Цибулька зла• вчера в 21:39
Чоловік звинувачує в неосвіченості
Каже ти питала в мене чи краби не водяться в річках ,я ж питала в нього чи раки водяться в теплих країнах по типу Камбоджі
Все буде Україна• вчера в 22:30
Ответ дляБезсовісна кума
Ворон не муж вороны, а что грецкий орех, вовсе не орех, он точно не знает.
и не грецкий к тому же
Цибулька зла
• вчера в 22:33
Ответ дляВсе буде Україна
Почему нет ? в пресноводных реках водятся
В тропіках?
Кофр для ноги• вчера в 22:39
Ответ дляЦибулька зла
І то по приколу,а те,що краби в нас не водяться то і так зрозуміло
Взагалі то водяться.
Є прісноводні краби і в Україні вони є теж.
Фрикаделька• вчера в 22:45
Ответ дляЦибулька зла
Йому типу соромно за мене,що обрав таку тупу собі
Так це його проблеми, чого вам паритися?
Цибулька зла
• вчера в 22:47
Ответ дляКофр для ноги
Взагалі то водяться.
А де?
Фрикаделька• вчера в 22:47
Ответ дляПродаю витрішки
В каком отеле отдыхали?
Не відпочивали а раків ловили, це жіночка з західної, їздила на заробітки
маминаБубочка• сегодня в 00:31
Ответ дляЦибулька зла
Ні ,говорить,що я елементарних речей не знаю по фізиці чи біології
Типу погано в школі навчалася чи прогулювала
А он физику знает хорошо? Спросите, имеет нейтрино молекулярную массу или нет... А по биологии - предложите подискутировать о глимфатической системе, например...