRLWotRpj
А зараз ці люди полізни по-всій країні
Я пам´ятаю цей ’марш ганьби’ у Донецьку і як з натовпу плювали у воїнів ЗСУ. Пам´ятаю жінку, прив´язану до стовпа ’ганьби’ і як місцеві на неї плювали, били, принижували. І це не гастролери, а місцеві були. То чому ніхто з цих ’милих’ людей з натовпу не зупинив інших?
Все возможно• 08 февраля в 16:28
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ахах, слово йо - з різною інтонацією має десятки значень. Але це мило. Як і наші південнукраїнські слова сапетик, рядюшка тощо
Я не чарівниця вам• 08 февраля в 16:28
Ответ дляБанан-барабан
А за Україну марш пам´ятаєте?
Опля Картопля• 08 февраля в 16:29
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Нічого печального в цьому немає. Пєчально це тільки тим, хто їх не розуміє. Їм нормально
Тюрюнь_Тюнь• 08 февраля в 16:29
Ответ дляЗліпок ступні
Да, если бы была тема про зу, то тут бы уже кидались как ненормальные. А несчастных впо можно спокойно обс@рать. Жесть. Люди бежали не по своей воле из своих домов. Единая страна
Это точно. Помню в теме общалась где упомянули западенцев) Всем селом напали, отгавкивалась по приколу.
Завжди з рушником• 08 февраля в 16:29
Ответ дляАлина-1240
Не наю, в нашем доме пару семей живет, все абсолютно нормальные
То Ви просто їхні розмови на кухні не чули, коли їх ніхто не чує.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 16:29
Ответ дляОпля Картопля
А зачем вам выяснять местный человек или нет? Фигню вы пишете
Просто красавица• 08 февраля в 16:29
Взагалі байдуже на них
Алина-1240• 08 февраля в 16:30
Ответ дляЗавжди з рушником
Слышу , и ничего дурного нет. И с некоторыми тесно общаюсь
Наверняка• 08 февраля в 16:30
Абсолютно норм.Колега в кабінеті 3,5 роки,сам з Луганська,потім був в Рубіжному.Розумний,тактовний,наукова ступінь.Найкращі людські риси.Живуть,працюють,як і всі.Не багато маю знайомих,але ті що є,то все добре
Все возможно• 08 февраля в 16:30
Ответ дляЗавжди з рушником
Га кухні люди можуть говорити що хочуть.
Наче ви з подружкою не обливали на кухні кістки подругам, колегам , свекрухам
Завжди з рушником• 08 февраля в 16:30
Ответ дляЧерный Ловелас
Такие опросы нужно проводить исключительно без анонимов, иначе это выглядит как вороже ипсо и ворожи наративи.
Такі розмови - істинна правда. Я таке чула особисто. І навіть не від ВПО.
дамаБезСобачки• 08 февраля в 16:30
Ответ длямадам Везувий
Так, це ваш лицемірний і пихатий менталітет

Що навіть своїх співвітчизників не жалієте, які втратили все
Опля Картопля• 08 февраля в 16:31
Ответ дляВсе возможно
В нас кажуть радюЖка. Це покривальце для винесення садового сміття. А десь, так кажуть на доріжки в будинку.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 16:31
Ответ дляВсе возможно
сапетик, рядюшка - впервые слышу эти слова)
Жила в Харькове, Изюме. Днепре, сейчас в Одессе
Опля Картопля• 08 февраля в 16:31
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А хто бодай щось писав про вияснЄніє?
Все возможно• 08 февраля в 16:31
Ответ дляНаверняка
До речі більшість рубіжан розмовляють південоукраїнським суржиком.
Завжди з рушником• 08 февраля в 16:32
Ответ дляАлина-1240
И ща полетят тапки . Но..я когда в универе училась..самые противные были с франковска и львова..
Ну то просто значить особисто Ви така рашистка, що Вам усе українське - дратівливе.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 16:32
Ответ дляОпля Картопля
А хто бодай щось писав про вияснЄніє?
Та про читайте свою писанину