ПешитеБесАшипок• вчера в 01:01

Місцезнаходження абонента

Дівчатка,може хто знаю якусь перевірену програму,щоб взнати місцезнаходження людини за номером телефону
Алина-1240• вчера в 01:09
Не скажу. Нечего людей преследовать
Аристократка-тунеядка• вчера в 01:16
Нет таких программ
КаваЗМолоком• вчера в 01:45
Не існує таких програм. Мобільний зв´язок працює за сіткою покриття-сотами. Тільки оператор може бачити приблизне місцезнаходження конкретного мобільного телефону. Але там досить великий квадрат.Щоб визначити точно, потрібне спецобладнання для пеленгації. Як мінімум один пересувний пункт, і один стаціонарний. Краще два.
СКИБИДЫШь• вчера в 03:51
Яке право ви маєте влізати в чиєсь приватне життя??