Трільчиха• вчера в 17:00

Сколько раз в жизни вы лю…любили?

По настоящему
Seehund• вчера в 17:01
Много и каждый раз был самый настоящий.))
Кицюююня• вчера в 17:01
Один раз
Рожки-да-ножки• вчера в 17:02
Один
Бензопирен• вчера в 17:02
Я от тільки зараз зрозуміла що взагалі не знаю що таке любов
Це коли пристрасть?
Це коли прив´язаність?
Чи можна назвати любов´ю коли ти чоловіка любиш в шкоду собі?
Ищу Аленя• вчера в 17:03
4 раза
Безпорадна Кроко• вчера в 17:03
Кто определяет настоящность)?
Смурфик• вчера в 17:04
Один в молодості, перше кохання. І другий раз - теперішній чоловік
Весела моль• вчера в 17:04
Два
Сегодня я не я• вчера в 17:05
Первая любовь и мой нынешний муж , хотя это и разная любовь, но настоящая
А що таке?• вчера в 17:05
Один
бифидобактерияЖоржик• вчера в 17:07
1001 раз.
Просто Фіфа• вчера в 17:07
Один. Мужа.
ОбережнаЯ• вчера в 17:08
НетЕщеНаверное• вчера в 17:12
Один
А вот недавно• вчера в 17:13
Поки що 6
ЯсноВидящая• вчера в 17:19
А навіщо оце лю….? Шо ви хотіли цим сказати?
Не зви чайна• вчера в 17:28
Ответ дляЯсноВидящая
Вспомнилось))
Люююююбила...все что могла, я отдала, тебе отдала, что былоооо....)))
Не їм після шостої• вчера в 17:40
Один или 2. Или много. Я когда влюбляюсь, мне крышу сносит. А потлм всё проходиь
Я Головна• вчера в 17:45
Я каждый раз влюбляюсь сильно и по настоящему. Но не надолго🤣Мне 43 года
Я Головна• вчера в 17:46
Кіма кепка• вчера в 18:02
Тричі
Любимка-анонимка• вчера в 18:54
Так щоб з головою в коханні- один раз. Я любила цю людину багато років , я його обожнювала але своїм відношенням він вбив всі ці почуття.
Зараз тільки пустота і привʼязаність. Не знаю чи взагалі кохаю його зараз. Це щось як від любові до ненависті…
Каяспер• вчера в 19:08