Знаю бакси• 09 февраля в 02:26
Колишній сказав доньці що не хоче щоб вона була прибиральницею як її мама
На початку війни він міг виїхати з країни, замість цього сів вдома і не виходив 4 роки навіть в магазин, не працює і не заробляє, рік я це потерпіла, ми розлучились і я з дітьми виїхала в США. Допомоги від нього 0, за весь час він дав може 20-30тис грн. Діти тут ходять на хор, танці, фортепіано і гімнастику, за це все я плачу, за літні табори, поїздки, відпустки, відпочинок, одяг, ліки, взуття .
Кожен дзвінок він дітям виносить мозок що вони не вчаться, ліниві, нічим не займаються.
Недавно старша вийшла з кімнати вся в сльозах і істериці, бо він сказав що вона лінива і буде мити унітази і працювати все життя як мама прибиральницею.
От що мені з ним зробити ?
дама_из_декрета• 09 февраля в 08:05
Ответ дляЗнаю бакси
Я взагалі не оплачую оренду.
В тут люди в яких всі тролі ще не таке виписують
Люди правильно написали,по логике не складывается
У вас личные обстоятельства
Знаю бакси
• 09 февраля в 08:06
Ответ длядама_из_декрета
У вас личные обстоятельства
Тут в людей ніколи нічого не складиваєтса
Дама с собачкой• 09 февраля в 08:06
Так а чого на аліменти не подали? Жалість до яйценоса? Хай покаже свою успішність
Неначасі• 09 февраля в 08:07
Ответ дляАлина-1240
Я б просто установила какой то блокировщик, а детям сказала бы...папа умер, схоронили
Алина всегда права
РокерША• 09 февраля в 08:08
Ответ дляЗнаю бакси
Ну типу він сказав що вона така сяка, не розумна, мама прибиральниця і їй нічого в тому дитті не світить
так пусть дочь так и скажет:
’ Тато, так я така як ти! Така ж сяка і нерозумна! Де і що в твоєму житті в тебе засяяло? ’
Если уж ребенок и так и сяк не такой, то разом больше разом меньше, уже без разницы))) высказать все и забить на него.
Неначасі• 09 февраля в 08:09
Ответ дляЗнаю бакси
Серйозно? То гімно лежить 4 роки на дивані, я сраку рву щоб дітей забезпечити, а він розповідає який він начитаний, розумний, а всі гамно
Так если вы его не заблокали до сих пор то это чисто ваша проблема.
Говорю відверто• 09 февраля в 08:10
Ответ длядама_из_декрета
Так автор аренду делит,не одна в жилье
И что? Вы цены на фортепиано и гимнастику в штатах знаете?
Неначасі• 09 февраля в 08:11
Ответ дляЗнаю бакси
Я вмію, але це мало що змінює, він подзвонить брату, тітці, набере з іншого телефону
Ну то если один номер научитесь блокировать то и второй, третитий. Проблема в вас. Вам нравится эта игра
Говорю відверто• 09 февраля в 08:11
Ответ дляЗнаю бакси
Я взагалі не оплачую оренду.
Давайте, закапывайте себя еще глубже)
А_мій_самий_самий• 09 февраля в 08:31
Ответ дляЗнаю бакси
Тобто, ви це еталон?
Питання, чому в дочки така реакція?
Брюльтик• 09 февраля в 08:31
Ответ дляЗнаю бакси
Ну так ви ж від гімна свідомо народили?
А_мій_самий_самий• 09 февраля в 08:35
Ответ дляБрюльтик
Ну так ви ж від гімна свідомо народили?
Ще й двох
Брюльтик• 09 февраля в 08:42
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ще й двох
Ну хай вже старша, можно зробити вигляд, що він ще був ’не такий’. А до другої вже мало вилізти все як є.
дама_из_декрета• 09 февраля в 09:11
Ответ дляЗнаю бакси
Не складывается почему аж через океан не можете защитить психику детей от нищего абьюзера.И дочку терпилой растите,она это слушает вместо того чтобы просто бросить трубку
Не будь КакСвета• 09 февраля в 09:21
Ответ дляЗнаю бакси
А до сліз дітей і істерики?
Учите детей не обращать внимание на больных людей..их в жизни везде хватает
Не будь КакСвета• 09 февраля в 09:23
Ответ дляЗнаю бакси
Вона нормально вчиться, але якби вона не вчилася це не дає йому права її абюзити і принижувати мене в її очах.
Ну значит и вы смотрите на него как на больного.
У всех кто сидит взаперти на диване крыша сьехала.
