Кров з молоком• 09 февраля в 10:23

Не хочу спілкуватися з сестрою чоловіка, але свекруха дістає

з тим навʼязуванням спілкування і в цілому вона жінка хороша, адекватна, в нас нормальні стосунки, але мені прямо не хочеться пояснювати яка причина наших дуже не частих зустрічей і ще рідших посиденьок.
Справа в тому що і ми і вони в іншій країні, тут є коло друзів і знайомих, для мене це просто знайомі, для них є друзі, так от вони щоразу обговорюють, осуджують, обливають брудом і перемивають кості кожній людині, а при зустрічі дуже милі і привітні з ними, чуть не в дупу цілують. Мені це все дуже огидно і я не хочу приймати в цьому участь, тому звела спілкування до мінімального мінімуму.
Железобетон• 09 февраля в 10:32
Шлюб себе відживає у сучасному житті. Ніхто ні з ким не хоче спілкуватись, ніхто нікому нічого не винен, чия квартира?, і можна продовжувати безкінечно.
Краще самою, я вже в цьому переконалась.
автор Кров з молоком • 09 февраля в 10:33
Ответ дляЖелезобетон
При чому тут квартира і шлюб?
КоКоКоКоКоКо...• 09 февраля в 10:37
Так не пояснюйте нікому нічого. Це нормальне бажання мінімізувати спілкування та зустрічі з токсичними людьми.
Свекруха живе окремо?
звідки вона знає подробиці спілкування з сестрою чоловіка?
автор Кров з молоком • 09 февраля в 10:39
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Свекруха живе окремо?
Живемо в різних країнах. Тобто звідки? Це її син та донька, спілкується з ними.
Ну вона по 10 разів може питати чого ми вчора не були в Оксанки, чо ми як не рідні, або діти були а я не була, а чого мама не була?
барабанщица• 09 февраля в 10:39
Пусть муж с сестрой общается, вам необязательно. Моя свекровь тоже пытается нам навязать свою любимую племянницу - двоюродную сестру мужа, хочет, чтоб мы общались. Мне оно не надо это общение с человеком, от которого ни одного доброго слова не слышала, да и нет у нас ничего общего, чтоб общаться.
автор Кров з молоком • 09 февраля в 10:40
Ответ длябарабанщица
Я так і роблю, чоловік і діти нехай собі ходять туди, ну я не можу, в мене дах зносить від цієї токсичності
барабанщица• 09 февраля в 10:41
Ответ дляКров з молоком
А вы не можете съехать и сказать, что не получилось, не смогли, были свои дела и т.п. А вообще, муж пусть перед мамой оправдывается, почему вы должны объяснять.
КоКоКоКоКоКо...• 09 февраля в 10:42
Ответ дляКров з молоком
забагато спілкування зі свекрухою аж по 10 разів на день.
Ми нічого не розповідаємо мамам, щоб не вчили жити і не розказували свої казки.
Говоріть з чоловіком- хай менше розказує. Ви теж обмежуйтесь. Кажіть зайнята нема коли говорити і ходити по гостям. В людей життя немає, що постійно гостювати?!
автор Кров з молоком • 09 февраля в 10:43
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А де ви прочитали про спілкування зі свекрухою по 10 разів на день?
КоКоКоКоКоКо...• 09 февраля в 10:44
Ответ дляКров з молоком
’Ну вона по 10 разів може питати чого ми вчора не були ...’
автор Кров з молоком • 09 февраля в 10:45
Ответ длябарабанщица
Та я так і роблю, але так надоїло щось пояснювати, вона як маньячка з тією сестрою, в іншому вона адекватна, а тут прямо як навязлива ідея.
автор Кров з молоком • 09 февраля в 10:48
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А де там слово « на день»?