Знаю бакси
• 09 февраля в 09:25
Ответ дляБрюльтик
О! Щось ви забарилися, мали б ще на першій сторінці це написати, що я забула у вас запитати скільки мені і від кого народжувати
Миссис Буркул• 09 февраля в 09:26
Ответ дляЗнаю бакси
А до сліз дітей і істерики?
Ну тут тільки спробувати заспокоїти і казати щоб не сприймали то серйозно.
Не будь КакСвета• 09 февраля в 09:26
Ответ дляПолуничка
тут більше справа в емоційній подачі, він явно хотів принизити та вилити свою злість на дружину. Своїми розборками знищать самооцінку дитині.
Самоутвердиться
Однозначно• 09 февраля в 09:31
Тю, автор, забейте. Я тоже все оплачивала, бывший присылал деньги, но так себе. Экономила сыну каждый евро на учебу, зато бывший машину купил))) Отец года тоже.
Хома з пастою• 09 февраля в 09:34
Ответ дляЗнаю бакси
наступного разу попередьте папулю, що будете присутня при їхній розмові, якщо буде хоча б одне гидке слово - зв´язок закінчиться
дама_из_декрета• 09 февраля в 09:37
Ответ дляГоворю відверто
Может благотворительность от церкви или украинского клуба🤷♀️ и тд
Снегурочко• 09 февраля в 09:40
Ответ дляЗнаю бакси
Автор, такі слова, як каже ваш колишній, дуже травмують дитину, особливо дівчинку-підлітка. Тому що про те, яка дівчинка (гарна, розумна, приваблива) вона дізнається від тата, механізм природній такий, що тата вона чує краще за інших цей період. Ви потім ще роки на психологів їй витратите, якщо зараз не прикриєте цей гівнопотік. Колишньому у формі ультиматуму кажете, щоб говорив з дитиною нормально, а не самостверджувався за її рахунок. Якщо не доходить, то спілкуватись з дітьми буде виключно через вас, або не буде. Ну і доньку навчіть класти трубку одразу, як батько починає її ображати. Взагалі, звідки він за тисячі км знає, лінива вона чи працьовита? З чого ці фрази, ви з ним якось ділитесь проблемами дітей?
Я б такое не носила, но продаю• 09 февраля в 09:41
Автор, я вас розумію. В мене колишній також написував дитині в лютому-березні 22 року, що якого ми сидимо в Україні, а не тікаємо. Про що думаємо? І страшилки перепощував про ядерку і хімічну зброю.
В сам сидів закордоном рівно на дупі і, ані копійчини, ані якоїсь організаційної допомоги, не запропонував. Тільки ’бла-бла’ і гра на нервах.
Я запропонувала дитині відповісти, що вона вже валізу зібрала, собаку (це її собака) також зібрала і готова, прямо зараз, їхати. Хай батько, якщо такий розумний, каже як їй виїжджати і за які кошти.
Одразу - як пошептало. Хоча ні. Спочатку було: ’А мама що?’. Але дитина відповіла, що мама вже робить все, що в її силах і можливостях. Але ж, з його точки зору, цього недостатньо. То ж, роби, таточку, як краще. І, ні, без собаки дитина не поїде. От після цього, як пошептало.
Знаю бакси
• 09 февраля в 09:45
Ответ дляСнегурочко
Ні, звісно не ділюся, в тому і конфлікт. Не бачу сенсу розповідати людині яка не приймає жодної участі в житті дітей щось про дітей.
Бибер-анонимер• 09 февраля в 09:52
Моя дочка после того, как ее папа попытался крепить по телефону, отказалась наотрез общаться с ним. Попытался надавить чтобы она поговорила с бабушкой, тоже любить крепежа, через давление. Все. Это подростки, у них или черное или белое. Еще пару таких разговоров и ваша дочка может вообще отказаться с ним общаться.
Знаю бакси
• 09 февраля в 09:55
Ответ дляБибер-анонимер
Я от на це надіюсь, що вона сама не захоче.
Бибер-анонимер• 09 февраля в 09:57
Ответ дляЗнаю бакси
Я бы на вашем месте поговорила и объяснила. Что папа не прав, что вы работаете чтобы оплатить все что имеете. Что она сама выберет кем быть и даже уборщицей имеет право. Почему она так отреагировала? У нее есть мечта кем стать?
Знаю бакси
• 09 февраля в 09:58
Ответ дляБибер-анонимер
Не знаю чому вона так відреагувала, напевно, тому що їй не приємно що замість радіти її успіхам, він якусь ахінєю несе.
Брюльтик• 09 февраля в 10:01
Ответ дляЗнаю бакси
Тоді не жалійтеся.
І так, 50% діти візьмуть від батька, а може і більше. Гени пальцем не роздавиш.